Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Carter, ale ja gram w NBA Live 2003 :wink: Do NBA 2003, ściągnąłem nowe składy. Brakuje mi tylko nowych rookies :lol: Zacząłem grać Franschise Cliperrsami i brakuje mi w składzie np. Shauna Livingstona, ale mam za to w składzie Richardsona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Carter, ale ja gram w NBA Live 2003 :wink: Do NBA 2003, ściągnąłem nowe składy. Brakuje mi tylko nowych rookies :lol: Zacząłem grać Franschise Cliperrsami i brakuje mi w składzie np. Shauna Livingstona, ale mam za to w składzie Richardsona :D

hmmm.. ja też gram w 2003 i w ogóle nie ma nowego rosteru, nie wspominając o tegorocznych rookies. Jakbyś mógł Tommy to wrzuć mi link do najnowszych rosterów do 2003, nawet bez rookies :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, o to link :D

 

 

http://dynamic2.gamespy.com/~nbalive/do ... ile&id=692

 

 

Tylko przed ściągnięciem trzeba się zalogować na File Planet (automatycznie przekieruje cię na tą stronę), po zalogowaniu można ściągnąć. Niestety trzeba poczekać w kolejce. Ja czekałem jakieś 20 min :?

 

P.S Gdyby nie udało ci się ściągnąć, mogę przesłać e-mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z koszulkami. Chcę wgrać koszulki dla: Nuggets,Cavaliers i Rockets, ale nic z tego nie wychodzi. Może źle czytam instrukcję instalacji, która znajduje się w pliku ReadMe. Wie ktoś może jak dodać je do NBA Live 2003??? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnałem sobie z eMule plik o nazwie Parche.Euroliga.NBA.live.2003.rar. Rozpakowałem i ok, teraz musze go zainstalować... tylko za ch** nie wiem w którym katalogu!! czy w głownym NBA 2OO3, czy w Saves czy gdzie? Jakby ktoś wiedział, to prosze o pomoc, bardzo potrzebne mi to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A ja mam taki problem że mam NBA 2005 elegancko chodzi mi gra jeden na jednego konkurs wsadow rzuty za 3, praktyka a jak przechodzi do meczu to mi sie tak muli ze nie mozna grac. próbowałem każdą rozdzielczość każde ustawienia (low, medium, high, maximum).

Mam kompa 128ramow i pentium 3 866 mhz i mi nie chodzą tylko mecze, wie ktoś co zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanie odnośnie Salary Cup. Prawie za każdym razem kiedy chce kupić wonego agenta pokazuje mi się w wiadomości NO SALARY CUP SPACE. Mam wolne 5.62M (waived salary) czy jakoś tak więc chyba mogę kogoś kupić. Co oznacza NO SALARY CUP SPACE :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zadawałem pytania :D ale mniejsza o to

 

Jeśli chodzi o salary tzn. pieniądze. Każda drużyna na początku sezonu ma taką samą ilość salary i może je przeznaczać na transfery itd. Każdy zawodnik chce inną sume (zależy od kontraktu). Musisz pilnować swoje salary aby (w co nie wierze) nie były na minusie bo w przeciwnym razie nie możesz wytraedować LeBrona Jamesa (5mln) za Fishera (7mln). Ta rzecz jest bardzo ważna dla gry i jest to jej istotny element. Dlatego wybieraj zawodników dobrych, młodych z długim kontraktem i stosunkowo małym salary za starych, drogich z krótkim kontraktem.

 

Jak chcesz wiedzieć coś jeszcze to podaje mój numer gg:6368631

 

PS:Nadal polecam rozgrywającego San Antonio Spurs, czyli TONY PARKERA, nie wiem jaki ma kontrakt po pierwszym sezonie ma u mnie kontrakt na 7 lat za (chyba) 12mln i jest młody (23 lata) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.