Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

to sa gratulacje szczere bo Otto za 3 lata bedzie po szkole Pierce'a w ataku i Martela w obronie i bedziesz mogl w koncungo wystawic na aktywny slot a przez dwa lata bedziesz zbieral oferty i jaral sie swoim prospectem

cos jak z Leonardem

w sumie ja zawsze mialem ztym problem

bo takich prospectow to mam co roku po 2-3 tylko jako ze walcze o mistrza to nie mam czasu na rozwoj i pieszczenie sie

wiem ze Leonard by u mnie nie zagrzal tyle czasu co u Ciebie

problem chyba najwiekszy z tymi prospectami jest ze czasami sie na nich za dlugo czeka a perspektywa 2 letnia to jednak za dlugo

na takiego Favorsa czekasz czekasz czy tez Kantera i gowno

a taki Bledsoe jednak po 2 latach trafia gdzie trzeba

pewnie jakbys walczyl o mistrzostwo w tymsezonie to juz bys Leonarda nie mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa gratulacje szczere bo Otto za 3 lata bedzie po szkole Pierce'a w ataku i Martela w obronie i bedziesz mogl w koncungo wystawic na aktywny slot a przez dwa lata bedziesz zbieral oferty i jaral sie swoim prospectem

Hmmm, skoro masz o nim taka opinie to moze chcesz go kupic? ;-)

 

w sumie ja zawsze mialem ztym problem, bo takich prospectow to mam co roku po 2-3

Tylko 2-3? Ja to bym chetnie otworzyl wlasne DLeague ;-)

 

wiem ze Leonard by u mnie nie zagrzal tyle czasu co u Ciebie [...]

pewnie jakbys walczyl o mistrzostwo w tymsezonie to juz bys Leonarda nie mial

Huh? W ostatnich 3 sezonach jestesmy w tych samych rejonach tabeli [i w sumie zebralem wiecej fp!], wiec to nie ma nic wspolnego z contendowaniem, a cierpliwoscia/strategia odnosnie takich graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wygrales rok temu wiec tu nie ma o czym dyskutowac a w tym tankowales nieudolnie wiec trudno sie dziwic ze nie oddales Leonarda co nie zmienia faktu ze malo kto zagrzewa u mnie w skladzie 2plus sezony

Nie wiem skad wziales to tankowanie gdy nie mialo to nic wspolnego z moim poprzednim sezonem [chyba, ze jakos inaczej definiujesz to pojecie?], ale jak sie nad tym zastanawiam to Twoje podejscie do prospektow moze byc poboczna konsekwencja przyjetej strategii budowania druzyny. Tzn jedyne co trzymasz dluzej to kilka drogich gwiazd czym zmuszasz sie do czestej rotacji w dolnej polowie skladu i polowania na coraz to tanszych producentow fp, a w takich warunkach trudno byc cierpliwym do mlodziakow, ktorzy w danym momencie nic nie graja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłaszam wakacyjną wyprzedaż w Cleveland.

Towaru mam w nadmiarze, obniżki do 60% ;)

Generalnie dla każdego coś miłego, od Bosha w dół wszyscy do wyjęcia,

pierwsza 5 jedynie przy b.dobrej ofercie.

Można płacić pickami, prospektami albo allstarami.

 

I żadnej wioski nie obrabuję, ani nie trzeba będzie zdejmować spodni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Współczuje lk Georga ... Koszmarna kontuzja. Sezon z głowy kwestia co potem.

Dr ai3 pisze, ze bedzie dobrze...

 

przyjrzalem sie temu i wyglada to na ni kostke w sensie na staw ni na kolano

wiec ogolnie blachy plus sruby i zle nie powinno byc, biorac pod uwage te ich antygrawitacyjne bajery, ortezy, lekkie gipsy , to ruchomosc w stawach bedzie jaka byla co jest najistotniejsze

tak naprawde 12 tygodni zrost kosci - jesli nie bedzie zakazania, wyjecie srub, 20 tygodni bez pelnej sprawnosci z tego mysle ze tak naprawde jedynie 3 jakiegos istotnego unieruchomienia co przy microfracture, achillesie wyglada na pikus - moze na marzec wroci

Tez mi sie wydaje najlepszym scenariuszem jak to "tylko" zlamanie kosci i wtedy sezon w plecy, ale dlugoterminowo chyba efektow byc nie powinno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje najlepszym scenariuszem jak to "tylko" zlamanie kosci i wtedy sezon w plecy, ale dlugoterminowo chyba efektow byc nie powinno?

Najzabawniejsze jest to, że złamanie jest mniej niebezpieczne niźli zerwanie bądź uszkodzenie stawu choćby.

Jeżeli przypadłość George'a dotyczy tylko złamania to spokojnym można być. Gorzej jeżeli dojdą powikłania, ale nie ma co gdybać póki co. Przy odrobinie szczęścia wróci za 6-8 miesięcy i to wróci praktycznie całkiem sprawny.

 

ps. śrub, które by trzeba było operacyjnie wyciągać w czasie późniejszym już nie stosują poza chyba publicznymi szpitalami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, spedzilem z godzine patrzac na sklady w lidze i wymyslilem ledwo pare propozycji trejdow na krzyz. To chyba bedzie jakis moj rekord w najmniejszej liczbie wyslanych ofert w offseason FBXa... z czego to wynika?? Jest jakis nietypowy uklad, ze brakuje albo motywu do wymian albo zawodnikow, ktorych bym chcial? Dziwne to. I zapowiada sie na nudne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.