Skocz do zawartości

Czego teraz slucham


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ptak napisał:

Logiczne pytanie. Polacy mają dziwną manie doszukiwania się polskości u każdej znanej osoby, która ma jakikolwiek kontakt z Polską mimo, że dana osoba nie poczuwa się do tego. Taki Miro Klose, jaki z niego Polak? Ale skoro dziewczyna uważa się za Polkę to nie ma problemu, jest 100% Polką. 

Reprezentowała Polskę na eurowizji junior.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wrócili!

Co prawda 1:40 do 2:20 to rip-off z Hit The Lights, ale James jak zwykle na płycie dał z siebie wszystko na wokalu. Jestem kontent i jaram się na ogłoszony w kwietniu album i teraz tylko przekonać żonę, że jedziemy w lipcu 2024 w trójkę na koncert z niespełna wtedy 4-letnim synem i będzie zabawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał:

Wrócili!

Co prawda 1:40 do 2:20 to rip-off z Hit The Lights, ale James jak zwykle na płycie dał z siebie wszystko na wokalu. Jestem kontent i jaram się na ogłoszony w kwietniu album i teraz tylko przekonać żonę, że jedziemy w lipcu 2024 w trójkę na koncert z niespełna wtedy 4-letnim synem i będzie zabawa ;)

Coś o biletach wiadomo już? I które miejsce planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Camelus napisał:

Coś o biletach wiadomo już? I które miejsce planujesz?

w środę rusza przedsprzedaż, ale dla mnie za wcześnie, żeby coś decydować. Spodziewam się grubych kwot, więc mozliwe, ze spróbuje z drugiej ręki, chyba że jednak pojawi się extra super kasa, którą będę chciał przewalić ;)

Edit:w ogóle patrząc po grafice to wygląda jakby bilety miały być dwudniowe.

image.thumb.png.310c19f3f66a8b396a2106135403f8bb.png

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Ech... W USA supportem jest reaktywowana PANTERA z Zakkiem Wildem (Ozzy & Black Label Society) i Charlie Benante (Anthrax & SOD), za to w Polsce zagra gówniane FFDP... Poszedłbym dla samej Pantery nawet za 2k. FFDP to abominacja... 

Pantera będzie w przyszłm roku na Metal Hammer Festiwal 05.06. w Łodzi. Bilety od dziś w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rw30 napisał:

błędne moim zdaniem założenie, to nie festival tylko koncerty tego samego bandu, więc nie

Wyraźnie jest opisane 2 nights, 2 different sets,  2 different opening acts.,Bilety są dwudniowe w pierwszej przedsprzedaży, a jeśli jakieś się nie sprzedadzą to w drugim rzucie będzie można nabyć pojedyncze.,BTW szkoda że się nie dogadali z Lombardo dla mnie Benante jest kilka oczek niżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

I jak tam panowie, nowa Metallica przesłuchana, jak Wasze wrażenia? u mnie są far chyba gorzej niż Hardwired, gdzie CD1 + spit out the bone tworzyłyby idealny album, a reszta z CD2 to były zapychacze, tak w nowym albumie mam poczucie, że mało ciekawych melodii + gitary są ustawione na zbyt szerokie brzęczące brzmienie, zamiast na chudsze, ale ostre i tnące.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.