Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Piłki do kosza Wilson

piłki do koszykówki wilson

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16 Aro

Aro
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 12:47

Odnośnie piłek Wilsona to mogę kilka słów powiedzieć pomimo tego że konto mam świeże bo posiadałem kilka piłeczek tego producenta jak były jeszcze w miarę dostępne w Polsce.

Opisze te piłki które miałem, używałem

Załączony plik  wilson_solution.jpg   19,3 KB   7 Ilość pobrań

Załączony plik  ncaa-solution.jpg   17,05 KB   2 Ilość pobrań

WILSON SOLUTION najwyższy model  przeznaczona na rynek europejski oraz WILSON NCAA SOLUTION (oficialna piłka ncaa) przeznaczona na rynek amerykański. Wilsona SOLUTION kupiłem w sklepie w Polsce basketo.pl, Wilsona NCAA SOLUTION kupiłem na eastbay.com. Miedzy tymi piłkami nie było żadnej różnicy oprócz wyglądu. Jeśli chodzi o te 2 piłki to dla mnie były idealne jedyny problem bardzo mocno łapały brud z sali [:(] . Proponuje poczytać komentarze na eastbay.com gdzie wiele osób stawia je wyżej niż Spalding TF-1000 Legacy.

Załączony plik  solution-wave.jpg   17,15 KB   2 Ilość pobrań

WILSON WAVE SOLUTION Taką sama piłka jak 2 poprzednie, jedyna różnica 24 rowki mega chwytna. Była dostępna w sklepie Magero.pl i to za śmieszne 124zł

Załączony plik  wilson-evolution.jpg   20,58 KB   2 Ilość pobrań

WILSON EVOLUTION którego nabyłem w goalinn.com to zupełnie inna piłka niż wszystkie inne miękka wytrzymała i dość chwytna przez wielu na zagranicznych forach uważana za najlepsza piłkę na sale.

Załączony plik  wilson-ncaa-replica.jpg   12,28 KB   2 Ilość pobrań

WILSON NCAA replica to ostatnia z Wilsonów które miałem bardzo dobra piłka tania była kiedyś za poniżej 100zł miękka wykonana z skóry kompozytowej, jednak nie tak wytrzymała jak poprzednie.

Z Wilsonem jest o tyle problem że praktycznie w każdym sklepie jak były dostępne to w opisie piłki było że wykonana z gumy i chyba przez to wielu ludzi bało się kupować.

Mam nadzieje że trochę pomogłem

Niestety nie maja w ofercie gameballa ncaa, tylko gumowa replike tej pilki. Nie mam pojecia czemu, generalnie ubogo to wyglada dla Spaldinga na pewno nie bedzie to alternatywa, takze na chwile obecna raczej nie bede Wilsona wprowadzac.

Replika tej piłki nie jest gumowa to jest kompozyt :)

Najlepszy sklep koszykarski

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych