Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2014/15


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w takim razie na przyszłość zrezygnować z tego debilnego przepisu, bo pożytek z niego żaden, a tylko irytacji zbędnej niewinnemu ludowi przysparza...

 

Generalnie nie widzę powodu dla którego miałby taki przepis istnieć...

 

Pozdrawiam

 

E: Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że jakbym sobie nie wyliczał, aby zmieścić się w salary i zatrudniałbym jakichś typów z salary +30, mając nadzieję, że dadzą mi te 25/30 fp, zamiast angażować ziutków z salary poniżej 20, licząc na to, że dadzą mi jakiekolwiek punkty, to dostałbym takiego samego bana, jak teraz...

 

I gdzie jest teraz Twoja równość wobec prawa...?

 

Równość jest, bowiem on ma tak naprawdę jeden cel - zapobieganie wyjściu powyżej salary. Gdyby wprowadzić zapis, ze można po 10 minutach bez żadnych konsekwencji zejść poniżej sc, to by mało kto interesował się tym w chwili brania zawodnika. Zresztą ten przepis jest skuteczny, bowiem bany się nie mnożą niczym w rogu obfitości, a jestem przekonany, że za rok będzie ich jeszcze mniej. Zresztą tylko w offseason można wyjść powyżej salary, w sezonie takiej możliwości nie ma i być nie powinno.

 

Co do drugiego argumentu, to zgoda, konsekwencje byłyby takie same, ale gdy będę robił częstsze aktualizacje, załóżmy, raz na tydzień - do takich sytuacji dochodzić nie będzie.

Nie wiem, jakby nie było, kieruję się regulaminem, a w nim jest to jasno zawarte.

 

Swoją drogą, jak Wilq w żelazny sposób bronił zasad w roto, to ludzie potrafili nawet sypać złośliwości w moją osobę (tylko, że trafili pod zły adres ;)), a tutaj mam od razu zmieniać regulamin, który zresztą nie ja wymyśliłem, więc nie ja będę zmieniał?

Droczę się tylko, ale mam nadzieję, że to da Wam do myślenia...

 

Pozdrawiam'

Nie drocz się, tylko zdeklaruj się, że grasz dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

pohandlowałbym ;) na handel są wszyscy w sumie u mnie - to tylko kwestia ceny. Dostępni są:

  • Tim Duncan 51,70
  • Kenneth Faried 40,00
  • Tobias Harris 41,75
  • Marc Gasol 52,70
  • Wesley Matthews 38,50
  • George Hill 46,05
  • Will Barton 19,60
  • Brandan Wright 27,60
  • Mo Williams 37,45
  • James Ennis 15,50
  • Jordan Clarkson 31,55

zainteresowany jestem i graczami i pickami jakby co

 

/edit/ sorki za zamieszanie ale po namyśle Griffin i Monroe są prawie nie do ruszenia u mnie. Pozostałych robiących 40fp również nie oddam za bezcen - wystarczy mi wywalić Mo, Wrighta i Clarksona dla przykładu bym zmieścił się w sc, więc proszę nie sądźcie, że będąc prawie 50fp nad sc oddam np Monroe w sumie za nic by tylko zejść z salary - prędzej wywalę innych graczy w tymże celu

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.