Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

zobacz sobie jak przebiegały mecze finałowe IO w 2008 i 2012, gdzie USA w obu przypadkach miało przejebanie lepszą ekipę niż to co mają w tym roku, wtedy poznasz z grubsza odpowiedź na zadane przez siebie pytanie

 

niestety wygląda na to że zarówno JC Navarro jak i Rudy też są/byli w tym roku w bardzo przeciętnej formie, ale gdyby ją na czas MŚ odzyskali to z amerykanami może być naprawdę krucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Durant robił różnicę. Nie ma w Hiszpanii (ani pewnie w żadnej innej reprezentacji świata) gościa który byłby w stanie go przykryć, szczególnie że linia za trzy się przesuwa bliżej kosza.

Kiedy go nie ma (i przy okazji PG który mógłby go próbować zastąpić) IMO decydować będą rozgrywający USA i rzuty za 3 punkty. Spodziewam się kanonady zza łuku. Pod koszem jest co najwyżej poprawnie, a na pewno nie lepiej od Hiszpani.

Ciekaw jestem zestawienia składów Hiszpanii i USA w power rankingu. Jaggy dasz rade ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ogladalem ale cos czytalem, ze spacerek wtedy to nie byl. Tylko w tym roku od niepamietnych czasow zapodalem cos innego niz nba, mianowicie final ligi hiszpanskiej. Moim zdaniem rudy juz jest wlasnie slaby, a ten navarro to joke. Dlatego pomimo braku duranta taki curry to powinien spokojnie zajechac ich 3 + swoja szybkoscia.

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem zestawienia składów Hiszpanii i USA w power rankingu. Jaggy dasz rade ;) ?

 

proszę, nie wywołuj wilka z lasu

 

Hiszpania z Navarro cisnącym z daleka i Rodriguezem w formie z poprzednich ME myślę, że byłaby faworytem spotkania z takim składam USA. chociaż i tak, oceniam szanse przed turniejem na 55 do 45 dla USA, no bo jednak Hiszpanie grają u siebie, a to może być znaczący x factor (może za 5 pkt overall nawet). szkoda, że nie obejrzymy Duranta bo zawsze się go śmiesznie oglądało na turniejach międzynarodowych, chciałbym zobaczyć w finale match-up Durant - Ibaka z Marciem pod koszem, ale się rozmarzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem zestawienia składów Hiszpanii i USA w power rankingu. Jaggy dasz rade ;) ?

 

1. nie ogarniam większości graczy grających w Europie

2. mistrzostwa świata to od lat impreza drugorzędna, nie mam zamiaru tracić czasu na jej oglądanie (wyjątek mógłbym zrobić gdyby grała reprezentacja Polski a tak to będzie jak zwykle, czyli emocje jak na grzybach)

Edytowane przez jaggy007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na sezon ogórkowy idealne. Zresztą zazwyczaj fajnie było dotychczas oglądać porażki Hiszpanów, którzy myśleli, że są najlepsi w każdym sporcie (Nadal wygrywający na Wimbledonie, o zgrozo; zmiażdżenie Włochów na ME, nawet w ręczną wygrywali, grrr). Na szczęście teraz się pozmieniało i tak patrząc na strefę podkoszową to na prawdę Hiszpanie mają bardzo duże szansę, więc tym bardziej przyjemnie będzie kibicować Jankesom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.