Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Raptors - Nets


SkoczekS1

  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik?

    • Raptors 4-0
      4
    • Raptors 4-1
      0
    • Raptors 4-2
      6
    • Raptors 4-3
      5
    • Nets 4-3
      8
    • Nets 4-2
      42
    • Nets 4-1
      12
    • Nets 4-0
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Na szybkości: Brooklyn zakombinował i ma wymarzony matchup z Toronto.

jak pisałem w "random shit" nie wyobrażam sobie lepszej motywacji dla Raptors.

W sezonie zasadniczym był remis 2-2.

Największe zmartwienie dla Raps to playoffowe doświadczenie, ale oczywiście jestem dobrej myśli.

Co do wyniku w serii to jeszcze muszę się zastanowić, ale naturalnie do przodu dla Raptors.

Co bezstronny kibic sądzi o tej serii?

 

3) Toronto Raptors vs. (6) Brooklyn Nets

Game 1 - Sat. April 19, Brooklyn at Toronto, 12:30 p.m., ESPN 
Game 2 - Tue. April 22, Brooklyn at Toronto, 8 p.m., NBA TV 
Game 3 - Fri. April 25, Toronto at Brooklyn, 7 p.m., ESPN2 
Game 4 - Sun. April 27, Toronto at Brooklyn, 7 p.m., TNT 
Game 5 * Wed. April 30, Brooklyn at Toronto, TBD, TBD 
Game 6 * Fri. May 2, Toronto at Brooklyn, TBD, TBD 
Game 7 * Sun. May 4, Brooklyn at Toronto, TBD, TBD

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś się skopało przy wysyłaniu posta...

 

W skrócie - ja bym się zastanowił czy na pewno Nets tak bardzo kombinowali. Wczoraj zagrali z Knicks pełnym składem, dziś (tak jak większość teamów w PO) dali odpocząć podstawowym graczom biorąc to co będzie. Gdyby Bulls wygrali swój mecz, a Nets zagrali podstawowym składem to też jest kombinowanie?

 

Odnośnie tematu - Nets w 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets w 5 bez przemęczania, może nawet w 4.

Doświadczenie po stronie Nets. Od kiedy grają small ball to wszystko wygląda o wiele lepiej. Jak już ktoś pisał- pełno play-offowych wyjadaczy. Williams jak co roku w play-off wrzuci wyższy bieg. Do tego mają świetnych finisherów, najlepszych w lidze. 

DeRozan się obsra.

Edytowane przez Bloniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets w 5.Obejrzałem sporo meczów Brooklynu w tym sezonie i nie ma opcji żeby to przegrali.To jest zespół zbudowany na PO i tak na prawde dla nich teraz się zaczyna sezon.Skończy się graniu po 25 minut Piercem i resztą.Jeszcze teraz Garnett wrócił to już w ogóle...

 

DeRozan i reszta już pewnie mają sraczkę na myśl o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym plusem Toronto bedzie to ze Pierce i Johnson beda musieli grac po obu stronach parkietu i kryc Rossa i Derozana, Lowry tez nie uwazam zeby obecnie byl gorszym graczem od Derona, poza tym on wcale taki swiezy w po nie jest, w Rockets swoje pogral i jak gral to gral bardzo dobrze, wtedy jeszcze nie byl koszykarsko tak dobry ale doswiadczenie to doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo będzie wyrównany pojedynek. Nets mają gwiazdy, ale mocno już vintage i nie utrzymają dyspozycji wu.  każdym meczu. Jak dla mnie 4-2 dla Nets bądź 4-3 dla Raps

 

A jak dla mnie to wygrają Raptors... albo Nets. ;)

 

Wydaje się, że lepiej dla Raps byłoby zaczynać na wyjeździe, bo tak mają tylko dodatkową presję związaną z obroną przewagi własnego parkietu dlatego po pierwszych dwóch meczach stawiam 1-1.

W Nowym Jorku sądzę, że też podzielą się, chociaż w regular season jedyne zwycięstwo Raptors w Barclays Center to była istna droga przez mękę i game winner Pattersona, i tym razem pewnie będzie podobnie.

Piąty mecz i powrót do Air Canada Centre. Według mnie najważniejszy mecz serii. Raptors nie wypuszczą tego meczu.

Seria zakończy się na Brooklynie, gdzie Raptors będą rozpędzeni, a Nets pod presją. Czyli 4-2 dla Raptors. 

Subiektywnie, ale z wiarą Go Raptors! #northernuprising ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to wygrają Raptors... albo Nets. ;)

 

Wydaje się, że lepiej dla Raps byłoby zaczynać na wyjeździe, bo tak mają tylko dodatkową presję związaną z obroną przewagi własnego parkietu dlatego po pierwszych dwóch meczach stawiam 1-1.

W Nowym Jorku sądzę, że też podzielą się, chociaż w regular season jedyne zwycięstwo Raptors w Barclays Center to była istna droga przez mękę i game winner Pattersona, i tym razem pewnie będzie podobnie.

Piąty mecz i powrót do Air Canada Centre. Według mnie najważniejszy mecz serii. Raptors nie wypuszczą tego meczu.

Seria zakończy się na Brooklynie, gdzie Raptors będą rozpędzeni, a Nets pod presją. Czyli 4-2 dla Raptors. 

Subiektywnie, ale z wiarą Go Raptors! #northernuprising ;]

 

 

Chodziło mi o to, że jeżeli seria będzie długa 7 games etc. to dziadki z brooklynu mogą nie mieć siły tego wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam takie gadanie ,że na bank Nets bo doświadczenia bla bla bla......Moim zdaniem w przeszłości przeważnie było tak ,że to doświadczenie zawsze trzymało górę ,ale popatrzmy na jakąkolwiek dyscyplinę jak dla mnie w tych czasach jak młode talenty grają z silniejszymi drużynami i doświadczonymi (dużo ludzi lubi to słowo :D) zawodnikami i z nimi wygrywają patrz np. RS to dlaczego mieliby zapomnieć jak się gra w PO. Jak najbardziej doceniam doświadczonych zawodników ,ale jak kolega wyżej napisał chyba bardziej liczą się siły, kondycja i zaangażowanie więc Raptors na pewno się są na straconej pozycji. Ja wychodzę z założenia ,że jak drużyna walczy o mistrza to nie patrzy na aktualną fazę rozgrywek RS jest równie ważny jak PO.

Go Raptors :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to siła i kondycja decydowały o powodzeniu to DeAnre3000 nie dałby ciała w poprzednich PO :P

Oprócz tego nie wiem czemu Netsom miałoby brakować zaangażowania. Akurat oni (KG i PP, a Ci dwaj raczej przeniosą to na zespół) są dość mocno zdeterminowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty zwykle mają miejsce gdy do walki w PO wkracza zespół z miejsca 7-8. Szybki lewy prosty na obcym terenie i poprawka prawym sierpem od "tak sie gra w playoffs". Jednak w tym wypadku to może być mniej drastyczne wejście dla Raptors, którzy zaczną od 2 meczy u siebie. Siłą rozpędu można przebrnąć przez ten pierwszy strzał a potem już powinno być dobrze. Jeśli będzie jak mówię, to do USA wpadną z 2:0 i wtedy Raptors w 5ciu, jeśli jednak zderzą się z playoffami w 1. meczu to Raptors w 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.