Skocz do zawartości

Serwis Toronto Raptors


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ponieważ chciałbym poznać wasze opinie, propozycje, uwagi na temat strony http://www.raptors.e-nba.pl . Jak wiecie strona jest "świeża" więc może być pare niedociągnięć, jakieś błedy i inne rzeczy. Tak więc mam prośbe, abyście pisali co chcielibyście, aby się pojawio na stronie, co zmienić . Jednym słowem wszystko co macie do powiedzenia na temat strony :). Ja oczywiście będę tu pisał o nowościach na stronie i innych rzeczach związanych ze stroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko napisal juz Wróbel :) Jesli ktos ma jakies materialy (zdjecia, tapety, artykuly, teksty itp) to prosilbym o kontakt. Jesli ktos chcialby nam pomagac na stronie (np. piszac newsy) to prosze o kontakt, napewno jakos sie bedziemy mogli dogadac :)

No, to by bylo na tyle, milego ogladania i nie badzcie zbyt surowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już pare osób wyraziło swoje zdanie w ankiecie, ale czemu żadna poza Pixo nie chce tego skomentować. Przecież nikt się nie obrazi za słowa krytyki, po to jest ten temat, aby poznać Wasze zdanie. Proszę osoby, które zagłosowały, aby się wypowiedziały dlaczego tak zagłosowały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.dobra robota :D. Pikny serwisik. Może nie ma na nim jeszcze dużo, ale nieżle się zapowiada. Poprawcie prawą stronę, bo brzydki ten szary (lepiej dać biały) i zmieńcie czcionki w menu :wink:. Życze długiegooooooooooo zycia stronce :wink:

 

PS. Witam po dłuższej przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... widze ze juz poprawiliscie kolory linkow w newsach - teraz jest git ;) Strona po prostu zarypista.... jeszcze zeby sie ciagle rozwijala. Tylko mam wrazenie jak wlaczam stronke ze jest robiona pod 800x600 rozdzielczosc... spoko... ale jak ktos ma 1024x768 jak ja to po prawej jest duzo miejsca wolnego......... mozna by cos z tym zrobic. A tak ogolnie to grafa mi sie podoba.

 

P.S. Welcome back Carter#15 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panie wróbel czy dało by rade przy opisach newsów na głównej stronie skracać newsy , chyba ładniej by to wyglądało

od wujka mądra rada :P

Dziękuję za radę wujku Pixo :D. Oczywiście będzie system newsów i będą one wyglądały tak jak np. na Magic.e-nba.pl, ale narazie mamy problemy techniczne. Już niedługo będzie wszystko tak jak ma być. Dzięki za wskazówke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że skomentuje wszystko po kolei :wink:

Główna = lecim od góry. Napis Toronto Raptors w pierwszej kolumnie jest poprostu żałosny. Albo go wypi*****ić albo zmienić czcionkę :wink:. Jeśli chodzi o menu to dla mnie jest beznadziejne. I jeśli chodzi o grafikę jak i o czcionkę. Jeśli chodzi o prawą stronę to też napisy są denną czcionką zrobione i ten szary... :?

Historia = Tu nie można mieć nic do zarzucenia.

Skład drużyny = Przydały by się dłuższe opisiki

Statystyki = Przydały by się też z poszczegulnych meczy

Trener drużyny = Może też byli?

Salary Cap = Nie piszcie pochylonym :!:

GM Squad = Hmmmm :wink:

Terminarz = j.w.

Air Canada = Zdjęcia ze środka hali

Cheerleaders = uła :wink:

Bio - Carter = wstawcie to też do działu skład

Ciekawostki - Carter = ok

Statsy indywidualne - Carter = j.w.

Rekordy - Carter = Czyżby Carter miał tak mało rekordów? Dajcie do tego osiągnięcia

Zdjęcia = buuuu porościągane, rzucone w kupe, przydala by sie jakas segregacja :wink:

Tapetki = a gdzie dziela Karczego ?

Video = Zmieńcie czcionkę tego napisu :D

Skiny = Miodas stać Cię na wiecej skinów

Autor Strony = Eeee a ja to gdzie? :P

Wyniki Ankiet = Ciekawy dział :)

Artykuły = Krótkie to z marca

Linki = Może screeny do tego dać?

Bannery = fajnie fajnie, ale zrobcie jeszcze raz wasz banner :wink:

Redakcja = To bardzo ciekawe ale oddzielci kazdego jakoś

 

Mam pytanko jeszcze jedno :D Na huj tyle działów :wink: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy po kolei :wink:

 

Pozwolicie że skomentuje wszystko po kolei :wink:

Główna = lecim od góry. Napis Toronto Raptors w pierwszej kolumnie jest poprostu żałosny. Albo go wypi*****ić albo zmienić czcionkę :wink:. Jeśli chodzi o menu to dla mnie jest beznadziejne. I jeśli chodzi o grafikę jak i o czcionkę. Jeśli chodzi o prawą stronę to też napisy są denną czcionką zrobione i ten szary... :?

 

Bez komentarza 8)

 

Statystyki = Przydały by się też z poszczegulnych meczy

 

Są odnośniki do NBA.COM

 

Salary Cap = Nie piszcie pochylonym :!:

 

Już się robi :D

 

GM Squad = Hmmmm :wink:

Terminarz = j.w.

 

O co chodzi :roll:

 

Air Canada = Zdjęcia ze środka hali

Cheerleaders = uła :wink:

 

Już jest zrobione dobrze

 

Zdjęcia = buuuu porościągane, rzucone w kupe, przydala by sie jakas segregacja :wink:

 

Tu nie wiem o jaką segregację Ci chodzi, jest zriobiona segregacja na poszczególnych zawodników. Nic więcej się nie da zrobić.

 

 

Autor Strony = Eeee a ja to gdzie? :P

 

NO COMENT 8)

 

Wyniki Ankiet = Ciekawy dział :)

 

Usunięty, bo i tak był nieprzydatny

 

Bannery = fajnie fajnie, ale zrobcie jeszcze raz wasz banner :wink:

 

Aluzja do pracy Karczusia :wink:

 

Redakcja = To bardzo ciekawe ale oddzielci kazdego jakoś

 

Masz jakieś sugestie :?:

 

Mam pytanko jeszcze jedno :D Na huj tyle działów :wink: :?

 

A czemu nie :? Im więcej tym chyba lepiej, ważne żeby każdy dział funkcjonował. Wywaliłem "wyniki ankiet", a wstawiłem "W skrócie" gdzie jest przybliżony opis drużyny. Poza tym usunąłem ankiete, a umieściłem zdjęcie tygodnia, może tak będzie lepiej wyglądać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przede wszystkim stronka powinna byc czesciej aktualizowana (newsy!) ... no i wyniki meczykow. To w takim serwisie baardzo wazne. No i jeszcze raz wspomne (juz chyba o tym wspominalem? ;) ) o tym pasku wolnym po prawej. Jak ktos ma rozdzielczosc 1024x768 to ten pasek jest caly wolny... mnie to troche denerwuje. Mozna by go bylo jakos wykorzystac (tabele... jakies statsy etc).. aha i ten banner na samej gorze (z domenami) tez troche zle jest wstawiony w stosunku do stronki (bynajmniej u mnie tak to wyglada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przede wszystkim stronka powinna byc czesciej aktualizowana (newsy!) ... no i wyniki meczykow. To w takim serwisie baardzo wazne.

Wiesz M_a_R_o staram się codziennie coś pisać o Toronto, ale nie zawsze są jakieś wieści. Wyniki meczy uaktualniam codziennie :wink:

 

No i jeszcze raz wspomne (juz chyba o tym wspominalem? ;) ) o tym pasku wolnym po prawej. Jak ktos ma rozdzielczosc 1024x768 to ten pasek jest caly wolny... mnie to troche denerwuje. Mozna by go bylo jakos wykorzystac (tabele... jakies statsy etc)..

 

Niestety ta szata graficzna jest zrobiona na rozdz. 800x600. Ja osobiście nie umiem jej zmienić, może jak Macrool nam zrobi nowy layout to będzie w większej rozdziałce.

 

aha i ten banner na samej gorze (z domenami) tez troche zle jest wstawiony w stosunku do stronki (bynajmniej u mnie tak to wyglada)

Być może przez to, że masz większą rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz M_a_R_o staram się codziennie coś pisać o Toronto, ale nie zawsze są jakieś wieści. Wyniki meczy uaktualniam codziennie :wink:

e.. nie no spoko. Wlasciwie skoro codziennie uaktualniasz to jest OK. Tylko jak wchodze na stronke to widze newsa z 28 marca... nie wiem czy to u mnie cos nie tak czy u was ;)... stad taka moja poprzednia wypowiedz.

 

Być może przez to, że masz większą rozdzielczość.

No zapewne tak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.. nie no spoko. Wlasciwie skoro codziennie uaktualniasz to jest OK. Tylko jak wchodze na stronke to widze newsa z 28 marca... nie wiem czy to u mnie cos nie tak czy u was ;)... stad taka moja poprzednia wypowiedz.

No zapewne tak ;).

Oj to ja już wiem czemu tak masz. Trzeba było na gg pisać. Po prostu masz jeszcze starą stronke index.html W adresie wpisz sobie zamiast html php i będzie napewno działać. Przez ten system newsowy tak właśnie się porobiło :wink:

 

EDIT: Mój błąd dzięki M_a_R_o, że mi uświadomiłeś :wink: Już teraz jest dobry adres, zapomniałem skasować plik html z serwera :oops: Powiedźcie wszem i wobec, że stronka już działa tak jak ma działać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Eh..wlasnie siedze na informatyce i bede jeszcze przez 3 lekcje tak siedzial bo pilnuje jakiejs klasy zamiast nauczyciela ;) hehe... w kazdym badz razie skorzystam z chwili i skrobne pare zdan. No nowa szata graficzna nie jest rewelacyjna, ale ogolnie moze byc. Jesli chodzi o te rozwijane menu (Raptors, Media, Carter, Inne, Site) to to Site jest nizej ... chyba lepiej by bylo jakby wszystko bylo w jednej lini. Bynajmniej mi sie tak wydaje. Hm.. nastepnie ten pasek gdzie sa wyniki, liderzy itp. jest dluzszy niz te newsy.. chociaz to sie pewnie wyrowna jak wiecej newsow bedzie? Hm.. no i z tego co widze stronka jest robiona na rozdzielczosc 800x600 i jak ktos ma 1024x768 to jest tam wolne miejsce po prawej. Moze tam cos dodac? Troche tak dziwnie to u mnie wyglada ;). No, ale pod wzgledem tresci stronki jest ok :). Aha.. jeszcze taki maly szczegol... bo jak wejde do jakiegos dzialu to nie ma nigdzie przycisku, linku zeby wrocic na strone glowna..hm.. taki detal, a jednak by sie przydal. Hmm.. jakbyscie potrzebowali kogos do pisania newsow to moglbym czasami cos tam skrobnac bo widze, ze tylko Ty Wróbel piszesz :). Hm... mykam na przerwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.