Skocz do zawartości

Serwis Toronto Raptors


Wróbel

Rekomendowane odpowiedzi

Layout będzie nowy, mnie też sie znudził, ale jakieś propozycje co do kolorów i do nowych działów może macie ?? Wszystko się rozważy i zanotuje :)

Był czerwony to ja proponuje teraz coś w klimatach bieli (od czasu do czasu przeplatanym purpurowym). Na dodatek miły Raptor gdzieś na logu i ofkoz Mo ;]

 

No co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie czytaj wszystkich opisów na gg :P Ja wogóle nie mam pomysłu na nowy wygląd, może kibice w tym pomogą :) Poza tym troche nie wyrabiam z czasem, co mnie bardzo denerwuje, czasem znajde chwile to nawet newsy napisze :lol: ale będzie nowy wygląd na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo panowie, ten serwis jest dla Was. Chciałbym, abyście podpowiedzieli jak chcecie, aby stronka wyglądała, propozycje zmiany schematu, oczywiście kolorów itp, może jakieś działy dodatkowe, więcej ciekawostek na głównej enything :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgodnie z zapowiedzią strona ma nowy layout, a raczej tylko kolorystyke. Schemat pozostał ten sam, rozdzielczość jest większa, jest także więcej menu. Powstał nowy dział Chris Bosh (biografia, występy w All Star itp). Dział artykuły został podzielony na podsumowania, wywiady i artykuły. Jeśli jeszcze macie jakieś sugestie lub prośby... piszcie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi w Firefoxie, nie wiem jak gdzie indziej:

- nie ma polskich znaków (na pewno "ś"),

- strona jest za szeroko rozciągnięta i pojawia się pasek na dole (baner ma 1024 ale jest przesunięty nieco na prawo od krawędzi i to dlatego chyba)

- duzy margines (puste miejsce) centralnie na środku strony,

- to menu z prawej wydaje się strasznie wielkie i przytłaczające, ciut węższe rozwiązuje ten i powyższe problemy,

- poza tym prezentuje się sympatycznie i ok, w treść nie wnikałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi w Firefoxie, nie wiem jak gdzie indziej:

- nie ma polskich znaków (na pewno "ś"),

- strona jest za szeroko rozciągnięta i pojawia się pasek na dole (baner ma 1024 ale jest przesunięty nieco na prawo od krawędzi i to dlatego chyba)

- duzy margines (puste miejsce) centralnie na środku strony,

- to menu z prawej wydaje się strasznie wielkie i przytłaczające, ciut węższe rozwiązuje ten i powyższe problemy,

- poza tym prezentuje się sympatycznie i ok, w treść nie wnikałem ;)

Nic dodać, nic ująć. Lay jest bardzo miły dla oka, ale popraw jak najszybciej te błędy, bo one powoli mogą zacząć ludzi irytować ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.