Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga Mistrzów


washko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

zaczynamy wątek dotyczący nowego konceptu, polegającego na rozegraniu sezonu przez mistrzów lig z sezonu poprzedniego. Liga ma charakter "zaproszeniowy", więc chętni nie mogą zgłaszać swojego akcesu do gry. Nie ma jednak przeciwwskazań, by wskazywać na istniejące ligi fantasy, które działają, a zostały póki co pominięte.

 

Liga opiera się na lokalnym systemie zorganizowanym przez Wilqa. W tym roku zaproszenie otrzymali mistrzowie poziomów I-III. Mistrz ligi IV, co jest totalnym kuriozum, nie ukończył sezonu (a i tak wygrał!) i został usunięty.

 

Przechodząc do konkretów zaproszenia z e-nba.pl otrzymali:

Liga I Dig - The Team

Liga II mac - Andrew Bynum

Liga III Ą Jurek Furtak - RKS Motor

Liga III Ć Mack - Bad Boys Team

Liga III Ę shevcu - MKS Milejów

Liga III Ł Qooniu - Love's Broken Hand

Liga III Ń washko - Wazki Wroclaw LM

Liga III Ó Szulim/Michał - Dragon Balls Team

Liga III Ś MKA/Marcin - MKAllstars

 

Dodatkowo zaprosiłem:

mistrza FB Best - sobi/bartek - sama-sama

mistrza sznurówki I - matek/Mateusz - Underrated

mistrza sznurówki III - wojtas1989 - Big Bang

mistrza Ligi Ekspertów - Sławek - Florida Pensioners

mistrza ligi Twittera - wyszedlem - wyszlismy

mistrza ligi na forum slizg.eu - PepeSLG/Pepe - PepeszaBulletsSlizg

mistrza sznurówki II - cieglo odmówił

mistrza II ligi Twittera - @dawlenkiewicz odmówił

 

Gramy w 15. To chyba lepiej się nie mogło złożyć ;]

 

 

Link do ligi: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/lmfb

 

Wyniki draftu: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/1543/draftresults

 

Grać będziemy oczywiście wg zasad tutejszego roto, jakby ktoś miał wątpliwości. A ja jako organizator podejmę się trudu komisarzowania. O ile mnie nie odwołacie ;]

 

 

Pzdr. Washko

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ze sie tym zajales na powaznie.

Co prawda w tym sezonie sie nie zalapalem na zaproszenie, ale koncepcja jest obiecujaca ;-)

 

Liga I Dig - póki co się waha, ale liczę, że zmieni zdanie i z nami zagra :smile:

Jakby co chetnie go zastapie ;-)

A tak na serio, przy odmowie mistrza pytasz wicemistrza czy trzymasz sie nazwy doslownie?

 

mistrza ligi Twittera - @wyszedlem ostatecznie potwierdzi jesienią, ale jest zainteresowany

Hmmm, a tam przypadkiem nie ma wiecej lig z twittera?

Wydawalo mi sie, ze byla przynajmniej druga - FBTDL gdzie wygral Bad Boys.

 

Mamy zatem póki co potwierdzonych 10 menedżerów

Jakie proponujesz podejscie do wielkosci ligi? Trzymasz sie jakiegos minimum lub maxa?

Co jak bedzie mniej lub wiecej potencjalnych kandydatow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, przy odmowie mistrza pytasz wicemistrza czy trzymasz sie nazwy doslownie?

Jeśli będzie min. 12 mistrzów, to póki co nie widzę sensu brania wice.

 

Hmmm, a tam przypadkiem nie ma wiecej lig z twittera?

Wydawalo mi sie, ze byla przynajmniej druga - FBTDL gdzie wygral Bad Boys.

Fakt, muszę to uzupełnić.

 

Jakie proponujesz podejscie do wielkosci ligi? Trzymasz sie jakiegos minimum lub maxa?

Co jak bedzie mniej lub wiecej potencjalnych kandydatow?

Optymalne byłoby 15, minimalnie chciałbym osiągnąć 12, a maksymalnie 18, ale na taką liczbę, póki co się nie zanosi.

Myślałem też o tym, że jeśli byłoby bardzo dużo kandydatów, to z systemów ligowych typu nasz, sznurówka czy twitter, można by było zrezygnować z zapraszania mistrzów najniższych poziomów.

Zresztą być może pomijanie najniższych poziomów po ustabilizowaniu lig, byłoby w ogóle racjonalne. Oczywiście pod warunkiem wystarczającej liczby kandydatów.

 

A o za mało się póki co nie martwię ;]

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o tym, że jeśli byłoby bardzo dużo kandydatów, to z systemów ligowych typu nasz, sznurówka czy twitter, można by było zrezygnować z zapraszania mistrzów najniższych poziomów.

Zresztą być może pomijanie najniższych poziomów po ustabilizowaniu lig, byłoby w ogóle racjonalne. Oczywiście pod warunkiem wystarczającej liczby kandydatów.

Na razie nam to raczej nie grozi, ale skoro masz temat ogarniety to pozostalo juz tylko czekac do wrzesnia na potwierdzenia i mozna jechac. Super.

 

BTW, probowalem troche pogooglowac i jestem zaskoczony jak malo lig roto jest w kraju.

W ogole jak malo jest lig fantasy! Chyba, ze sa one tylko na yahoo bez zadnych okoloforumowych dyskusji? W takim ukladzie tym bardziej cieszy i wydaje sie potrzebna taka proba zebrania ludzi w jednym miejscu.

 

P.S. Moze kolejny kandydat do zaproszenia? Tzn nie znam szczegolow ani uczestnikow, ale "Przypominam ,że dzisiaj draftujemy w ROTO" brzmi obiecujaco - http://slizg.eu/viewtopic.php?f=1&t=25611&start=1040

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Moze kolejny kandydat do zaproszenia? Tzn nie znam szczegolow ani uczestnikow, ale "Przypominam ,że dzisiaj draftujemy w ROTO" brzmi obiecujaco - http://slizg.eu/viewtopic.php?f=1&t=25611&start=1040

A widzisz tam jakąś opcję zarejestrowania się? Bo u mnie nie ma i trochę nie mam pomysłu, jak się skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz tam jakąś opcję zarejestrowania się? Bo u mnie nie ma i trochę nie mam pomysłu, jak się skontaktować.

Rzeczywiscie rejestracja jest zablokowana [tylko przez zaproszenia? Ciekawe podejscie].

W takim razie pomysl jest chyba tylko jeden: skontaktowac sie z jakas znana osoba, ktora ma juz tam konto.

Jak sie przejrzy watek o fantasy rzucil mi sie w oczy uzytkownik "Grabiszczy", ktory ma taki sam awartar i brzmi bardzo podobnie do GRB, ktory gra zarowno tutaj jak i na sznurowce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na bank on:

 

"Proponuję Wam za rok dołączyć do e-nba.pl (dwa formaty fantasy points) albo na sznurowadlo.pl"

 

Zresztą nawet jest adminem z tego co widzę, także ułatwione zadanie i możecie czynić swoja powinność.

 

Ale w sumie to Wasza sprawa :)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowując - mamy 17 zaproszeń, 13 potwierdzeń, 1 odmowę, 1 wahanie i 2 braki odpowiedzi. Jak na połowę maja wygląda to lepiej niż dobrze. Jeśli ktoś ma namiary na milczących, to oczywiście prośba o zachęcenie ich do kontaktu ze mną.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po kwietniowych potwierdzeniach mamy w zasadzie kompletną ligę. Do dogrania zostają dwie osoby - Dig, który jako mistrz I ligi eNBA mam nadzieję jednak się skusi. I Jared Harazin - mistrz ligi twittera, który nie dał mi póki co jednoznacznej odpowiedzi. Nie mam natomiast kontaktu do mistrza II ligi twittera, bo @dawlenkiewicz nie odpowiada, a maila nie mam. Jakby ktoś miał inny kontakt i mu przekazał, że jest zaproszony, to będę wdzięczny.


Ligę założyłem, ustawienia są takie same jak w ligach e-NBA. Zaproszenia zaraz wysyłam PMem. Zapisujcie się więc i ustalamy termin draftu. Im szybciej to zrobimy, tym łatwiej będzie życie dostosować do ważniejszych spraw ;] Moja propozycja to sobota, 18.10, g. 20.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wolal bym uniknac draftowania w piatek i sobote. ogolnie wydaje mi sie ze jak jest tyle czasu to moze uda sie ustalic cos w tygodniu zeby weekendy zostawic wolne na inne drafty.

 

Chcesz uniknąć draftowania w piątek i sobotę, by draftować w piątek lub sobotę w innej lidze? To znaczy z góry zakładasz, że w tej innej lidze będzie trudniej się dogadać w tygodniu niż w tej, choć w tej nikt nie poruszał takiej opcji? Dobra, nie wnikam, bo się okaże, że humor tej sytuacji tylko ja rozumiem, a śmianie się z własnych dowcipów zalatuje Familiadą.

 

Podaj konkretny termin, który Ci odpowiada, to będziemy mogli się odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, ze jak mamy teraz 2 miesiące czasu na draft to może będzie latwiej cos ustalić w innym terminie niż weekend, w innych ligach jak będzie malo czasu na ustalenie terminu draftu to zawsze najłatwiej dostosować się do weekendu, wiec fajnie było by mieć te 2 ostatnie weekendy przed startem NBA wolne na ligi w których obsada się będzie długo zbierala. wieczory w piątek i sobote wolal bym mieć wolne, ale ogolnie ja się dostosuje do tego co ustalicie, bo jak będą osoby którym nie pasuje draft w tygodniu to ja nie będę robil problemów dla draftu w sobote lub niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.