Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka  :pride:  jest sprawa. Ostatnio zastanawiam się nad butami. Szukałem szukałem i znalazłem! :D Lebron XI perfekcyjne, ALE nie wiem jak u nich z podeszwą. Ja przeważnie gram na salce, ale czasem lubię sobie wyjść na orlik z kumplami.  :onthego:  I nie mam zamiaru kupować nowych butów specjalnie na orlik. Więc teraz wszystko w waszych rękach! Czy podeszwa w tych kapciach da radę i nie zjedzie się po 2 wyjściach na boisko? Od razu mówię, że guma nie jest ultra, mega miękka w tych butach (jak w kobe 8) (mówię dla osób, które nie wiedzą), ale nie jest też jak na street. Jest miękka, sympatyczna, więc nie widzę problemu. Wiem, że ktoś z was ma te buciki i mi powie jak z nimi na orliku? Także ja kończę, życzę miłego dnia pozdro!  :rolleyes-new:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, pisałeś, że nie chcesz kupować 2 butów na orlik, i też, że cena nie gra roli. Na twoim miejscu Lebronki bym szanował na sale jak jesteś w nich tak zakochany a na orlik coś z podeszwą XD outdoor.

Hyperenforcer XD ( jeden minus siatka się może na zgięciach przecierać - niestety tego doświadczyłem ale to też, że czasem w nich w zimę wyskakiwałem do sklepu przez śnieg po browary i do tego koślawo stopy układam(w innych butach też to widać)

nike-zoom-hyperenforcer-xd-noir-taille-4 ale podeszfa nie do zdarcia a na salce spoko, nie ślizgają się - raz wyjebałem na mokrym :tongue:

No i ich następcy Hyperdisruptor XD, kurewsko lekkie osłona na piętę a podeszwa też nie do zajechania.
1m_copia_copia_copia8.jpg

Nie wiem czy Ci pomogłem ale może ktoś się na to natknie co będzie szukał butów na outdoor.
 

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, pisałeś, że nie chcesz kupować 2 butów na orlik, i też, że cena nie gra roli. Na twoim miejscu Lebronki bym szanował na sale jak jesteś w nich tak zakochany a na orlik coś z podeszwą XD outdoor.

 

Hyperenforcer XD ( jeden minus siatka się może na zgięciach przecierać - niestety tego doświadczyłem ale to też, że czasem w nich w zimę wyskakiwałem do sklepu przez śnieg po browary i do tego koślawo stopy układam(w innych butach też to widać)

 

nike-zoom-hyperenforcer-xd-noir-taille-4 ale podeszfa nie do zdarcia a na salce spoko, nie ślizgają się - raz wyjebałem na mokrym :tongue:

 

No i ich następcy Hyperdisruptor XD, kurewsko lekkie osłona na piętę a podeszwa też nie do zajechania.

1m_copia_copia_copia8.jpg

 

Nie wiem czy Ci pomogłem ale może ktoś się na to natknie co będzie szukał butów na outdoor.

 

Po pierwsze Distributor odpadają, bo mam za szeroką stopę:/

po drugie nie chcę kupować butów przez neta, a tym bardziej na stronkach typu allegro, bo nie będę miał zwrotu towaru, gdy nie będą mi pasować, a nie ma już ich w sklepach, gdzie mogę przymierzyć, w razie "w" oddać :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne buty nike, jakie nadaja sie na orliki  to te z podeszwa XTR

kazde inne przeznaczone na hale, maja mieszanki gumy, ktore swietnie sprawdzaja sie przy parkiecie. niestety na orlikach te podeszwy maxymalnie wytrzymaja 2 miesiace dobrego grania po czym po prostu sie zetra. to samo z powierzchniami asfaltowymi.

 

 

oczywiscie mozesz pograc w lebronach xi na orliku. ale 2 miesiace.

 

ja proponowalbym cos z przeznaczeniem outdoorowym, chocby jordan outdoor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.