Skocz do zawartości

Gdzie oni są?


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

tak mnie naszło - koleś który miał prowadzić Mavs do mistrzostwa w PO 2011 - kontuzja jego i Butlera miała skreślać ich szanse na zwycięstwo :tongue:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Rodrigue_Beaubois

 

Francuz ma umiejętności, ale często łapał kontuzje. Może jeszcze wróci do NBA. Taki PJ Tucker grywał już na peryferiach, a teraz to jeden z bardziej niedocenianych obrońców w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat widzialem jego brata w telewizji i tak mi przyszedl do glowy:

http://en.wikipedia.org/wiki/Micka%C3%ABl_Pi%C3%A9trus

 

ktos cos ? 

 

The 32-year-old turned down offers to play overseas in the hopes that an NBA team would sign him, but that plan never came to fruition. He hopes to train this summer and mount another comeback attempt next year.

 

Tylko tyle, nic odkrywczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci, Władek Radmanovic to jakos definitywnie zakonczył? Europa?

 

Emerytura. Vlad nie by zainteresowany grą w Europie.

 

 

tak dla beki zapytam: Curry Edward co porabia ?

 

Zapewne coś je.

 

Nie chce mi się tracić nawet 30 sekund na myślenie o Edku, ale coś mi się przypomina, że miał jakieś problemy. Zlicytowali mu dom, procesowanie się z agentem, coś jeszcze, chyba nawet grubszego kalibru. W każdym razie, Eddiego raczej nie zobaczymy już biegnącego (spacerującego) po parkietach NBA.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rashad kolekcjonuje stemple w paszporcie. Filipiny, Francja, Chiny, Brazylia.

 

Ciekawsze są jego przygody poza boiskiem. Niedawno przyznał, że podczas gry na uniwerku profesorowie pisali za niego prace, nie chodził na zajęcia, a większość była lipna i istniała tylko na papierze, by wyskakani stypendyści mogli grać w kosza. Zrobiła się mała afera, bo w University of North Carolina nie byli zachwyceni wylewnością byłego studenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam.

 

2447-687974Fr.jpg

 

Pamiętacie Erica Williamsa? Grał dla chyba 8 różnych klubów, najdłużej w Bostonie, w najlepszym sezonie trzaskał prawie 20 ppg. Łącznie zarobił 40 milionów, a teraz jest bezdomny i wisi swojej żonie 24 k USD alimentów. Yikes.

 

Lista bankrutów jest pokaźna, poza przypadkami znanymi wszystkim (AI, Toine, Rodman), mamy też:

Ricka Mahorna (złe inwestycje, ma 55 $ kary w bibliotece publicznej)

Jasona Caffeya (10 dzieciaków z 8 różnymi kobietami - wygrał z Kempem, moje gratulacje)

Kenny;ego Andersona (kolejny, którego ambicją było zaludnianie planety - 8 dzieciaków, 3 kosztowne rozwody, 5 babek w kolejce do alimentów)

Edka Curry;ego (tu wyszły braki w wykształceniu np. mistrz zaciągnął 5-miesięczną pożyczkę oprocentowaną na 85%)

Derricka Colemana (próbował na własną rękę uratować ekonomię Detroit + kupił sobie 40 rolexów)

Shawna Kempa (kolejna chodząca reklama prezerwatyw) i jego następcę, Vina Bakera (alkohol, narkotyki, złe inwestycje)

Latrella Sprewella (duszenie dziewuch na jachtach to kosztowne hobby)

Scottiego Pippena (wydawanie $ na głupoty ale trochę go rozumiem, facet długo czekał na solidną podwyżkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zabił ten koleś -  starsi kibice może go pamiętajo:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/John_Salley

 

tv star + epicki cytat:

 

 In 2000 he retired again following the first Lakers championship season after proudly proclaiming that he had won "four championship rings, with three different teams, in three different decades and two different millenniums."   :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.