Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA !!! TO MÓJ PIERWSZY POST !!!

 

mam problema z NBA 2005 ... z uruchomieniem :?

 

 

wszystko jest OK z instalacją , i potem ciskam na ikone pokazuje sie czarny ekran i tu nagle występuje BŁĄD !!! :cry:

 

"wystapil problem z aplikacją NBA 2005 i zostala ona zamknięta ... "

:?

 

MÓJ KOMP :

 

AMD Sempron™ 2500+ 1.74 GHz

256 MB RAM

NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro

WIN XP

 

MOŻE KTOŚ WIE W CZYM TKWI PROBLEM ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JA JUŻ NIE MOGĘ!!!!! :( :? :cry: :cry:

Proszę poradźcie mi co mam robić :?

Sytuacja z moim NBA przedstawia się tak:

Dostałem na imieniny orginałękę. Bardzo się cieszyłem. Grałem prawie cały czas. Wszystko było super aż do grudnia. Nie wiem kiedy czy przypadkiem ja czy może ktoś inny ale płyta zostałą porysowana i przestałą działac.CD-Rom wogule jej nie czytał i cały czas pokzaywał jakiś błąd.Próbowałęm kilka razy ale nic więc nie załamując się porzyczyłem drugą płytkę(tylko druga jest porysowana) na przerwę świąteczną. Dzisiaj chiałem ją zainstalowac ale przy 98% procentach cos z audio się wali.Ta płytka jest idealnie czysta, nie ma żadnych rys więc nie wiem co tym razem. Czy ten błąd może być spowodowany tym żę jedna płyta jest orginalna a druga piracka :?: Macie inne pomysły :?: Warto dodać że te wszystkie problemy z NBA( i nie tylko) zaczęły się dziac po foramcie kompa.Prosze pomóżnei i od razu mówię że już po świętach jak coś mogę mieć drugą płyte więc nie am problemu jak to pierwszy błąd.

PS. Jak już naprawię błąd to jestem chętny do sparingów przez neta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wyszedł pierwszy oficjalny patch do NBA Live... Nareszcie..

 

Patch #1

EA Sports have released an official patch to fix the following issues.

1. Fixed not being able to see a player's statistics on the substitution screen during a game.

2. Fixed the ability to Save Game stats from the in game pause menu for online and exhibition games.

3. Fixed issue in dynasty mode with player stats not carrying over into the next season properly.

4. Fixed issue where the last saved roster was not being saved so that it would load into the game at startup.

5. Improved art for all shoes in the game.

 

ftp://ftp.ea.com/pub/easports/patches/nbalive2005/

 

Edit:

Hmm kolega, który ma piracką wersje NL04 mówił , że update nie honoruje piratów prawdodpodbnie.. :roll: ;) Albo to ja coś nie tak robię :evil: yyy tzn kolega :lol: nie dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z uruchomieniem NBA Live 2005.

 

Otoz pierwszy raz po restarcie komputrer sie ladnie uruchamia i wszystko dziala, ale jak wylacze i chce wlaczyc ponownie po np godzinie to wlacza sie czarny ekran jakby uruchamial, ale po chwili wywala sie do windy, bez zadnego komunikatu :/. Moze ktos z was mial ten sam problem i sobie z nim poradzil?? W kazdym razie prosze o pomoc :P.

 

z gory dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można sciągnąc z internetu pełeną wersję NBA 2003? Jesli tak to prosze o poadanie linku.

 

Z góry dziękuje

Hm.. trudno bedzie znalezc 2003 :roll:. Mozesz zobaczyc na torrentach, ale watpie zeby taki "staroc" tam byl ;). Ewenutalnie jakies FTP, choc tez malo prawdopodobne. Najlepiej chyba byloby poszukac na hubach, na DC. Tam moze sie trafic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, dotyczace raczej technicznych spraw:

 

moj komp to Athlon2000XP+(zegar ustawiony na 1250), GeForce 4, 64mb, 256ram, win xp

 

strasznie mi NBA muli, znaczy sie na najnizszych ustawieniach gra sie normalnie, ale chcialbym zobaczyc, jak to wyglada w troszke lepszych warunkach. co moze byc powodem tego, ze moge grac tylko na minimum i low???? poza tym w Details mam w ogole niedostepna opcje Lithing, ale to pewnie ze wzgledu na karte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, dotyczace raczej technicznych spraw:

 

moj komp to Athlon2000XP+(zegar ustawiony na 1250), GeForce 4, 64mb, 256ram, win xp

 

strasznie mi NBA muli, znaczy sie na najnizszych ustawieniach gra sie normalnie, ale chcialbym zobaczyc, jak to wyglada w troszke lepszych warunkach. co moze byc powodem tego, ze moge grac tylko na minimum i low???? poza tym w Details mam w ogole niedostepna opcje Lithing, ale to pewnie ze wzgledu na karte...

A probowales zainstalowac nowe sterowniki do GeFroce'a ? Nie wiem czy to od tego, ale nie zaszkodzilo by sprobowac. Mysle, ze na nieco wiekszych detalach powinno pojsc. Sterowniki mozesz sciagnac stad: http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety maro, sterowniki nic nie daja, nie ma praktycznie zadnej roznicy...

Moze sprobowalbys troche RAMu dorzucic ;) ? Moze to w tym tkwi problem. Choc 256 to nie jest tak zle, ale mozna by bylo sprobowac jeszcze jedna kosc 256 albo 512 dorzucic. Moze od qmpla jakiegos pozycz i sprobuj. Hm.. innych pomyslow niestety nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro, wiesz kupic sprzet to nie problem, tylko ze akurat w moim wypadku, to jest problem :) w dodatku, ze mj portfel jest bardzo szczuply, to jeszcze dodatkowo schudnal po ostatnim 31 grudnia. chodzilo mi o to, czy nie znacie jakis magicznych :) sposobow na uleczenie/ulepszenie kompa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos jakies kodu lub cos fajnego do NBA live 2005 ??... :wink:

Po pierwsze po co piszesz DWA posty pod rzad w ciagu 2 minut? Nastepnym razem zedytuj poprzedniego. Co do kodow to jak narazie spotkalem sie tylko z takimi:

 

 

Uruchom menu do wpisywania kodów (MY NBA LIVE/ Lounge/ NBA CODES), w którym wstukaj:

 

YISS55CZ0E - 50,000 punktów Dynasty

PRYI234N0B - ODBLOKOWANE WSZYSTKIE KOSZULKI STARYCH DRUŻYN

FHM389HU80 - ODBLOKOWANE WSZYSTKIE BUTY

1NVDR89ER2 - ODBLOKOWANE WSZYSTKIE SKARPETKI I BANDERY

1KENZ023XZ - buty Zoom LeBron II

PRYI234N0B - Hardwood Classics

 

wiecej grzechow nie pamie... znaczy wiecej kodow nie znam ;), a tych nie testowalem wiec nie wiem czy dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie pytanko dotyczace NBA 2004 , ale w 2005 napewno tesh jest taka opcja :?

 

A więc:

Gram z komputerem ... zbliża sie koniec spotkania ... minimalnie przegrywam ... komputer jest taki mądry ze rozgrywa piłe miedzy sobą (gra na czas) ... a ja chce sfaulowac zeby czas stanoł (faul taktyczny) :wink:

Otóż pytanie:

Jak to zrobić :?:

Testowałem jush chyba kazdy klawish ktory jest dostepny i nic :? Patrzyłem cos tam w taktyce druzyne ale nic tam nie łapie tymbardziej ze jest po angielsku :(

 

Moze ktos wie jak to zrobic bo jush nie jednego mecza przegralem przez to ze komp gral na czas a ja nie moglem przechwycic pilki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.