Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2014/15


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

HEJ HEJ TU NBA

Robi się już coraz jaśniej jeżeli chodzi o ruch na FA także ponawiam propozycję dla zrzucających selera i nie tylko:

 

6)       Arron Afflalo  37,60

lub

10)     Patrick Patterson      28,70

 

plus pick 2015 76ers w paczce

 

za jakiegoś dziadka co pobiega ze dwa lata po parkiecie ale swoje FP zrobi

 

zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bym pohandlował, z maciem nie wyjdzie bo nie mam takich assetów jak B-Easy (za ktorego rok, albo dwa lata temu oddałe J-Teague :P)

 

Jestem sporo powyzej hard capu, wiec mimo ze jest lipiec bede jak Mikolaj i dam Tobie (mozesz to byc własnie TY :P) wiecej niz ty mi.

 

Moge przygarnac jakis pick, w srodku stawki, pod koniec, moze  byc i numer jeden jak ktos nie ma pomysłu kogo wziasc.

 

Nie ma graczy u mnie nie do wyciagniecia, choc najchetniej zostawiłbym u siebie duo Ściana-Ściana (Wall- Howard).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby klient miał większy wybór to i ja wystawiam kilku moich grajków na sprzedaż.

 

Dla chętnych do wzięcia Hawes, Foye, JR i Korver.

W zamian picki lub mniej ważący mile widziani.

Nie ma się co krępować z ofertami, nawet bezczelnymi ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby klient miał większy wybór to i ja wystawiam kilku moich grajków na sprzedaż.

 

Dla chętnych do wzięcia Hawes, Foye, JR i Korver.

W zamian picki lub mniej ważący mile widziani.

Nie ma się co krępować z ofertami, nawet bezczelnymi ;)

 

k**** marcos chciałem rzucić jakąś bezszczelną ofertę, ale za taki szrot to nawet nie da się takowej wystosować ; )

ktoś chętny na starting PF Szerszeni ?

Cody Zeller jest młody fajny i biały, rozpierdalał w koledżu i lidze letniej, mogę zgarnąć coś mniej obiecującego i mniej białego, w ogóle gorszego itp. wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na starting PF Szerszeni ?

 

Daję Pattiego Millsa za Marvina Williamsa.

 

Tak patrząc na składy to wielu z nas ma niezły szrot w składzie. Oj, będzie co łowić na FA.

U mnie na sprzedaż każdy poza Duncanem i Leonardem (actual finals MVP). Drogo będzie pozyskać Favorsa,Cousinsa,ADavisa. Zapraszam do ofert.

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.