Skocz do zawartości

[FBX] - FBX#1 ankieta - usuniecie Radzia


wiLQ

Los Radzia w FBX#1  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Radzio powinien zostac usuniety z FBX#1 przez totalny brak zaangazowania?



Rekomendowane odpowiedzi

Powyżej 50% też uważam to za zbyt małą granicę. W takich przypadkach 75% jak nic.

Zadziwia mnie Wasza reakcja i oczekiwania w tym wzgledzie gdy osobiscie mam watpliwosci czy znajdzie sie kiedys jakas ankieta, w ktorej 3/4 uprawnionych GMow odda swoj glos.

 

a sytuacje - idzie mi w fbx1 wiec sie przyloze a w fbx2 mi nie idzie to w tym roku oleje to wg mnie standart i nie uwierze w rownomierne zaangazowanie

Pewnie, ze lepiej byloby gdyby kazdy gral w jednej lidze FBXa, ale to zasada o ktorej powinniscie pomyslec przy tworzeniu wielu lig rownoleglych bo teraz nie bardzo wiadomo co moznaby z tym zrobic. Nawet jakas proba zmuszenia ludzi do wyboru o ile moze mogloby zadzialac o tyle rowniez moglaby sie skonczyc upadkiem rozgrywek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie Wasza reakcja i oczekiwania w tym wzgledzie gdy osobiscie mam watpliwosci czy znajdzie sie kiedys jakas ankieta, w ktorej 3/4 uprawnionych GMow odda swoj glos.

Dokładnie. Bo jeszcze komuś się zamarzy liberum veto i wtedy nic się nigdy nie ustali ;)

Jasne że fajnie by było gdyby wszyscy byli jednomyślni ale nie ma się co oszukiwać. >50% musi wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, ze ciezko mi sie w stu procentach określic, bo sam czasami otrzymuje takie propozycje trade'ów, ze jedyna moja odpowiedzią na nie jest brak odpowiedzi :)

Ale argument z tym, ze Radzio marnuje potencjal LeBRona, a my jestesmy swego rodzaju GMami, przychylam sie bardziej do tego by zagłosować za usunieciem tak jakby postapił szanujacy sie prezes firmy (albo biorac pod uwage, ze glosujemy grupowo to moze bardziej pasuje słowo- zarzad).

Ale patrzac z drugiej strony, czy jak Wy bedziecie mieli po prostu mniej czasu na grę w fbx, a bedziecie chcieli dalej kontynuowac grę, czy nie będzie podobna ankieta w stousnku do Was.

Kazdy kij ma dwa końce, ale jednak glosuje za usunieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i czemu glosuje jakis mac czy QAS ? 

niech glosuja ludzie z FBX1 to nie jest referendum na Ukrainie 

 

tutaj się zgodzę, wiec jeden głos na tak do wywalenia i jeden na nie do wywalenia

 

ps. Krzemo i krzemyk to jest jedna osoba, bo w GM Orlando jest napisane Krzemyk

 

najbardziej mam żal do tej sytuacji, w której teraz jestem, że muszę komuś tam udawadniać to, że będę mistrzem FA i będę zgarniał grajków o 4 w noscy, że będę klepał transfery mimo że ich nie widzę w swojej wizji, że będę odpisywał na pm i wypowiadał się na forum

 

skład moża odbudowac  na dwa sposoby:

albo zamiatamy i przyjmujemy zyzykownych graczy lub połamańów liczac na draft

 

albo zawalic dwa sezony i wybierac w drafcie a ja to robie, w zeszłym roku miałem nr sredni  i mysle ze po jedym sezonie wybrał bardzo dobrze Olnyk sie sprawdzi, w drafcie pozbyłem sie swojego odległogo nr na rzecz  młodego Stephenson    wiec nie było źle

 

 

wiec póki jestem GM zapraszam na maila: radoslaw.ignatowicz@intercars.eu

 

przyjmuje połamańców w dobrym wieku :) do 30-32 lat, nr w drafcie obecnym i 2015

 

moja lista nie do ruszenia: Bronek :) chyba ze za dwóch all star ( Hiberta nie licze )

 

będzie baaaaaardzo ciężko: Stephenson   , Olynyk  

 

a reszta to raczej worek kartofli który mogę wymienić na worek marchewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem temat na spokojnie i mój głos ewaluował na korzyść Radzia i nie ma to nic wspólnego z propsem, który mu złożyłem, plus z tym że akurat teraz wykazuje się niespotykaną jak na siebie aktywnością ;]

 

A tak na poważnie to w chwili obecnej mamy dwa wakaty (Findek i Ik), zabranie teamu Radziowi dałoby nam 3 wakat. Co raz trudniej o nowych Gmów którzy gwarantowali by cokolwiek, bo nie ma reguły, że nowy zaangażowałby się bardziej niż stary gm. Zobaczcie że z kandydatów do gry, którzy się u nas zgłosili już praktycznie nikt nie pozostał, bo pobrali wakaty w innych ligach.

 

Radzio jak tak się popatrzy faktycznie dobrze rozegrał tamten off season - spuścił jakiś śmieszny pick za Stephensona, wybrał Olynyka. Ja dziwię się tylko, że kisi tych wszystkich ogórków w składzie, a mógłby korzystniej zaopatrzyć się na przyszłość na fa. To jest chyba największy zarzut - brak ruchów na fa, które mogłyby poprawić jego sytuację, do wystawiania składu nie mam w tym sezonie większych pretensji, bo sloty były wyrobione, choć w poprzednich laatch już z tym różnie bywało.

 

Podsumowując mój głos idzie na pozostawienie Radzia w lidze.

 

W chwili obecnej wygląda to tak:

Za usunięciem: 8 osób (choć głosów Pe i Antka nie ma w ogóle w ankiecie),

Przeciw: 6 osób.

 

Czekamy na pozostałych głosujących (w związku z brakiem dwóch gmów zostały 4 głosy - Wira, obi, Mar i Jendras).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mam żal do tej sytuacji, w której teraz jestem [...]

a reszta to raczej worek kartofli który mogę wymienić na worek marchewek

W Twojej ocenie 3/4 druzyny stanowi worek kartofli to do kogo ten zal o sytuacji powinien byc skierowany???

Trudno o lepsze podsumowanie tematu gdy w samym kwietniu mogles wymienic te kartofle na smaczniejsze kaski albo chociaz nasiona na przyszle zbiory.

 

skład moża odbudowac  na dwa sposoby:

albo zamiatamy i przyjmujemy zyzykownych graczy lub połamańów liczac na draft

albo zawalic dwa sezony i wybierac w drafcie a ja to robie

Tyle, ze Ty zawaliles CZTERY sezony i masz z tego do pokazania paru przecietniakow...

To nie jest strategia tylko jechanie na autopilocie bo picki dostaje sie z automatu.

 

A tak na poważnie to w chwili obecnej mamy dwa wakaty (Findek i Ik), zabranie teamu Radziowi dałoby nam 3 wakat. Co raz trudniej o nowych Gmów którzy gwarantowali by cokolwiek, bo nie ma reguły, że nowy zaangażowałby się bardziej niż stary gm. Zobaczcie że z kandydatów do gry, którzy się u nas zgłosili już praktycznie nikt nie pozostał, bo pobrali wakaty w innych ligach.

To moze byl blad, ze zamiast od razu przyjmowac chetnych zesmy debatowali, ale trzymam sie tezy, ze ktokolwiek nie zastapi tej druzyny to bedzie bardziej aktywny. Rowniez jestem spokojny o kandydatow, spojrz co sie dzieje w dziale roto odnosnie keeperow.

 

Czekamy na pozostałych głosujących (w związku z brakiem dwóch gmów zostały 4 głosy - Wira, obi, Mar i Jendras).

Hmmmmm, skoro uznajesz, ze brakuje 2 GMow to obniza sie tez minimum glosow potrzebne do zmiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to ująłem. Głosów na ten czas jest 20 do rozdysponowania, ale trzeba wziąć poprawkę na to, że jeden z GMów uznał, że zostawi sobie czas do końca maja na ewentualną 100% odpowiedź (Ik), a drugiego nie było na forum od lutego (Findek).

 

Palić się nie pali, do końca maja jest czas na zadeklarowanie się odnośnie dalszej gry w fbx1. Jeżeli do tego czasu IK i Findek nie zadeklarują się na 100%, to będą dwa wakaty i moim zdaniem dwóch nowych GMów nie powinno mieć prawa głosu w sprawie Radzia.

 

Zatem czekamy do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wakaty do rozdysponowania to trochę dużo, zwłaszcza, jesli chcemy unikać następnego dublowania się userów. W związku z tym Radzia powinnismy zostawić, bardzo łatwo kogoś wyrąbać, trudniej wziąść ogarniętego usera, chyba, że znowu chcemy dopuścić do sytuacji, że ten sam GM ma teamy we wszystkich ligach FBX.

 

Marnowanie potencjału Lebrona to nie jest argument przemawiający za wywaleniem Radzia. Owszem, potencjalna sprzedaż Lebrona bardziej by mogla służyć odbudowaniu teamu niż jego hodowanie, choćby z tego względu, iż jeden zawodnik nic nie zdziała, a tylko może z roku na rok obniżać pick. Ale to jest jego strategia.

 

Oczywiście hodowanie szrotu trudno logicznie uzasadnić. To oczywiście nie służy niczemu. Ale czy jest sens wyrąbywać go lekką ręką i brać kogoś, kto już gra w innych ligach? Jestem przeciwny dalszemu dublowaniu się userów.

 

Radzio teraz jest aktywny i podzielił się z nami swoją taktyką, dał info o swoim trading-blocku. Są wiec podstawy, że się ogarnie. Chcecie kogoś takiego wyoutowywać? A podobno to ja jestem Stalinem....

 

Liczę, że inni GM-owie przemyślą sprawę i pójdą śladami komisha.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wakaty do rozdysponowania to trochę dużo, zwłaszcza, jesli chcemy unikać następnego dublowania się userów. [...] 

Ale czy jest sens wyrąbywać go lekką ręką i brać kogoś, kto już gra w innych ligach?

Zupelnie nie rozumiem Waszej obawy o zastepstwo gdy w innych FBXach lekko i szybko uzupelniliscie spore braki. Tym bardziej, ze w minionym sezonie w dziale roto gralo 100+ GMow oraz, ze trwaja tam dyskusje o 2 keeperach po 20 druzyn... a mamy maj!!! Wg mnie 3 chetnych to zaden problem, a gdyby sie uprzec pewnie i 20 daloby sie zebrac - moze nie dzisiaj czy nie jutro, ale do jakiegos wydarzenia w lidze mamy 3 miesiace, wiec nie rozumiem krotkowzrocznosci w podejmowaniu decyzji.

 

Radzio teraz jest aktywny i podzielił się z nami swoją taktyką, dał info o swoim trading-blocku. Są wiec podstawy, że się ogarnie. Chcecie kogoś takiego wyoutowywać?

Tzn wg Ciebie pare dni aktywnosci na forum wystarczy by zignorowac 4 lata totalnego olania? Wg mnie ni grzyba...

 

A juz argument o trading block mnie rozwala, trzeba bylo posta z ankieta o usunieciu by sie doczekac oczywistego trading blocka od GMa?!? Normalnie wybitne osiagniecie, proponuje medal za aktywnosc.

 

Liczę, że inni GM-owie przemyślą sprawę i pójdą śladami komisha.

A ja licze, ze komisz przemysli sprawe i zauwazy jak istotny jest to precedens. Serio, jak Radzio sie nie kwalifikuje na usuniecie poprzez glosowanie za olewanie to jaki mozliwy przypadek sie kwalifikuje???? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie nie rozumiem Waszej obawy o zastepstwo gdy w innych FBXach lekko i szybko uzupelniliscie spore braki. Tym bardziej, ze w minionym sezonie w dziale roto gralo 100+ GMow oraz, ze trwaja tam dyskusje o 2 keeperach po 20 druzyn... a mamy maj!!! Wg mnie 3 chetnych to zaden problem, a gdyby sie uprzec pewnie i 20 daloby sie zebrac - moze nie dzisiaj czy nie jutro, ale do jakiegos wydarzenia w lidze mamy 3 miesiace, wiec nie rozumiem krotkowzrocznosci w podejmowaniu decyzji.

To nie jest istotne, ile zostało czasu do draftu NBA. Jest offseason, ale to nie jest czas na długie szukanie zastępców, gdyż w tym czasie liga jest w zawieszeniu, ogranicza to swobodę działania w szukaniu trejdów przy niepełnym składzie ligi.

 

 

Tzn wg Ciebie pare dni aktywnosci na forum wystarczy by zignorowac 4 lata totalnego olania? Wg mnie ni grzyba...

 

A juz argument o trading block mnie rozwala, trzeba bylo posta z ankieta o usunieciu by sie doczekac oczywistego trading blocka od GMa?!? Normalnie wybitne osiagniecie, proponuje medal za aktywnosc.

 

A ja licze, ze komisz przemysli sprawe i zauwazy jak istotny jest to precedens. Serio, jak Radzio sie nie kwalifikuje na usuniecie poprzez glosowanie za olewanie to jaki mozliwy przypadek sie kwalifikuje????

Oczywistym jest, iż Radzio się obudził jak widmo wyoutowania zajrzało mu w oczy. Tylko, że Ty bezwzględnie dajesz mu czerwoną kartkę i sajonara, licząc na przypływ tych mitycznych userów, którzy wniosą trochę świeżej krwi do ligi, a ja jestem gotów dać Radziowi tylko żółtą kartkę, dając mu szansę na poprawę - ostatnią szansę.

 

Tak BTW, zauważyłem Wilq, że wszędzie starasz się za bardzo forsować swoje zdanie. W realu to może się niektórym nie podobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja licze, ze komisz przemysli sprawe i zauwazy jak istotny jest to precedens. Serio, jak Radzio sie nie kwalifikuje na usuniecie poprzez glosowanie za olewanie to jaki mozliwy przypadek sie kwalifikuje????

Trochę to wszystko dziwnie teraz wygląda ze zmianą głosu.

Pewnie to efekt tego ze zwykle GM albo sam rezygnował albo porzucił team na dobre, ale trzeba to po prostu wziąć na klatę i tyle.

 

Oczywistym jest, iż Radzio się obudził jak widmo wyoutowania zajrzało mu w oczy. Tylko, że Ty bezwzględnie dajesz mu czerwoną kartkę i sajonara, licząc na przypływ tych mitycznych userów, którzy wniosą trochę świeżej krwi do ligi, a ja jestem gotów dać Radziowi tylko żółtą kartkę, dając mu szansę na poprawę - ostatnią szansę.

A zanim mu zajrzało to miał mało ambitną postawę, żeby nie powiedzieć że dalej uważał że wszystko było OK.

Czy teraz są szanse żeby to się poprawiło? Trade block trudno oceniać, bo jak sam dobrze ocenił to resztę ma kartofli i ciężko będzie nimi zmienić drużynę, jeżeli się zmarnowało tegoroczny FA, kiedy można było pobrać jakichś prospektów lepszych niż Barea czy Vesely. Pewnie w ciągu 4 lat można było coś z tym zespołem zrobić lepszego, niekoniecznie sprzedając LBJ ale na dziś to jest bardziej kierunek w kolejny rok tankowania niż do góry więc pytanie czy Radzio jest gotowy wziąć się bardziej do pracy i ma pomysł na wyjście z zapaści?

 

I teraz żeby to miało ręce i nogi to Roger skoro zmiękłeś to musisz teraz pokazać jaja bo jako komisz:

- albo skasujesz głosowanie dając mu ostatnią szansę żeby nie było potem problemu że przegłosowano usunięcie a Radzio został,

- albo blokujesz mu możliwość dokonywania jakichkolwiek wymian do czasu rozstrzygnięcia głosowania, żeby w razie czego nowy GM zdecydował co zrobić z teamem, a jeżeli zostanie Radzio to czasu mu starczy na trejdy

 

Bądź naszym Stalinem (to tak żeby bulek nie czuł się odosobniony) ;)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest istotne, ile zostało czasu do draftu NBA. Jest offseason, ale to nie jest czas na długie szukanie zastępców, gdyż w tym czasie liga jest w zawieszeniu, ogranicza to swobodę działania w szukaniu trejdów przy niepełnym składzie ligi.

Ile czasu zajelo szukanie zastepcow w innych Twoich ligach FBXowych?

A zwroc uwage, ze technicznie rzecz biorac nie mamy w tej chwili zadnych wakatow!

Bo jedno glosowanie trwa, a na decyzje 2 GMow czekamy. Taki stan rzeczy utrudnia dyskusje o kandydatach do zastepstwa i to jest wg mnie problem - inne ligi sie nie cackaly tylko od razu uzupelnily braki, a my wciaz jestesmy w zawieszeniu.

 

Oczywistym jest, iż Radzio się obudził jak widmo wyoutowania zajrzało mu w oczy. Tylko, że Ty bezwzględnie dajesz mu czerwoną kartkę i sajonara, licząc na przypływ tych mitycznych userów

Ponownie pytam skad sie bierze sceptycyzm odnosnie zastepcow gdy wlasnie organizujesz expansion draft dla 5 druzyn?

 

którzy wniosą trochę świeżej krwi do ligi, a ja jestem gotów dać Radziowi tylko żółtą kartkę, dając mu szansę na poprawę - ostatnią szansę.

Zolta kartke to on dostal rok temu... moze nawet 2 lata temu. Ot wtedy nikt nie zaczal oddzielnego watku na ten temat.

 

 

Tak BTW, zauważyłem Wilq, że wszędzie starasz się za bardzo forsować swoje zdanie.

Wszedzie? Co za paskudna generalizacja... ale prawda jest, ze im bardziej jestem pewny argumentacji stojacej za moim zdaniem tym mocniej bede do niego przekonywal innych. W tym przypadku tak wlasnie jest.

 

 

I teraz żeby to miało ręce i nogi to Roger skoro zmiękłeś to musisz teraz pokazać jaja bo jako komisz:

- albo skasujesz głosowanie dając mu ostatnią szansę żeby nie było potem problemu że przegłosowano usunięcie a Radzio został,

- albo blokujesz mu możliwość dokonywania jakichkolwiek wymian do czasu rozstrzygnięcia głosowania, żeby w razie czego nowy GM zdecydował co zrobić z teamem, a jeżeli zostanie Radzio to czasu mu starczy na trejdy

Wg mnie w/w opis pasuje do sytuacji gdy Radzio klepnie trejd, ale dopoki tego nie zrobi raczej nie ma konfliktu. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.