Skocz do zawartości

[FBX] - FBX#1 ankieta - usuniecie Radzia


wiLQ

Los Radzia w FBX#1  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Radzio powinien zostac usuniety z FBX#1 przez totalny brak zaangazowania?



Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie nie ma co dalej dumac i debatowac tylko trzeba przystapic do dzialan, wiec za zgoda komisza zakladam nowy watek. Sprawa jest jednoczesnie prosta, ale i powazna.

Czy Radzio powinien zostac usuniety z ligi przez totalny brak zaangazowania?

 

Na poczatek garsc faktow: 

- Radzio gra w FBX#1 od 2005 czyli temat dotyczy weterana.

- W pierwszej polowie tego udzialu osiagal sukcesy w tym 3 miejsce w 2006 i 5 rok pozniej.

- W tamtym okresie byl takze aktywnym GMem jesli chodzi o zmiany w skladzie.

- Potwierdzil chec dalszej gry w kazdym sezonie w tym na 2014/15.

- Nie ma zadnych publicznych nagran swiadczacych o tym, ze jest rasista ;-)

 

Ten watek powstal dlatego, ze od 4 sezonow da sie zauwazyc drastyczna zmiane na gorsze, a konkretnie:

- od 2010 ma druzyne slaba / w przebudowie, ktorej nijak nie probuje zmieniac bo...

- ruchy, ktore wykonal w ostatnich latach to odpowiednio 1, 2, 5, 2 [w sumie za poszczegolne sezony! 10 w 4 lata!].

- ostatnie pobranie w zakonczonym sezonie mial we wrzesniu, a w poprzednim 1 listopada [sezon trwa troszke dluzej...].

- w sezonie nie wykonal zadnej wymiany od 3,5 roku.

- w offseason klepnal jeden trejd przed ostatnim sezonem [wczesniej nie wiem jak szybko szukac].

- ostatniej zmiany w rotacji dokonal 15 marca chociaz mial szanse na wyzsza pozycje [nie ma danych za lata wczesniejsze].

- team Radzia ma az 9 tych samych zawodnikow co pod koniec sezonu 2011-2012 gdy tylko 2 z nich jest powyzej 30 fppg. Jak w takim ukladzie ma sie zmienic los tej druzyny????

 

Taka sytuacja, przynajmniej mnie, doprowadza do watpliwosci czy Radzio jeszcze z nami gra... czy ta druzyna wegetuje, wiec powinien zostac usuniety z ligi przez totalny brak zaangazowania? Bo ktokolwiek by go nie zastapil - a mamy juz liste chetnych - to zrobilby wiecej z ta druzyna w 2 miesiace przed najblizszym sezonem niz on zrobil przez 2 lata co byloby gigantyczna poprawa w aktywnosci.

 

Technicznie rzecz biorac gdyby takie usuniecie mialo nastapic to tylko i wylacznie na takiej podstawie regulaminu...

 

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].

Takze pytanie w ankiecie dotyczy Twojej oceny sytuacji czy gra Radzia w ostatnich latach kwalifikuje sie pod ten paragraf czy nie. Czy mozna to traktowac jako akceptowalna gorsza forme/wypadek przy pracy/strategie czy tylko jako wieloletnie zaniedbanie wymagajace natychmiastowej operacji wyciecia?

 

Ankieta jest publiczna i beda sie liczyc tylko glosy GMow z FBX#1.

Czekamy az wszyscy sie wypowiedza lub uzbiera sie wiekszosc w ktoras strone.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że Radzio powinien zostać usunięty, ponieważ od kilku sezonów tylko marnuje potencjał LeBrona ;] tym bardziej, iż są już w kolejce chętni, którzy gwarantują większe zaangażowanie.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem zbyt liberalny, ale dałbym Radziowi jeszcze szansę.

Kurcze, może ten Stalin nie jest aż taki apodyktyczny, prawda QAS? :pride:

Taaaaaa, sobie wybrales moment na wybielenie wizerunku...

to jak na zasadzie, ze mordowal tysiace, ale kochal dzieci ;-) 

 

powiedzcie mi jaki jest czas wazności tej aniety, bo to też powinno być określone w czasie

"Czekamy az wszyscy sie wypowiedza lub uzbiera sie wiekszosc w ktoras strone."

Bo na jakiej innej zasadzie ustawic date koncowa? Jedyne co mi przychodzi do glowy to "nasz draft" bo do tego czasu jest offseason i nic sie w naszej lidze z reguly nie dzieje... ergo nie zdziwilbym sie gdyby niektorzy zajrzeli dopiero pod koniec sierpnia [choc mam nadzieje, ze zrobia to wczesniej - moze PMy puscic???].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za usunięciem.

Jego ostatni post na forum mnie tylko w tym przekonaniu utrzymał.

Mam podobne zdanie.

I choć wcześniej planowałem się wstrzymać od głosu, bo jestem po jednym sezonie w fbx1 i nie miałem wielkiej okazji do kontaktu z Radziem żeby wyrobić sobie jakieś zdanie to kompletny brak skruchy nie rokuje jakiejś wielkiej poprawy, dlatego jestem na TAK.

 

BTW. Wilq - pozwól innym mieć inne zdanie od Twojego bo komentujesz każdą wypowiedź na NIE i wygląda to jakbyś próbował innym sugerować jedynie słuszną drogę. Przedstawiłeś na wstępie wszystkie powody i winy Radzia więc przyjmij założenie że pozostali są w pełni władz umysłowych i potrafią sami podjąć decyzje takie jakie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na tak.

 

Od kiedy tu gram (4 sezony) ten team co sezon wygląda tak samo, tzn LeBron + ogórki poniżej 25 fp + 1-3 ruchy na FA = dół tabeli. Rok temu jeśli dobrze pamiętam Lebron spędził część sezonu na ławce.

 

Że przez 4 lata na FA nie znalazł się nikt godny zastąpienia Barei czy Marvina Williams jakoś nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Wilq - pozwól innym mieć inne zdanie od Twojego

Gdybym nie pozwalal miec innego zdania to bym zaproponowal ankiete z opcjami "TAK" i "Jasne, ze TAK" ;-)

Albo nie liczylbym glosow na "NIE", a jak najbardziej sie licza i sa rownowazne z kazdym na "TAK".

 

bo komentujesz każdą wypowiedź na NIE

Komentuje bo probuje zrozumiec podana argumentacje i wydaje mi sie, ze przy tej okazji mozna przeprowadzic dyskusje jakie jest bezwzgledne minimum naszych oczekiwan wobec aktywnosci GMa w lidze. Tzn gdzie konkretnie jest granica "totalnego braku zaangazowania", a nie tylko czy Radzio ja przekroczyl.

 

I tak przykladowo, czy w Waszej ocenie zdanie "GM *czasami* odpisuje na propsy" jest argumentem za jego zatrzymaniem czy przeciwko? Bo w mojej to kategoria kandydat do usuniecia - chyba domyslna wartosc powinna byc cos w stylu

"*zawsze* odpisuje, niekoniecznie szybko, ale poza nielicznymi wyjatkami max w ciagu np tygodnia jakas reakcje regularnie dostaniesz", nie?

 

Poza tym czy cala sprawe mozna sprowadzic do braku zmian w skladzie przez lata?

Czy sa scenariusze gdzie byloby to akceptowalne jak np contender?

Czy ma jakies znaczenie jaka czesc zmian w skladzie jest z FAsow, trejdow, draftow itp?

Np przecietna aktywnosc na FAsach, ale zero trejdow w 5 lat to akceptowalna strategia czy juz bug?

Czy bez znaczenia jak sie odbywaja zmiany skladu o ile *cos* sie w tym rosterze dzieje?

Czy aktywnosc na forum sie jakos liczy na plus lub na minus?

[bTW, zapomnialem o tym argumencie odnosnie Radzia, sladowe posty poza deklaracjami i ostatnia obrona, IMHO to na minus choc to sprawa pieciorzedna w porownaniu ze skladem].

 

W ogole jak sie nad tym zastanawiam to temat Radzia powinien zostac poruszony rok temu.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przykladowo, czy w Waszej ocenie zdanie "GM *czasami* odpisuje na propsy" jest argumentem za jego zatrzymaniem czy przeciwko? Bo w mojej to kategoria kandydat do usuniecia - chyba domyslna wartosc powinna byc cos w stylu

"*zawsze* odpisuje, niekoniecznie szybko, ale poza nielicznymi wyjatkami max w ciagu np tygodnia jakas reakcje regularnie dostaniesz", nie?

Więc GM, który nie zawsze odpisuje na propsy nadaje się do wyoutowania?

Hmm, zdarzało się, ze ktoś mi nie odpisał, zdarzało się, że komuś ja nie odpisałem.

Wszyscy do wywalenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co ratuje ze ludzie czesciej odpisuja niz poprzednio to to ze mi przychodzi tresc pm'a na mail

 

ogolnie 'pm' smierdzi jako forma komunikacji 

 

jedyna forma komunikacji dla powaznych ludzi jest email i dopoki nie przejdziemy na system emailowy to mozemy zapomniec o regularnosci odpowiedzi 

 

ile musi byc 11-9 ? 13-7 ? 

i czemu glosuje jakis mac czy QAS ? 

niech glosuja ludzie z FBX1 to nie jest referendum na Ukrainie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc GM, który nie zawsze odpisuje na propsy nadaje się do wyoutowania?

Wg mnie samo w sobie to co najwyzej denerwujace innych, ale nie wystarczajacy powod do usuniecia.

Ale jak najbardziej uwazam to za jeden z argumentow do rozwazenia w takiej sytuacji.

 

jedyna forma komunikacji dla powaznych ludzi jest email i dopoki nie przejdziemy na system emailowy to mozemy zapomniec o regularnosci odpowiedzi

Hmmmmmmm, to moze przejdzmy na e-mail? Korzystam z PMow bo nawet nie znam wszystkich Waszych regularnie sprawdzanych adresow [zakladam, ze te podane w lidze nimi nie sa]. Moze ta zmiana usprawnilaby komunikacje?

 

ile musi byc 11-9 ?

Tyle. Choc technicznie to jest 11-8 - ciezko zeby GM zaglosowal za swoim usunieciem ;-)

 

i czemu glosuje jakis mac czy QAS ?

Pewnie dlatego, ze moga ;-) Ale to bez znaczenia skoro ich glosy nie sa wazne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na TAK ale 11-9 to jest naprawde slaby pomysl 

11-9 czy 11-8 to mozna kazdego mniej lubianego wywalic 

to jak z tym precedensem Sterlinga 

 

powiedzmy ze zrobie sie ultraniemily

i bede wyzywal wasze matki bo mam taki kaprys to szybko sie znajdzie 11 oburzonych 

 

nie oczekuje od kazdego co roku 200% zaangazowania ale zdaje sobie sprawe ze jak masz kiepski sklad to ci sie nie chce tu zagladac bo sie wkur#$les ze nie wyszlo 

 

inna sprawa jest taka ze juz od dawna nie chce w lidze wlascicieli kilku druzyn fbx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na TAK ale 11-9 to jest naprawde slaby pomysl 

11-9 czy 11-8 to mozna kazdego mniej lubianego wywalic [...]

powiedzmy ze zrobie sie ultraniemily

i bede wyzywal wasze matki bo mam taki kaprys to szybko sie znajdzie 11 oburzonych

Huh? Gdyby Twoje docinki byly wystarczajacym powodem do usuniecia to juz dawno byloby glosowanie na Twoj temat ;-)

I zupelnie nie kupuje, ze przy zwyklej wiekszosci kazdego moznaby usunac - chyba przeceniasz motywy i chec do takiego dzialania [oraz ignorujesz brak podstaw w regulaminie!]... byc moze dlatego to robisz...

 

inna sprawa jest taka ze juz od dawna nie chce w lidze wlascicieli kilku druzyn fbx

Z jakiego powodu? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takiego ze nikt nie jest w stanie zyc pracowac i sie skupiac na lidze fb roto fbx w odpowiedni sposob, po prostu

 

granie w dwoch takich samych ligach to niedopatrzenia na slotach, fa i pomieszanie pomyslow 

 

a sytuacje - idzie mi w fbx1 wiec sie przyloze a w fbx2 mi nie idzie to w tym roku oleje to wg mnie standart i nie uwierze w rownomierne zaangazowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.