Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie. Jest 4 chętnych (no Ronniego naprawdę nie chciałbym znowu przerabiać) i 5 teamów. Czekam na chętnego dodatkowego, najlepiej kogoś z zewnątrz. I... no właśnie. W zeszłych sezonach zasada minidraftu zdała egzamin, a głównym jej założeniem było wyeliminowanie teamu, który trochę odstaje od reszty możliwych do wyboru. Tutaj sytuacja jest podobna, no team Kazia wymaga sporej przebudowy.

Oczywiście Kolka, Vica, Zodda i Tryczka już dopuszczam do ligi. Niemniej proszę ich o wypowiedzenie się, czy pasuje im rozwiązanie expansion draftu na zasadzie snake'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Do draftu są dopuszczani wszyscy zawodnicy (i tylko oni), których mieli w składzie userzy, którzy zrezygnowali + picki (jeżeli takimi dysponowali). Na zasadzie, że jeśli ktoś chce wybrać dostępny pick zamiast zawodnika, to go po prostu wybiera i on się liczy jako wirtualny zawodnik (15 fpg). Jeśli ktoś w koncówce draftu woli zrezygnować niż wybierać szrot, po prostu to pisze i wolne miejsce również się liczy jako ten wirtualny zawodnik.

 

Kwestia waiverów. Jak wiadome, one z zeszłego sezonu przechodzą. W tym natomiast przypadku ta kwestia również została rozstrzygnięta. Najwyższy waiver (spośród tych oczywiście dostępnych) otrzyma ekipa, która z chwilą założenia ligi na yahoo, czyli już po drafcie rookiech, będzie miała najniższe salary. Drugi spośród możliwych waiverów otrzyma ekipa z drugim salary w kolejności, itd. Oczywiście liczy się salary z chwilą założenia ligi, a nie z chwilą skończenia minidraftu.

 

To tyle odnośnie wyjaśnienia, teraz czekam na głosy. Oczywiście wypowiadają się tylko osoby zainteresowane, ani ja, ani nikt inny nie mają prawa głosu. W przypadku remisu, zadecyduje osoba nr 5 i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi pomysł bulka. Każdy z nowych menago miałby równe szanse. Nie ma też sensu zostawiać picków przy teamach bo to by kogoś faworyzowało. Niech losowo dobierze się kolejność ciągnięcia i polecimy z tym koksem.

Rozumiem iż dostalibyśmy osobny temat na ten mini draft? I w takim temacie wszyscy playerzy i picki byłyby zapodane plus ich wartości by była jasność.

 

Mam jeszcze pytanie co do nazwy teamu - mogę wybrać dowolną dostępną? Czy jestem ograniczony do tych co się zwolnią? Jakbym mógł dowolną to biorę SAS.

 

ps. w #1 i #3 zrezygnowałem z chęci przejęcia teamu jako iż tu najkonkretniej sprawy się dzieją i w ogóle zauważona moja chęć została ;)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodd, pewnie, że możesz wybrać dowolną dostępną, wcześniej bawiliśmy się w jakieś dywizje i konferencje, ale szybko to zostało zarzucone, w temacie składowym pojawiają się te nazwy, ale to już sztuka dla sztuki. Także nie ma problemu.

 

Wynik głosowania na razie:

 

Kolek - za

Zodd - za.

 

Ja mogę ze swojej strony nadmienić tylko, że wcześniej to się sprawdzało. Zostawienie picku byłoby niesprawiedliwe jednak, gdyż jeśli robić draft, to wszyscy muszą mieć równe szanse. Co do kolejności to myślę, że pierwszeństwo wyboru picku by miała osoba zapisana najwcześniej itd.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność zapisywań była taka: Kolek, Tryczek, Zodd, Vic.

 

Wg tej kolejności macie prawo wyboru nr draftu. Nie mówię, że taka byłaby kolejność, gdyż może ktoś zechce mieć np. czwórkę niż trójkę.

 

Poczekajmy jednak do mojego oficjalnego ogłoszenia, czy znajdzie się piąta osoba czy też Roger będzie dalej prowadzić drużynę, bo informację o takiej ewentualności mi przesłał na PW.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy to nie było praktykowane, ale dobry pomysł, to jeszcze bardziej urozmaici draft. Jestem za.

 

OK, mamy 5 użytkowników. Kolek, wybieraj z którym nr chcesz wybierać w drafcie. Następnie Tryczek, Zodd, Vic i Hermman.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy to nie było praktykowane, ale dobry pomysł, to jeszcze bardziej urozmaici draft. Jestem za.

 

OK, mamy 5 użytkowników. Kolek, wybieraj z którym nr chcesz wybierać w drafcie. Następnie Tryczek, Zodd, Vic i Hermman.

Kolek dobrze sie zastanów :) Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.