Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2013/14


jaggy007

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zawsze to znaczy ostatnie osiem lat?

Harrington to taki sobie przykład.

Łapanie za słówka. ;]

 

Harrington? koles byl dwudziestym którymś pickiem, a został bardzo ważnym rezerwowym tamtego - mocnego zespołu, potem w słabszych zespolach krecil dobre cyferki, ale nie bylo juz takiej dyscypliny taktycznej i został Alem Harringtonem, ktorego dzisiaj znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten materiał

 

 

oooo Panie przypomniały mi sie czasy TVN i niedziel gdzie zawsze praktycznie leciał mecz TOR ze wzgledu na odpowiednia godzine dla europejczykow :smile: to byly czasy Cartera i mojego zamiłowania do NBA i VC15. Nie dziwie sie że Durant tez ma sentyment do Toronto to był czas gdzie wiekszosc im kibicowała za efektowny styl , entuzjazm i dunki Cartera.

 

Curry , Bosh ( o jaki on wtedy cienki byl haaa ) , McGrady , ten malutki na 1 i Carter cudnie wtedy sie ich ogladalo.

 

W sumie jako FA po sezonie fajnie by było jakby wrocił na ostatnie gry do TOR  hy :smile: , ekipa z DeRozenem na czele bylaby conajmniej zgrabna - już dziś jest.

 

A sam filmik z kulisami odejscia to juz lata po i nigdy nie dowiemy sie co i jak było ;) a mial naprawde szanse na pomnik przed hala :smile:

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moje czasy, ale teraz też ogląda się ich dobrze... coraz lepiej bym powiedział. 3 powyżej 500 - tak dobrze nie było od 4 lat. Lowry gryzie parkiet w każdym meczu i to cieszy. :) Pomyśleć, że jeszcze kilka tygodni temu był na wylocie...

Problem w tym, że mamy teraz trudny road trip. Pasowałoby przynajmniej wygrać w Salt Lake City i Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje że ten mały to Muggsy. Stoudamire byl znacznie przed zawodnikami których Montello wymienił

 

 

taaaaak chodziło mi o Muggsy :smile:))))))) dokladnie ta ekipa co na zdjeciu to byly fajne wspomnienia.

 

Jezeli faktycznie Bosh nie grał z TMakiem ... pisałem z głowy my bad co nie zmienia faktu ze obu pamietam z gry w TOR i starych dobry czasow:)

 

PS- tak dokladnie lata 1999 od draftu do 2004 to moje regularne ogladanie TOR :smile:

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na Kyle Lowryego? Gość od odejścia Gaya gra jak TOP5 PG tylko że kontrakt do końca sezonu UFA.

 

Chad Ford: They are just 3 games over .500. The next closest team is the Heat who are 9 1/2 games ahead of them in the East midway through the season. They are actively shopping perhaps their best player this season -- Kyle Lowry. And would really love it if they could get in a position to win the No. 1 pick -- not home court advantage in the first round. That's why.

Ford troche postradał zmysły ale może ktoś zaryzykuje swój pick, podobno Pacers byli zainteresowani ale wątpie żeby 30pick przekonał Ujiriego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raz pisali, że Lowry ma ciężki charakter, wpada w konflikty itd

 

jezeli tak jest to jedyny argument aby go nie przedłużyć bo gość jest absolutnie mega w tym co robi i takich playerów w TOR nigdy mało , oni potrzebuja jak wody nowego leadera i gracza ktory bedzie utożsamiony na lata z klubem :smile: i obaj DeRozen oraz Lowry maja aspiracje do tego ;) ( narazie tylko aspiracje )

 

edit:

 

466217845-terrence-ross-of-the-toronto-r

 

 

:)))

Edytowane przez Montello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie mega udane, ale bardziej podoba mi się ten mem:

 

sl82.jpg

 

Dzisiaj w Salt Lake City. Jesteśmy faworytami, ale jak wiadomo wtedy gramy najgorzej, dlatego trochę boję się tego meczu. Jak wygraja to jest szansa zakończyć ten road trip na plusie (nie zakładam zwycięstwa z Clippersami, ale jest jeszcze Sacto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od plotek na temat jego przejścia do Knicks wartość Lowrego poszła w górę i teraz tym trudniej będzie im sklecić paczkę, która zadowoli Raptors. Bez oddania kogoś z dwójki Shumpert/Hardaway (i to raczej w trójstronnej wymianie, bo po co oni Raptors?) by się nie obeszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakieś przemyślenia na temat naszej ulubionej kanadyjskiej drużyny?

 

Big win wczoraj, jedno z najważniejszych zwycięstw w tym sezonie, Najwyższa pora udowodnić, że potrafimy grać również z tymi, którzy mają rekord powyżej 500.

DeRozan mega skuteczny i to mnie cieszy najbardziej. (mam nadzieję, że Gay oglądał ten mecz ;))

 

4 mecze przewagi nad Brooklynem w dywizji, co prawda Nets maja jeden z najłatwiejszych terminarzy, ale raczej nie powinniśmy tego przegrać.

 

Cieszy również dobra gra Chicago, bo chyba nikt w Toronto nie chce na nich trafić w pierwszej rundzie. Washington albo Brooklyn biorę w ciemno, ale do tego jeszcze droga daleka.

 

btw. Mamy jakiś nowych kibiców? (czyt. bandwagonerów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.