Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2014/15


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena 
Lebron James 30 68,20 
Marc Gasol 29 46,95 
Wesley Matthews 28 37,20 
Randy Foye 31 34,10 
Nick Young 29 32,35 
Vince Carter 37 31,40 
Mo Williams 32 27,10 
 

Oddam za młodzież bądź picki w drafcie. Chętnie przyjmę też kontuzjowanych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, ale tu o jednego George'a za daleko, nie mogę tak wypaczać rozgrywek, zwłaszcza, że już miałem apel domagający się bloka od jednego z użytkowników.

 

Ten Lebron naprawdę drogi, a George tu idzie praktycznie za bezcen, wiem, że jest połamany, ale czy nikt nie da za niego więcej niż Foye - rezerwista Nuggets?

 

Myślę buła, że gdybyś zaoferował, że Drumm i George do sprzedania, mógłbyś otrzymać na bank więcej. Oczywiście, że nie musiałeś tego robić, tylko po prostu dogadały się obie strony - nie lubię niczego blokować, ale to już wygląda naprawdę jednostronnie...

 

Pokombinujcie, może się uda coś innego wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Moge tylko od siebie oddac, ze w takim wypadku najlepszy gracz na swiecie nie jest dostepny, bo w zaden sposob nie dostane za niego akceptowalnej oferty :) bo jezeli znakomity prospect, ktory na razie jest atleta, a nie graczem, polamaniec ktory moze byc genialny, albo moze zostac drugim T-Maciem i pick to za duzo, to nie wiem ile jest wart LBJ. Dwoch mlodych graczy? Mniej niz K-Love w IRL? Srlsy?

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolek, Drummond jest tylko atletą? To już jest all-star na 55 fpg, a ma dopiero 20 lat! To od niego Pistons zaczynają obsadę podkoszową, a nie od Monroe'a. Wszystko wskazuje na to, że niedługo wejdzie na poziom Howarda z czasów gry w Orlando.

A nazywanie George'a drugim t-maciem to... nie wiem w ogóle jak się do tego odnieść. To jest stwierdzenie oderwane od rzeczywistości, przydzarzyła mu się na treningu kontuzja, która mogła się przydarzyć dosłownie każdemu! George nigdy nie był graczem z tendencją do łamliwości, porównywanie do T-maca, czy Yao Minga mija się z jakimkolwiek celem.

 

Kolek, nie deprecjonuj wartości tych zawodników, tylko spójrzmy obiektywnie ;)

 

Myśle, że moja opinia nie jest odosobniona.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat od Ciebie karl innej opinii nie oczekiwałem, załóż z qas-em komitet anty-bulkowy.

 

Za przeproszeniem to mnie to już zaczyna wk$#@&ć. Nie robię tego dla funu. Ten trejd jest zbyt nierówny, zdaję sobie sprawę, że podejmuję czasem niepopularne decyzje, ale nie sposób inaczej dbać o wygląd ligi. Nie dziwię się kolkowi, natomiast zawsze przy takiej okazji pojawia się Karl wespół z qas-em, by dopieprzyć mi przy każdej okazji. Oczywiście bez większych argumentów, bo po co je stosować, najlepiej pojechać po człowieku jak z gnojem. Witamy w Polsce.

 

Edit: QAS to choć zawsze zachowuje nutkę ironii, natomiast Ty, karl pojechałeś po bandzie nawet w temacie o roto dynasty. Jestem ciekaw, jakim Ty będziesz komishem, uwierz, po drugiej stronie wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja opinia jest taka, ze po raz kolejny liga nie pozwala na normalne trejdowanie. Niedobrze.

Tym razem to ja jestem osobą, która napisała do komisza...

Jak do tej pory byłem zawsze po drugiej stronie barykady i moje trejdy były blokowane, ja musiałem je bronić, kombinować, zmieniać, tłumaczyć i się denerwować. Zawsze mówiłem, że dopóki nikt nie oddaje LBJ za Scalabrinich tego świata, to trejdy trzeba puszczać...

Według mnie tutaj jednak właśnie do tego doszło... 

OK! LBJ - najlepszy koszykarz naszych czasów, ale on ma 30 lat i ja osobiście Drumma bym za niego nie oddał - nie w Keeperze, ale na tą część dealu się godzę... Ja bym nie oddał, ale inni by oddali - jasne, jak słońce.

Pozostaje Paul George + #13 pick za Foye'a - i to jest porównywalne do oddania LBJ za Scala... Foye to FA.

 

Jakikolwiek deal mi się może podobać, lub nie - to chyba oczywiste... Pierwszy raz mówię głośno: nie! Wiem że George jest kontuzjowany, ale gracza tego pokroju nie wyrzuca się na FA, bo złamał nogę, a tym bardziej nie daje mu się towarzystwa w postaci niezłego picku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja piaskownica, ale mnie obrzucacie piaskiem to się wypowiem ; ) : ja akurat się zgadzam że trejd jest bardzo nierówny i wcale mnie nie dziwi veto komisza.

z drugiej strony szkoda mi kolka, może się koleś napracował żeby tak kogoś wyruchać (chociaż buła to się akurat sam rucha, ostatnio pamiętam oddał Haywarda za KCP, a Durexa ma już od nie wiem ilu lat i nigdy chyba nawet w TOP10 ligi się nie znalazł...), już otworzył wazelinę, a tu taki klops...

tak dla zasady zlajkowałem karla ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że to odpowiednia cena za LeBrona?

oczywiście rozbijając trejd jak to zrobił Bulek to w fp wyjdzie przewaga duetu Drummond + George, ale przypominam, że w drugą stronę idzie Lebrona, który pewnie jeszcze ze 3 lata będzie robił okolice 70fp obojętnie z kim będzie grał.

 

Buła bierze pewniaka, oddaje zajebistego prospecta + kontuzjowanego lidera Pacers. Dla mnie wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat od Ciebie karl innej opinii nie oczekiwałem, załóż z qas-em komitet anty-bulkowy.

 

Za przeproszeniem to mnie to już zaczyna wk$#@&ć. Nie robię tego dla funu. Ten trejd jest zbyt nierówny, zdaję sobie sprawę, że podejmuję czasem niepopularne decyzje, ale nie sposób inaczej dbać o wygląd ligi. Nie dziwię się kolkowi, natomiast zawsze przy takiej okazji pojawia się Karl wespół z qas-em, by dopieprzyć mi przy każdej okazji. Oczywiście bez większych argumentów, bo po co je stosować, najlepiej pojechać po człowieku jak z gnojem. Witamy w Polsce.

 

P.S. QAS to chociaż zachowuje nutkę ironii i można się choć pośmiać, Ty Karl swego czasu nawet opinie o mnie poruszyłeś w temacie o roto w dynasty ni z gruchy niz pietruchy, po czym sam się zapchałeś na komisha. Jestem ciekaw, jak Ty się tam sprawdzisz, z miłą chęcią będę to obserwował.

bulek, jak to nazwałeś, dopieprzanie się, nie jest skierowane w twoją osobę, a już pomyślenie, że jadę z tobą jak z gnojem, to już gruba nadintepretacja. Nie podobają mi się veta, po prostu. Bo jak zawsze znajdziesz osoby, które uważają to za złodziejstwo (może z zazdrości, że im sie nie udało? Nie wiem), tak będzie i grupka osób, które uważają trejd za sprawiedliwy. Dlaczego więc, działać w najbardziej drastyczny sposób - wetując trejd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, QAS, przesadziłem, ale czasami człowieka może trochę ponieść. Ale wiem, nie powinienem, niemniej ten lajk miał pewien wydźwięk ;)

 

ms9 - argument Benona, że Lebron ma 30 lat to przesada, bo to jest najlepszy koszykarz od czasów Jordana i w jego przypadku wiek się nie ima. Ten zawodnik znaczy dla mnie bardzo wiele. Ale Drummond już niedługo będzie niszczył system, jak to robił swego czasu Howard, osiągając fppg na poziomie pow. 60. A tu dochodzi jeszcze George, dla którego ta kontuzja to jeden wielki wypadek przy pracy i po powrocie znowu będzie robił swoje. A my tu mamy jeszcze pick nr 13 w silnym drafcie, z ktorego można wyciągnąć gracza może nie na teraz, ale prospecta z upsidem jak najbardziej.

A po drugiej stronie Randy Foye.

 

Karl - nie pamiętasz jak wyjechałeś w moja osobę w temacie "Roto Dynasty". Nie przypominam sobie, żebym tam pchał się na komisha. Tutaj napisałeś subtelniej, ale bez użycia argumentów, puste sformułowanie, że liga nie pozwala na normalne trejdowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.