Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2014/15


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kogo interesowal Amir, Z bo, Ibaka, oddam za dobrego Pg.

 

Abaka za Kendalka?

 

QAS pisząc starting PF szrszeni miał na myśli Zellera - Marvin leży na FA.

To super, bo z FA najlepiej lubię handlować :-)

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze mną można negocjować open, tu w topicu, nie sprzedaje gówna za czekoladę, by się tego wstydzić.

 

Polecam topic:

 

http://www.e-nba.pl/topic/3423-offseason-2014/page-120?do=findComment&comment=289261

 

Kilka poważnych użytkowników dyskutuje, kto jest lepszy Kendall Marshall czy Kyrie Irving.

 

Taa ale B Knight za Ibloke...

czemu akurat PG, jak masz Conleya? więcej PG nie trzeba. Ja prawdopodobnie wystartuję w sezon nie posiadając żadnego (chyba że dadzą Tyreke, który ma dużo lepszy przegląd pola niż połowa "PG" w lidze). Tę pozycję najłatwiej załatać z FA. Wystarczy jakaś kontuzja, i byle bubek może zrobić sporo FP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Składy zaktualizowane.

Super. Jakby co już teraz wywalam Pattiego Millsa i jestem poniżej capu <jupi>

 

Moja ekipka na dziś:

PG Elfrid "gary" Payton

SG TyReke Evans

G Eric Gordon

SF Finals MVP

F Anthony Davis

PF Tim "the dream" Duncan

C Demarcus Cousins

U Derrick Favors

U Shawn Marion (s5 SF u Timbidoniego, czyli 40minut na lajcie, czyli 45FP)

U bolki z FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 10 picku to sie Gary Payton raczej nie ostanie ;) poza tym robi wrażenie, jak nic będzie repeta...

Payton was drafted with the 10th overall pick in the 2014 NBA draft.

 

będzie repeta...

oby(nie mylić z obi), liczę że nie będziesz mi podbierał fasów :smile: Twoja paka też konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payton was drafted with the 10th overall pick in the 2014 NBA draft.

 

:smile: czyli wirtualnie jest twój, faktycznie u nas w drafcie powinien pójśc w top3, no top4 draftu (osobiście brałbym go z jedynką)

 

co do FA to nastawiaj wcześnie budzik bo nie obiecuję ;)

Edytowane przez Tocheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie u nas w drafcie powinien pójśc w top3, no top4 draftu (osobiście brałbym go z jedynką)

O super! Pamiętasz swoje zeszłoroczne prognozy? Kogoś tam nazwałeś stealem :smile: Ja zapamiętałem, że QAS brałby z jedynką Benneta czy Codiego(którego w końcu dostał).

 

W kontekście fantasy brałbym tak:

1. Wiggins

2. Parker

3. Noel (a jak ktoś chce porządnie potankować brałbym go może nawet wyżej)

4. Dante

5. Payton

 

Tak czy siak, z dziesiątką Vonlehem też nie pogardzę, będzie dodatkowa satysfakcja jak wygryzie Zellera z s5 :smile:

 

co do FA to nastawiaj wcześnie budzik bo nie obiecuję ;)

Gramy na ustawieniach dzień przed, więc spokojnie można sobie wyczaić, jaki rodzynek typu Bellinelli,Diaw czy inny rarytas ma szansę na 15-35FP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam że prognozowałem do top 3: MCW, Burke i jeszcze ktoś nie pamietam już. Noel to raczej poszedł w zeszłym roku w drafcie, teraz jest Joel "the dream" Embiid

 

Parker over Wiggins IMO

 

Brałbym: Payton, Parker, Wiggins, Embiid, Exum - troche dla jaj, bo wiadomo że Jabari i Andre pójdą jako pierwsi ale ja lubie takie niezbyt popularne decyzje, co widać po moich tradach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.