Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez za Dunigana złożyłes mi taką samą ofertę ;) nic nie warty pick +spadający kontrakt. 

 

sorry, ale spadajacy worthego + pick vs duningana to chyba wiecej niz kasa za elliota

a swoja droga przydaloby sie bys odpowiadal na wiadomosci, chocby ze nie interesuje Ciebie trejd

i swoja droga komisze powinni zadecydowac co z ta rezygnacja z pendingu

jak juz wczesniej pisal geddo ta zasada byla zrobiona by moc przyspieszyc trejdy w trakcie FA, draftu a nie byc wykorzystywana w sezonie... chyba ze ustalicie inaczej i pending bedzie np tylko dla graczy ktorzy graja z nami np mniej niz rok a cala reszta go nie ma, skoro i tak komisze nie oceniaja tej wymiany pod katem zbytniego wzmonienia/oslabienia jakiejs ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Lakers chcą oddać za frytki zawodnika to dlaczego im nie pozwolić?
Jak Warriors wywalili na FA graczy z S5 to zadnego veta nie było.

 

Weta nie bylo, nie odezwal sie tez nikt z graczy w trakcie trwania waivers, dopiero po ogloszeniu wynikow wlasnie wasza dwojka (Qba, Krzemo) najwiecej odzywala sie jakie to niesprawiedliwe.

Tak samo teraz sam sie odzywam mowiac ze wg mnie ten trejd jest niesprawiedliwy (i to nie tylko dla Lakers), dodatkowo puszczony bez pendingu (nie wiedziec czemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja jestem przeciwny wetowaniu trejdów i ingerowaniu w różne inne ruchy GMów. O ile w przypadku niedoświadczonych graczy może być coś w stylu okresu ochronnego przez np. rok i wtedy można ewentualnie w jakiś sposób kontrolować ruchy nowych GMów, bo oprócz tego, że gracz jest niedoświadczony i nie do końca może zdawać sobie sprawę ze swoich ruchów to nie wiadomo czy po pierwszym sezonie nie okażę się, że gra mu się nie podoba i po prostu zrezygnuję zostawiając drużynę w nieciekawej sytuacji. Jednak w przypadku doświadczonych GMów takich jak np. piotreksuper imo nie powinnyśmy się mieszać w ich ruchy W real NBA też zdarzają się trejdy w których jedna drużyna zyskuję sporo więcej niż druga i nikt nie robi z tego afery.

 

Gdybyśmy mieli się tak czepiac to ja mógłbym wnioskować o weto trade Xamela w którym oddał dwóch TOP5 graczy za jednego zawodnika z TOP5, solidnego centra i przepłaconego rezerwowego. ;) Poza tym nie przesadzałbym też z tym Elliotem. Jego wartośc najlepiej pokazało FA podczas którego ktoś zainteresował się nim dopiero w V etapie i dostał 4,7 mln czyli trochę więcej niż MLE. Gdybym tankował to chętnie oddałbym gościa którego podpisałem za MLE (Cartwright;)) za pick w okolicach środka stawki, a przecież zawsze jest szansa, że Wizz się połamią i pick będzie jeszcze wyższy, a z trzymania Perrego w tym sezonie LAL raczej większego pożytku by nie mieli poza tym, że mógłby im nabić kilka nie potrzebnych W, a kontrakt i tak ma na rok. Pytanie czy ktoś były w stanie oddać więcej za Perrego?

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlaKB dobrze piszesz. Stawiam wszystko na jedną kartę i liczę na kontuzje w Wizzards. Zaryzykowałem tak już z pickiem Mavs i jak na razie to był strzał w dziesiątke. To czy wtopiłem,czy zyskałem będzie można ocenić po losowaniu w drafcie,a jeśli będzie pick loteryjny to ja jestem zwycięzcą tego dealu. Pożyjemy,zobaczymy. Takich graczy jak Perry jest mega dużo,w przyszłym sezonie pewnie bym go już nie podpisał,nie ma birdów...więc mając wybór otrzymać pick a zostać z niczym,wolę jednak pick Wizzards. Były w simce dużo gorsze trejdy które przemilczeliście a zawracacie sobie głowe jakimś Perrym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weta nie bylo, nie odezwal sie tez nikt z graczy w trakcie trwania waivers, dopiero po ogloszeniu wynikow wlasnie wasza dwojka (Qba, Krzemo) najwiecej odzywala sie jakie to niesprawiedliwe.

Tak samo teraz sam sie odzywam mowiac ze wg mnie ten trejd jest niesprawiedliwy (i to nie tylko dla Lakers), dodatkowo puszczony bez pendingu (nie wiedziec czemu)

 

I wówczas to były głosy, że nic się nie stało, a komisarze nie interweniowali.

Stąd właśnie nie rozumiem tego zamieszania, zwłaszcza że piotreksuper nie gra od wczoraj ...

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj trejd po poprzednim sezonie miał podłoże ideologiczne, miałem ich oddać za worek kartofli, ale Roger zamachał mi Jordanem przed nosem, i wycisnął mnie jak cytrynke. Tak jak z reszta teraz. Cóż, Taka jest magia nazwisk, za Olajuwona tez oddalem niezły pakiet swego czasu.

A skoro Piotrek liczy na kolaps Wizzards (ciekawe jak??) to raczej bym tego nie przebił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.