Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Deklaracje


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Chęć gry wyraził użytkownik Evitacre, którego mogę polecić (mega aktywny - drugie miejsce w ilości pobrań na FA w II lidze roto - awansował oczywiście do pierwszej). Bardzo dobry i aktywny grajek.

To widzę że będziemy się szerszą grupą w przyszłym sezonie prać w kilku ligach ;)

Nie wiem gdzie lub komu zgłaszał chęć evitacre ale tutaj chyba Zodd się zgłosił pierwszy, jego ja mogę polecić bo gram z nim w roto I, ale zobaczymy jak się reszta zadeklaruje ile będzie wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie lub komu zgłaszał chęć evitacre ale tutaj chyba Zodd się zgłosił pierwszy, jego ja mogę polecić bo gram z nim w roto I, ale zobaczymy jak się reszta zadeklaruje ile będzie wolnych miejsc.

Dzięki za poparcie. Jednak z racji raczej już pewniejszego przyjęcia do #2 tu odpuszczam chęć przejęcia teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostał jeszcze tylko lk#1 i skład ligi będzie kompletny. Co prawda w FBX1 zgłosił, że nie wie czy będzie miał czas więc do końca maja czekamy.

 

Evitacre oficjalnie witaj na pokładzie.

Wolny jest skład DeTe (dzięki za grę!) i ewentualnie lk#1. Jeśli wolałbyś skład DeTe to możesz zostać nim już teraz. Jeśli nie to czekamy do końca maja na decyzję lk#1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.