Skocz do zawartości

Książki


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was ogladajac czlowieka w ogniu poszedl dalej i przeczytal nastepne ksiazki/czesci?

Cytat

Quinnell opublikował pięć powieści, w których występowała postać Creasy'ego: "Człowiek w Ogniu" (Man on Fire z 1980), "Lockerbie" (The Perfect Kill z 1992), "Błękitny Kartel" (Blue Ring z 1993), "Czarny Róg" (Black Horn z 1994), Message from Hell (1996). Pracował nad szóstą, roboczo zatytułowaną Priests of a Dead God, lecz pracę nad nią przerwała jego śmierć.

warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, P_M napisał:

Co to za guano? Przecież to gorsze niż 50 twarzy Greya...

Jutro należy do Kotów

Dziewczyna mi poleciła, jak sama zaczęła(ona też nie dała tego rady skończyć).

Książka żałosna, ale chodzi mi o przekaz. Podświadomie budowanie nienawiści do białych mężczyzn od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Jutro należy do Kotów

Dziewczyna mi poleciła, jak sama zaczęła(ona też nie dała tego rady skończyć).

Książka żałosna, ale chodzi mi o przekaz. Podświadomie budowanie nienawiści do białych mężczyzn od początku. 

Przekaz to jedno - tu nie mam nic do dodania.
Niemniej jednak - zastanawiam się jak można tak tandetnie pisać, czy czasem tłumacz nie odwalił kaszany, bo autor wydaje się być uznany sądząc po jego krótkiej biografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
10 godzin temu, Wujek Wójcik napisał:

Jestem po ponad 100 stronach Króla Szczepana Twardocha, kilka lat zabierałem się do książki jak narazie jest całkiem ok. 

Ktoś coś czytał od tego jegomościa?

 

 

Tak - Królestwo jako kontynuacja Króla jest jeszcze lepsza bo chyba pierwszy raz jest pozbawiona tego dziwnego wątku fantastycznego typu fruwający wieloryb np. 

Ballada o pewnej panience - dobra rzecz. Krótkie opowiadania ale naprawdę czyta się go dobrze w nawet krótkich formach

Wieloryby i ćmy - to w sumie książką autobiografia co sprawiło ,że stal sie pisarzem .Co go kształtuje. To raczej dziennik ale niektóre rozdziały brzmią jak opowiadania. Mi sie podobała choc pewnie nie dla każdego

Drach jest mocno pogięty - fajna ksiązka ale czasami bywa trudna w odbiorze. Mocno osadzona w śląskości co daje jej fajny koloryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
10 godzin temu, fluber napisał:

Dobrze że nie poszedłem, bo bym wyszedł

Nie rozumiem oburzenia. Inteligentna babka mówi, że pisze dla inteligentnych ludzi bo głupi i nieoczytalni i tak nic nie zrozumieją albo zrozumieją na opak. Wziąłeś do siebie czy może boisz się grzechu pychy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Nie rozumiem oburzenia. Inteligentna babka mówi, że pisze dla inteligentnych ludzi bo głupi i nieoczytalni i tak nic nie zrozumieją albo zrozumieją na opak. Wziąłeś do siebie czy może boisz się grzechu pychy?

To dokładnie tak jak ja :)

Jakbyś nie rozumiał moich postów, mam przykrą wiadomość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.