Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

No niezbyt mogłem się wczuć w nastrój skoro moja oferta to gracz o podobnym potencjale jeżeli chodzi o fp (a nawet lepszy w tym sezonie), tyle że w ówczesnym czasie kontuzjowany (co dla wiecznego tankera jest in plus w kontekście picku), a Twoja oferta to fp zbliżone do Paula, ale jak je zsumujesz.

 

No ale ostatecznie ciesze się, że odrzuciłeś propsa, bo się okazało, że wyszedłem na tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby żebyś zamiast wypisywania złośliwości wykazał choć odrobinę dobrej woli i zajrzał na 1 stronę tematu i przeczytał trzy posty - mój, loraka i wilq i miałbyś odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie i wiedziałbyś, że nie jestem odosobniony w swojej opinii na temat Twojej dalszej gry w fbx1.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz powiem dobitne

 

walczyłem o swój wysoki pick w tym roku

transfer przed sezonem tez był gdzie pozyskałem ziomka z indiany i nie żałuje

sloty wykorzystywałem

a że nie zawsze uważałęm uważałem wasze propozycje za korzystne dla mnie, wiec się nie dziwcie że ich nie przyjowałem, a że na język nie choruje to od razu na pw pisałęm wam co o tym sądze, bo wasza orgumentacja czasami mnie traktowałą jak bym był 12 letnim gówniarzem który nie zna się na lidze i znaczenou i wartości graczy

panowie czasami średnia graczy to nie wytszko, a jak wiemy liczy się total, czyli czy gracz da rady rozegrać 80 meczy w sezonie a nie 50-60, prawda

znam się na lidze śledze ją już od 20 lat, mam pewne wyczucie do graczy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. powiedz mi czemu tak bardzo tobie zależy by mnie nie było?? zastanawia mnie to ogromnie

Poniewaz bylem jednym z inicjatorow tematu to sie dolacze...

 

Wystarczyłoby żebyś zamiast wypisywania złośliwości wykazał choć odrobinę dobrej woli i zajrzał na 1 stronę tematu i przeczytał trzy posty - mój, loraka i wilq i miałbyś odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie i wiedziałbyś, że nie jestem odosobniony w swojej opinii na temat Twojej dalszej gry w fbx1.

Zeby nie powtarzac wczesniej napisalem...

http://www.e-nba.pl/topic/2864-fbx-fbx1-sezon-201314/page-40?do=findComment&comment=259743

http://www.e-nba.pl/topic/2864-fbx-fbx1-sezon-201314/page-40?do=findComment&comment=259753

 

walczyłem o swój wysoki pick w tym roku

LOL dla tego argumentu gdy NIC nie robiles by ten pick zmienic czy poprawic.

To nie jest "wywalczony" pick tylko taki jaki sie trafil z wyliczen regulaminu.

Nawet druzyna bez GMa mialaby jakis pick! Bo to wynika z jej istnienia w lidze.

 

a że nie zawsze uważałem wasze propozycje za korzystne dla mnie, wiec się nie dziwcie że ich nie przyjowałem

To mogloby co najwyzej wyjasniac dlaczego nie klepales zadnych trejdow [slabo bo mozna je tez oferowac i tu tez byla na pewno lipa, ale OK, nie ma takiego obowiazku i to wg mnie mniejsza czesc problemu].

Ale ruchy na FAsach [w tym sezonie JEDEN, w poprzednim DWA] w polaczeniu z brakiem wymian nie da sie nazwac prowadzeniem druzyny tylko totalnym autopilotem [delikatnie mowiac] co doprowadzilo do zapuszczonego skladu - bo co IMHO najgorsze to masz az 9[!] tych samych zawodnikow co pod koniec sezonu 2011-2012[!!!] gdy tylko 2[!!] z nich jest powyzej 30 fppg[!!!]. Z kwietnia 2012!!!!

 

Jak mozna nie negatywnie interpretowac taki totalny brak aktywnosci wokol skladu? Wg mnie kazde mozliwe uzasadnienie prowadzi do wniosku o glosowaniu do usuniecia GMa z ligi... dlatego je zaproponowalem.

 

 

znam się na lidze śledze ją już od 20 lat, mam pewne wyczucie do graczy i tyle

Chcialem w tym miejscu podkreslic, ze zarzut nijak nie dotyczy Twojej wiedzy o NBA, byc moze masz najlepsze wyczucie do graczy w kraju, ale po tej lidze ni grzyba nie widac bys w ogole w niej gral. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz moja odpowiedz

 

V.6. Przyjmuje się, że każdy GM w lidze chce brać udział w rozgrywkach przez wiele lat dopóki sam nie zrezygnuje.

 

ja chce dalej grać

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].

 

skłąd wystawiałęm, na privy odpowiadałem, a na fa nie widziaęłm dobrych grajków

 

wiec panowie gdzie macie problem, czy może według was nie jestem godnu??? fajne słowo

wiec jak chcecie mnie tak konieczne usunać musiecie znaleśc 11 głosów ( komisarz i jeszcze 10 gm) tylko jaki jest czas na głosowanie, jedna godzina, dzień czy może czas do 30 pażdziernika????

 

tego w regulaminie nie znalazłem

 

 

moim skromym zdaniem bali was że mam lebrona i nie chce go wam rozmienić na drobne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako [...] pobieranie i wymienianie graczy [...] wiec panowie gdzie macie problem

Jestes chodzaca definicja tego co mialem na mysli piszac pogrubiony fragment. Moge sie zalozyc, ze Twoj nastepca wiecej zrobilby z ta druzyna tylko w okresie miedzy draftem, a startem RS niz Ty z nia zrobiles przez ostatnie 2 lata. Co byloby gigantyczna zmiana na lepsze w aktywnosci i wyszlo na dobre calej lidze.

 

BTW, ostatniej zmiany w skladzie dokonales 15 marca, wiec tez nie czaruj tym regularnym wystawianiem skladu.

 

wiec jak chcecie mnie tak konieczne usunać musiecie znaleśc 11 głosów ( komisarz i jeszcze 10 gm) tylko jaki jest czas na głosowanie, jedna godzina, dzień czy może czas do 30 pażdziernika????

Poki co trwa sondowanie tematu. Padly 3 glosy i... to na razie sa jedyne wypowiedzi, wiec trudno powiedziec co z tego wynika i czekamy na wiecej. Mam tylko nadzieje, ze sie jakichs opinii doczekamy do naszego draftu bo jak reszty to zwyczajnie nie obchodzi i przemilcza sprawe to bylaby dla mnie wielka czerwona flaga.

 

moim skromym zdaniem bali was że mam lebrona i nie chce go wam rozmienić na drobne

Predzej nas boli, ze mamy druzyne widmo, ktora zamiast dodawac emocji w czolowce to zamiata dno.

Z LeBronem automatycznie powinienes byc contenderem! Co roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skłąd wystawiałęm, na privy odpowiadałem, a na fa nie widziaęłm dobrych grajków

wiec panowie gdzie macie problem, czy może według was nie jestem godnu??? fajne słowo

wiec jak chcecie mnie tak konieczne usunać musiecie znaleśc 11 głosów ( komisarz i jeszcze 10 gm) tylko jaki jest czas na głosowanie, jedna godzina, dzień czy może czas do 30 pażdziernika????

tego w regulaminie nie znalazłem

moim skromym zdaniem bali was że mam lebrona i nie chce go wam rozmienić na drobne

Nie wiem jak to wyglądało wcześniej ale w tym roku taka aktywność na FA to nie efekt braku ciekawych zawodników ile brak zaangażowania.

Zamiast się tak tłumaczyć to lepiej było powiedzieć że miałeś dużo innych spraw, trochę brakowało czasu, ale teraz obiecujesz się przyłożyć i będziesz królem FA itp.

A tak wychodzi na to że swoim tłumaczeniem mało kogo przekonujesz że w kolejnym roku będzie wiele lepiej. I w tym tkwi problem.

I tu wcale nikogo LBJ nie boli, po prostu jest najlepszym zawodnikiem Twojego składu i dlatego za niego dostawałeś oferty, a to że nie były satysfakcjonujące i je odrzuciłeś to Twoje prawo i nikt Ci go na siłę nie zabiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec póki jestem GM zapraszam na maila: radoslaw.ignatowicz@intercars.eu

 

przyjmuje połamańców w dobrym wieku :smile: do 30-32 lat, nr w drafcie obecnym i 2015

 

moja lista nie do ruszenia: Bronek :smile: chyba ze za dwóch all star ( Hiberta nie licze )

 

będzie baaaaaardzo ciężko: Stephenson , Olynyk

 

a reszta to raczej worek kartofli który mogę wymienić na worek marchewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No w razie co to off season jak dla mnie trwa, na Findka poczekam mimo skończenia się terminu zgłoszeń.

 

Natomiast sprawa głosowania nt. usunięcia Radzia utkneła w martwym punkcie. Na ten moment jest 9-6, choć Pe i Antek nie oddali swoich głosow w ankiecie. Z drugiej strony wpisali swój glos w temacie, więc to bez znaczenia.

 

Brakuje głosów:

Mara, Ik, Wirakoczy, Jendrasa, no i Findka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie przeprasza za OT, ale potrzebuję na wczoraj informacji o tym w jaki sposób są rozłożone przeszkody na skills challenge podczas ASW i jak szeroka jest obręcz, jak wysoka konstrukcja, jaka odległość od tej konstrukcji.

 

Poratujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co tam szkodzi napisać.

 

Przyjmę jakiś pick. Nawet każdy. Do oddania Chalmers, Henderson, Bass, Frye, Green, również Markieff Morris, jeśli pick będzie niczego sobie. Zarówno w trejdzie 1 vs pick, jak i 2 vs pick. W przypadku ciekawego picku z top5 zastanowię się nad Marcinkiem, do którego też oczywiście mogę kogoś dodać.

 

Jeśli zawodników do oddania mało, to do rozważenia również młody prospect Middleton.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Free agent forward James Johnson agrees to a two-year deal with Toronto" -- moglo byc lepiej, ale moglo i gorzej, wiec jeszcze niech tylko Rockets sprzedadza Lina do Bucks/Sixers i bede zadowolony z wynikow offseasonowej loterii ;-)

 

Natomiast sprawa głosowania nt. usunięcia Radzia utkneła w martwym punkcie.

Heh, wciaz aktualne...

 

 

skupie pick  5-7

Mogę oddać #7, przyjąć dziadków itp.

Ajjj, juz widze ta klasyczna oferte ai3 ze zdejmowaniem spodni i rabowaniem wioski...

ewentualnie "my dajemy im cukier, a oni biora od nas wegiel" ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.