Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał:

Nic nie daje. Obciąża Cię.

To bardziej tak jakbyś na siebie wziął ratę kredytu czyjąś a nie banknot 100 PLN :P 

Ok, rozumiem. Na początku myślałem, że to handel gotówką jak w NBA. A to handel zrzuconymi kontraktami i działa w drugą stronę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

 W sumie dopiero spojrzałem, że będziesz miał full siana. 

A w tym sezonie Diopem atakujesz? :D

albo Washburnem

zobaczymy co chłopaki pokażą na treningach

a póki co lecę na prywatne spotkanie z Iverkiem xD

edit - ok nvm, zobaczyłem staty Washburna - ale kasztan xD

niewykluczone że Donyell Marshall wskoczy do s5 w takim razie xD

transfer z cvbe chwilowo wstrzymany ze względu na to, że komisz nie ogarnia zasad xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, january napisał:

Celtics-Nuggets

Nuggets out: Jamison, Dickau, Nuggets '34 1st round, Nuggets '35 1st round
Nuggets in: Odom
Celtics out: Odom
Celtics in: Jamison, Dickau, Nuggets '34 1st round, Nuggets '35 1st round

+zwalniam Tracy Murray.

@Krzemo

można oddawać picki odległe bardziej niż 3 lata? 

i przy okazji jeszcze jedno pytanie - gracze podpisani za MLE są normalnie trejdowalni? Bo w simce nie przechodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Yup mam taką zasadę, nie będę się smażył w piekle obok pewnej cygańskiej łajzy:)

Oj. Jeżeli chcesz być sprawiedliwym to akurat powinieneś zgodnie z tutejszym regulaminie jednak dopuścić do kontroferty. Pytany o picki nie wiedziałem ze mogę ruszyć 2034&35. Chyba ze ich nie mam ;)  bo ostatni GM był bardzo łaskawy w rozdawiennictwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo twój ruch wzmacnia Stara Gwardie i utrudnia młodej fali na rozwój. Łatwo się sprzedałeś. 
jezeli myślisz ze dalego Tobie do tej cygańskiej łajzy jak to piszesz to dobrze myślisz. Tylko mylisz się co do miejsca kto kogo goni. Niehonorowy ten ruch ;) 

1 minutę temu, january napisał:

Nie bardzo. Jak ja klepię deal to znaczy, że klepię deal, a nie że go wpisuję i szukam lepszej oferty. Odom już nie jest u mnie, EoT :) 

Łamiesz tutejszy regulamin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wg zasad graczy na rocznym MLE nie można oddawać. Tak pisało podczas etapów.

gdzie tak jest? xD

 

generalnie tu info, że można MLE trejdowac ;) 

 

 

aaa dobra widzę xD - no jak widać jest tu troszkę rutyny i tych rzeczy, które samemu się wkleja x razy się nie czyta ofc xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

gdzie tak jest? xD

 

generalnie tu info, że można MLE trejdowac ;) 

 

Ogólnie to beka trochę bo jesteśmy nowi tu niedługo a już pare razy się przekonałem ze nie każdy tu te przepisy kojarzy ;) nie rozkminiam który GM ile gra ale to pokazuje ze beGM to tam jest blisko perfekcji co do przepisów i wykładni prawa ;))))))))))

1 minutę temu, julekstep napisał:

możesz zawsze przekabacić Krzema :P 

To Legenda tej gry. Nie da się nic zrobić i tyle. 

Z @Qcin_69 byłby już nowy deal „zwrotny” i @january szybko by zrozumiał swój błąd. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Ogólnie to beka trochę bo jesteśmy nowi tu niedługo a już pare razy się przekonałem ze nie każdy tu te przepisy kojarzy ;) nie rozkminiam który GM ile gra ale to pokazuje ze beGM to tam jest blisko perfekcji co do przepisów i wykładni prawa ;))))))))))

To Legenda tej gry. Nie da się nic zrobić i tyle. 

Z @Qcin_69 byłby już nowy deal „zwrotny” i @january szybko by zrozumiał swój błąd. ;) 

Zasady są dobre i dopracowane, po prostu przy niektórych występuje problem z zapisem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Ignazz skończ pieprzyć. Odom na trading blocku był od miesiąca, a Ty łaskawie 2 dni temu mi zaoferowałeś Boozera i swap (!!!) 1st roundera w '33 plus 2nd roundery za niego. Klepnąłem deal który mi się podoba i nagle zacząłeś podbijać ofertę (swoją drogą ta Twoja max oferta dla mnie jest... dalej gorsza niż ta którą już klepnąłem).

Pending to jest po to żeby nowy GM nie oddawał Odoma za Boozera i swap 1st roundera (do którego pewnie nie dojdzie nawet). Nie po to żeby się wbijać jak ostatnia łajza w już dogadane deale, gentleman agreement mówi Ci to coś? Śmiem wątpić.

Co Ty w ogóle tu piszesz to jest niesamowite, "niehonorowy, bo nie zrobił ignazzowi dobrze" nosz ręce opadają.

 

No, dokładnie - z beGM znam Was dokładnie straganiarze, dlatego są klauzule na gentleman agreement, pojęcie którego nie znacie. Niewiarygodne, że jeszcze buczysz publicznie zamiast siedzieć cicho. Wstydź się.

*post został mocno ocenzurowany.

Się tu zbytnio nie unoś bo po pierwsze nie ja opracowałem pending w tej grze a po drugie poprawionej oferty nie złożyłem wiec średnio możesz ja ocenić. 
napisalem w smiechowym tonie to się teraz dopieprzasz. 
przecież masz mój wpis ze uznaje twoja postawę ale się z nią mam prawo nie zgodzić. A jakie były w pm pierwotne oferty to przecież jest nasza prywatna sprawa. Wiec panie ładny zwolnij bo się chyba pogubiłeś. A papa Lebron tu ciebie za uszy nie wyciągnie. 

I nie wkładaj mi proszę kwestii nieznajomości gentleman agreement. Na podstawie wpisu ze w czasie pending chce złożyć nowa ofertę? I to po tym jak nagle ktoś poprawił nasz błąd co do handlowania 34&35 czego nie wiedziałem wiec nie oferowałem. 
 

Koniec tematu oczywiście bo taki ton może być dla tutejszych GM zabójczy gdy spokojnie gra dojrzewała latami. Każdego urazonego przepraszam. Nie było moja intencja wszczynać afer tylko walczyć o jak najlepszy skład Heat zgodnie z regulaminem. 
 

A @january spojrz proszę na emotki czasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.