Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

#3

 

ps. ogólnie uważam że najsprawiedliwiej byłoby gdyby picki były rozlosowane przez choćby komisza bo pula graczy jest niewielka, a nie wziąść LeBrona z #1 byłoby grzechem dla pierwszego wybierającego więc i wybór jest oczywisty. Natomiast decyzja o przydzieleniu picka ze względu na czas posta - trochę mało sprawiedliwie, szczególnie dla ostatnich w kolejce.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#3

 

ps. ogólnie uważam że najsprawiedliwiej byłoby gdyby picki były rozlosowane przez choćby komisza bo pula graczy jest niewielka, a nie wziąść LeBrona z #1 byłoby grzechem dla pierwszego wybierającego więc i wybór jest oczywisty. Natomiast decyzja o przydzieleniu picka ze względu na czas posta - trochę mało sprawiedliwie, szczególnie dla ostatnich w kolejce.

4 lata temu tez startowałem w mini drafcie cztero-osobowym. Po czterech latach gry to właśnie wybierajacy jako czwarty GM wygrał lige. Zgodze sie ze LB jest mega grajkim w FBX jednak jest naprawde wiele ciekawych zawodników do wyboru wiec ja bym nie nazekał :) co do picków draftowych biorą one normalnie udział w wyborach. Np jako 3 wybor wybierasz pic3 ktory jest do wziecia zamast zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu tez startowałem w mini drafcie cztero-osobowym. Po czterech latach gry to właśnie wybierajacy jako czwarty GM wygrał lige. Zgodze sie ze LB jest mega grajkim w FBX jednak jest naprawde wiele ciekawych zawodników do wyboru wiec ja bym nie nazekał :smile: co do picków draftowych biorą one normalnie udział w wyborach. Np jako 3 wybor wybierasz pic3 ktory jest do wziecia zamast zawodnika.

Spoko, po prostu wyraziłem swoje zdanie, a czy byłoby wzięte pod uwagę to już osobna kwestia.

Natomiast to kto ma większe szanse, a kto nie to akurat kwestia mocno dyskusyjna i uważam, że w tak małym drafcie #1 robi różnicę (szczególnie że jest LeBron do wzięcia). To że ktoś po 4 latach gdzieś indziej wygrał ligę dla mnie jedynie świadczy o posiadaniu głowy na karku przez owego menago, a nie tego że wybierał z #4 akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodd, może i masz rację, ale teraz już byłoby śmiesznie, jakbym zmieniał decyzję. Podjęłem ją i się muszę tego trzymać.

 

Natomiast bym nie przeceniał tutaj wartości Lebron owners. Trzeba nadmienić, iż do wyboru jest przecież jeszcze Harden, Blake czy cholernie perspektywiczny Carter-Williams. Kolek będzie mieć pewien atut, ale czy aż tak wielki, nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata temu tez startowałem w mini drafcie cztero-osobowym. Po czterech latach gry to właśnie wybierajacy jako czwarty GM wygrał lige. Zgodze sie ze LB jest mega grajkim w FBX jednak jest naprawde wiele ciekawych zawodników do wyboru wiec ja bym nie nazekał :smile: co do picków draftowych biorą one normalnie udział w wyborach. Np jako 3 wybor wybierasz pic3 ktory jest do wziecia zamast zawodnika.

Poprawka: draft wtedy był 5 osobowy a wygrał ligę teraz właśnie ten z 5 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy startujemy?

 

Ja jutro wyjezdzam (wracam w piatek)i jeszcze nie wiem czy bede miał dostep do neta.

 

Jak cos to mozemy zaczynac juz dzis, poniewaz z pierwszymi wyborami nie powinno byc problemu i tak czy siak zdaze.

Poprawka: draft wtedy był 5 osobowy a wygrał ligę teraz właśnie ten z 5 miejsca.

Ajc Ciebie nie policzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.