Skocz do zawartości

Serwis Toronto Raptors


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że na stronie został zaktualizowany dział zdjęcia. Także wchodzić, ściągać i robić tapety, avatarki i inne :wink: . Na stronie moge zrobić dział Avatarki, jak ktoś jest zainteresowany.

Właśnie mam pytako czy ktos moglby mi zrobic avantar?? bo od 2 lat uzywam tego samego na innym forum a cchialbym zrobic nowe forum nowy avatar :) tak wiec czy jest tu ktos kto moglby pomoc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chcialbym wyrazic swoje uznanie i zadowolenie z powodu zmiany szaty graficznej serwisu raptors.e-nba 8)

 

Obecna wersja kolorystyczna jest bardziej zblizona do barw Raptors a zarazem do serwisu raptors.com,jest przyjemniejsza dla oka i...hmm...ma bardziej "agresywny wyglad" :wink:

 

Brawo,zapewne dla Wrobla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafa rzeczywiście ładniejsza tylko musisz poprawić parę rzeczy:

- po najechaniu na menu myszką staje się ono niebieski i niebieskie są tam też napisy (chodzi mi o napisy, odnośniki do poszczególnych działów);

- po najechaniu na button 'Media' wysakują nam informacje o Carterze, a wcześniej tego nie było;

- natomiast po najechaniu na 'Others' wyskakują nam media; :)

- no i to kodowanie; ;)

 

Niemniej jest lepiej niż było. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystałem tego laya z kilku powodów:

- nie potrafiłem precyzyjnie wyciąć kawałków i potem je poskładać

- taki lay jest bardzo trudny do edycji

- okna są za małe i wszystko musiałbym pomniejszać (portrety, loga)

- musiałbym zmienić sposób wprowadzania danych, edytowania, a przyzwyczaiłem się do aktualnej

 

Żałuje, że nie wykorzystałem tej szaty, ale nie spełniała moich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystałem tego laya z kilku powodów:

- nie potrafiłem precyzyjnie wyciąć kawałków i potem je poskładać

- taki lay jest bardzo trudny do edycji

- okna są za małe i wszystko musiałbym pomniejszać (portrety, loga)

- musiałbym zmienić sposób wprowadzania danych, edytowania, a przyzwyczaiłem się do aktualnej

 

Żałuje, że nie wykorzystałem tej szaty, ale nie spełniała moich oczekiwań.

Nie bój Wróbel dobrze wygląda ... tylko buttony :wink: znowu mi sie nie widzą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Od dłuższewgo czasu tu nic nie było pisane, ale może niektórzy nie wiedzą o paru rzeczach.

 

- jak pewnie zauważyliście newsy działają już poprawnie (wyświetlają sie jak należy)

- powstał nowy dział "Miasto Toronto"

- atkualizacja działu "Raptors Dance Pak", więcej info, zdjęć, sonda z wyborem najładniejszej tancerki

- podsumowania mają inną formę, mam nadzieję, że się spodobają (jest już listopadowe i grudniowe) do miesiąc będą pozostałe oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na stronie pojawiły się dwa nowe działy:

 

Draft: gdzie jest spis wszystkich graczy wybieranych w poszczególnych latach.

 

Mecze Raptors: gdzie jest spis wszystkich meczy Raptors z tego sezonu w jednym miejscu wszystkie linki.

 

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje na nowe działy pisać, myślałem o avatarach, ale jakoś mało ich z graczami Raptors (może ktoś by chciał troche porobić :wink: ) i wypisać wszystkie mecze NBA w Canal , podobnie jak na sixers.e-nba.pl . Tyle, że już ponad połowa sezonu więc nie ma co już pisać, ale od przyszłego zrobie taki dział dla fanów. Jeśli jeszcze jakieś pomysły przychodzą Wam do głowy dawać tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak na sixers.e-nba.pl

A może chcesz Wróbel lepsze logo (od sixers.e-nba.pl)* ? Narazie męczy mnie edukacja, ale jak chcesz moge Ci ładne w flashu po zakończeniu wszystkich badziewi z edukacją związanych takowe zrobić :o No i polecalbym jakiegoś CSS-a na stronke (lepiej by trochę wygldała).. Jak coś to wal do mnie :!:

 

* w godzinkę moge przerobić Ci te co masz teraz, tylko załatw mi psd no i pozwolenie, na przełożenie na flasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak już tu jestem to się zapytam ;]

 

Chciałem się dowiedzieć co nieco o przyszłości stronki ;] Planujecie jakąś rewolucje? ;) Może nowy layout, bo przyznam szczerze, że ten mi się już trochę zbrzydł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tu jestem to się zapytam ;]

 

Chciałem się dowiedzieć co nieco o przyszłości stronki ;] Planujecie jakąś rewolucje? ;) Może nowy layout, bo przyznam szczerze, że ten mi się już trochę zbrzydł :P

Dokładnie wygląda to tak. Stronka będzie nadal funkcjonować, ale może zdarzyć się tak, że newsy moga się pojawiać z dziennym opóźnieniem czy coś podobnego. Zaczynam troche pracować i się uczyć na studiach jeśli się uda :wink:

 

Layout będzie nowy, mnie też sie znudził, ale jakieś propozycje co do kolorów i do nowych działów może macie ?? Wszystko się rozważy i zanotuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.