Skocz do zawartości

na kogo głosujesz w ełrowyborach?


metlik

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo pójdzie twój głos 25 V?

    • Donald
      2
    • Jarek
      3
    • sld
      0
    • Jasiek Palikot
      1
    • pesel
      0
    • Korwin
      26
    • NARODOWE SIŁY
      1
    • Gowinowcy
      0
    • Ziobryści
      0
    • NIE IDĘ!!!
      10


Rekomendowane odpowiedzi

tzn że nie wiesz jak wygląda wdż

Czytałem, że nauczycielka w Kanadzie masturbowała się przy dzieciach. Sam nie chodziłem, miałem tylko jednorazowe spotkanie z babką co nas miała uczyć tolerancji, skończyło się wspólną naganą na klasę od dyrektora, ja z jeszcze jedną osobą dostaliśmy obniżone zachowanie(którego w sumie i tak nie miałem, bo musiał mi dać bdb dla paska). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że nauczycielka w Kanadzie masturbowała się przy dzieciach.

 

I serio cię taki widok bardziej przeraża niż spotkanie z pedofilem?

 

Zresztą wujek Google słyszał wprawdzie o kilku nauczycielach, którzy mieli jakiś incydent z masturbacją (nawet o jednym z Kanady), ale żaden nie robił tego na lekcji WDŻ. ;]  Ktoś ci więc chyba fejka wcisnął.

 

 

A Korwin to jest też zwolennikiem przenoszenia księży pedofilów do innej parafii i przeciwnikiem robienia szumu w gazetach itp, bo przecież dzieci zawsze były molestowane i nikt nigdy problemu z tego nie robił. ;]

Swoją drogą to kto ma być ,,krulem"? On sam?

 

 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=1jM4Wu-lBQc

 

lubię gościa i mu dobrze życzę, ale czasami strach pomyśleć co ma jeszcze w zanadrzu... ta retoryka w sprawie kobiet w ogóle mu nie pomaga, powinien już dać na luz bo jego zdanie nt. jest już wszystkim znane, choć akurat nazwijmy to "dojrzałe" wiekiem kobiety to nie jest jego target no ale jego nie da się zatrzymać - gość jest w sztosie ;]  

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie podzielam zdanie Koelnera. Korwin w wielu miejscach mówi rozsądne rzeczy, ale gdy zaczyna rozwodzić się na temat monarchii, gwałtów i XIX-wiecznej Europy, to wysiadam. Dodatkowo facet ma poziom samouwielbienia na poziomie stratosfery, chociaż wybujałe mniemanie o własnym jestestwie jest typowe dla większości polityków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzec niedawne korwin vs szczuka, splakatowal ja konkretnie moim zdaniem, jest na yt

 

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

"Splakatowanie" jakiejś feminazistki typu Szczuka albo Środa to nie jest chyba jakieś wielkie osiągnięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co najwybitniejszym Polakiem jest kobieta i to z totalną odsadą nad następnym, ktokolwiek nim jest.

No ok, ale to naprawdę walimy szeroką definicją Polaka, czyli osoba, która życie, rodzinę i osiągnięcia miała we Francji :)

No i nie ma i tak startu do Kopernika, Kopernik jest jednym z symboli, często początek nowożytniej nauki się wywodzi właśnie od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale to naprawdę walimy szeroką definicją Polaka, czyli osoba, która życie, rodzinę i osiągnięcia miała we Francji :smile:

 

Dała Polsce nieporównywalnie dużo, zwłaszcza w stosunku do tego co sama otrzymała. Tak czy siak chyba zgodzisz się, że jednak w Polsce się wychowała i tu ukształtowała się Jej osobowość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.