Skocz do zawartości

FORUM AWARDS 2006


Gość loqsh1

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję wszystkim wyróżnionym w głosowaniu, zwłaszcza Josephowi za MVP (i DPOTY) i Pietrasowi za wygranie ogólnej klasyfikacji. Wrzucam przy okazji swoje głosy:

 

MVP

  • Van [/*:m:1rmw5pbb]
  • josephnba [/*:m:1rmw5pbb]
  • Greg00 [/*:m:1rmw5pbb]
Dwa pierwsze miejsca oczywiste, a Van przed J-em głównie ze względu na większą aktywność przy okazji finałów. Trzecie miejsce dla Grega, który ostatnio pisze coraz więcej i bardzo mądrze.

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:1rmw5pbb]
  • lorak [/*:m:1rmw5pbb]
  • Van [/*:m:1rmw5pbb]
Spabloo nie trzeba komentować. Lorak głównie dlatego, że znam go z innego forum, ale nawet u nas zdążył pokazać ogromną wiedzę. Vana też wystarczy poczytać.

 

DPOY

  • Van [/*:m:1rmw5pbb]
  • josephnba [/*:m:1rmw5pbb]
  • PI3TR45 [/*:m:1rmw5pbb]
Po prostu najczęściej i najskuteczniej dyskutujący forumowicze, ustawiłem ich w takiej kolejności.

 

MIP

  • Greg00 [/*:m:1rmw5pbb]
  • emjey23 [/*:m:1rmw5pbb]
  • KarSp [/*:m:1rmw5pbb]
U Grega argumentacja taka jak przy MVP, emjey zrobił na mnie właśnie w ostatnim półroczu dobre wrażenie, a KarSp to już taki wieczny MIP tego forum. :D

 

6th Man Award

  • Szak [/*:m:1rmw5pbb]
  • lorak [/*:m:1rmw5pbb]
  • spabloo [/*:m:1rmw5pbb]
Szak niestety spadł do roli 6th Mana, choć jego poziom z pewnością jest odpowiedni na MVP. Lorak też rzadko wchodził w dyskusje, ale jak już to w te najciekawsze. Spabloo - no właśnie, dlaczego prawie tylko Draft, NCAA i Magic?

 

Firestarter

  • kore [/*:m:1rmw5pbb]
  • PI3TR45 [/*:m:1rmw5pbb]
  • Key [/*:m:1rmw5pbb]
Key byłby wyżej, ale coś go mało w ostatnich miesiącach.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • KarSp [/*:m:1rmw5pbb]
  • here i'm [/*:m:1rmw5pbb]
  • Carter#15 [/*:m:1rmw5pbb]
Dwaj pierwsi są bardzo pomocni na stronie, Cartera zawsze można się o coś zapytać.

 

Avatar Maker

  • gimmie [/*:m:1rmw5pbb]
  • Karczuś [/*:m:1rmw5pbb]
  • PI3TR45 [/*:m:1rmw5pbb]
Obecny avatar gimmiego zdecydowanie wymiata. :D

 

Walls Maker

  • jazzmen [/*:m:1rmw5pbb]
  • PI3TR45 [/*:m:1rmw5pbb]
  • artek [/*:m:1rmw5pbb]
Za najwięcej dobrych tapet w ostatnim czasie.

 

Pasożyt

brak typów

 

Albatros

Kamil [/*:m:1rmw5pbb]Fartman [/*:m:1rmw5pbb]loqsh1 [/*:m:1rmw5pbb]Wartoby zajrzeć czasem do działu 'NBA'. ;)

 

Funny Gay Award

  • Kamil [/*:m:1rmw5pbb]
  • Graboś [/*:m:1rmw5pbb]
  • tomaszan [/*:m:1rmw5pbb]
Dwaj pierwsi za aktywność w temacie z humorem, a tomaszan najczęściej stosuje emotkę ":lol:". :D

 

ROTY

  • here i'm [/*:m:1rmw5pbb]
  • lorak [/*:m:1rmw5pbb]
  • Graboś [/*:m:1rmw5pbb]
W sumie miałem problemy z najodpowiedniejszym ustawieniem tej trójki, ale ostatecznie wybrałem taką kolejnośc. Hq i Graboś byli najaktywniejsi i pisali bardzo sensownie, Lorak w sumie dość rzadko, ale gdy już, to bardzo ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy i gratulacje dla laureatów zwłaszcza dla Josepha, który wygrał zarówno MVP jak i DPOTY, fajnie co głosowanie idę w górę w tych dwóch kategoriach, tym razem dwa drugie miejsca więc już wiele wyżej nie podskoczę :roll: w ogólnej klasyfikacji również drugie więc thx za uznanie :) faktycznie szkoda, że tak mało osób głosowało, ale są wakacje więc to zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za głosy na MVP, miła niespodzianka bo myślałem, że swoją ograniczona aktywnością w czerwcu skutecznie wyeliminowałem się z wyścigu. Jeszcze raz dzięki za uznanie, choć muszę przyznać, że Van był w tym półroczu zdecydowanie aktywniejszy i to jego powinniście wyróżnić. Wygrał Nash przed Nowikiem, wygrałem ja przed Vanem :cool:

I co ważniejsze wygrałem też DPOTY, które dla mnie osobiście jest najbardziej prestiżowe. Cholernie mnie to cieszy :wink:

 

 

MVP

  • Van [/*:m:9t6xr935]
  • Greg00 [/*:m:9t6xr935]
  • KarSp [/*:m:9t6xr935]
Drugi raz z rzędu głosuję na Vana i coś czuję, że tym razem to on wygra (zasłużenie). Koleś swoją wiedzą, argumentacją i liczbą postów robi niesamowite wrażenie na mnie od pierwszego dnia pobytu tutaj

Greg00 pisze za mało!!!, ale w obliczu ucieczki większości starych wyjadaczy jest na drugim miejscu. W ostatnim okresie się bardziej uaktywnił, co zaowocowało przeskoczeniem z trzeciej na drugą pozycję, choć początkowo planowałem umieścić tu KarSpa. Greg chłopie pisz jak najwięcej, bo czytać Twoje posty to czytać coś naprawdę wartościowego!

KarSp głównie za liczbę postów. Z wiedzą jest lepiej z dnia na dzień, ale czasami Twój styl jest "ciężki". A może poprostu mi się tak wydaje. Nie mniej zasługujesz na wyróżnienie

 

NBA Profesor

  • danp [/*:m:9t6xr935]
  • spabloo [/*:m:9t6xr935]
  • Maxec [/*:m:9t6xr935]
Tym razem danp. spabloo na pierwszym miejscu mi się opatrzył :wink:, a nieoczekiwanie danp świetnym tematem z ciekawostkami zrobił mu konturencję. Za ten temat wielki szacun i mam nadzieję wysoka pozycja w kadrze Profesorów

spabloo- po co mam coś o nim pisać?

Max to Max. Człowiek, który zawsze ma coś ciekawego do dodania. W dwóch zdaniach zawiera czasami taką liczbę informacji, że trudno to objąć na raz.

 

DPOY

  • spabloo [/*:m:9t6xr935]
  • Van [/*:m:9t6xr935]
  • Greg00 [/*:m:9t6xr935]
spabloo zawsze patrzy. Jedna nieuważna wypowiedź i masz na głowie kilkustronicową wymianę poglądów. Jak się uczepi to bejsbolem go nie odpędzisz, a do tego jego argumentacja ma taką siłe przebicia, że trudno mu się przeciwstawić. Zawsze z nim mi się najtrudniej prowadziło boje

Van to jak pisałem kiedyś urodzony adwokat, najlepiej jak Bryant by go zatrudnił na stałę :wink: Siła przebicia, wiedza czynią z niego nie lada przeciwnika, a już sama myśl o prowadzeniu z nim dyskusji budzi strach

Greg00 też potrafi dopiec, jest do mnie trochę podobny, bo czasem też wpada w złość i pisze coś czego później żałuje. I tym właśnie przegrał minimalnie z dwójką defensorów. Ich trudno wyprowadzić z rónowagi (widział ktoś kiedyś "złego" spabloo)

 

MIP

  • danp [/*:m:9t6xr935]
  • emjey23 [/*:m:9t6xr935]
  • jazzmen [/*:m:9t6xr935]
danp pisze częściej i to mnie cieszy. Dodatkowo wie co pisze :wink:

MJ23 się uaktywnił ostatnimi czasy i dobrze. To taki głos rozsądku z obozu LAL

Jazzmen też ostatnio się wychylił i chyba mu sę spodobało, bo coraz więcej postów

 

Zawsze mam problem z tą kategorią

 

6th Man Award

  • Szak [/*:m:9t6xr935]
  • PI3TR45 [/*:m:9t6xr935]
  • Monty [/*:m:9t6xr935]
Szak pisał w PO sporo, ale to nie było to i to nie były "te" posty. Brakuje mi jego dłuższych i częstszych wypowiedzi. W końcu etatowy MVP, a robi za rezerwowego...

Pietrek ma mało czasu i nudno na forum. Zawsze jak mi się nudziło to pisałem jakąś "głupotę" i miałem pewny tydzień wymiany pojedyńczych wyrwanych z kontekstu postów :wink:

Monty też z powodów o których publicznie pisał nie będę nie pojawiał się często. Do tego teraz wyjechał do Irlandii i już go w wakacje raczej (a może jednak) nie zobaczymy

 

Firestarter

  • Van [/*:m:9t6xr935]
  • Greg00 [/*:m:9t6xr935]
  • PI3TR45 [/*:m:9t6xr935]
W sumie najbardziej gorący z tej trójki jest P, ale mało się udziela więc nie wygrał u mnie. Van też jest cholernie gorący chłopak (bez skojażeń), a że pisze z tej trójki najwiecej to ma no.1

Greg- bo to tej pory pamiętam jak zaciekle ściął się właśnie z Vanem i powiedzieli sobie trochę komplementów :wink:

P- bo to jego kategoria

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • InfinitI [/*:m:9t6xr935]
  • Bunia [/*:m:9t6xr935]
  • PI3TR45 [/*:m:9t6xr935]
Tutaj niezminnie, że mecze.

Inf za udostępnienie FTPa z meczykami Byków, a Buniek i P za wymiany, dzięki którym w epoce internetu 64kb/s mogłem jakoś przeżyć

 

Avatar Maker

  • PI3TR45 [/*:m:9t6xr935]
  • Maxec [/*:m:9t6xr935]
  • wasli [/*:m:9t6xr935]
P za dwa fajne avki, które przegrani w dwóch zakładach noszą z dumą

Max za to, że zawsze ma jakiś ciekawy, oryginalny obrazek

Wasli niezmiennie za mojego kultowego avka

 

Walls Maker

  • Karczuś [/*:m:9t6xr935]
  • jazzmen [/*:m:9t6xr935]
  • PI3TR45 [/*:m:9t6xr935]
Teraz mało się dzieje w tej dziedzinie, ale Karczy dla mnie jest debeściak i tyle (i jego mafia też). Jego prace lądują u mnie na pulpicie najczęściej, szkoda tylko, że nie robi ich już tyle co kiedyś

Dwaj pozostali za to, że robili prywatnie dla mnie różne prace. Dzięki

 

Pasożyt

  • Jmy [/*:m:9t6xr935]
  • AirCam [/*:m:9t6xr935]
  • gimmie [/*:m:9t6xr935]
Jmy- bo mnie najzwyczajniej jego styl irytuje. Nie ma na tym forum konkurenta i tyle

AirCam- miał okres kiedy jego posty czesto pojawały sie na forum i niestety muszę przyznać, że chłopak trochę przeginał, bo powtarzał po starszych kolegach z obozu Lakers rózne teksty nie badzo wiedząc jak to argumentować

gimmie- bo on mnie też dawał we wczesniejszych edycjach, a poza tym typy mi się skończyły...no i nazwał mnie publicznie leserem co przyznam trochę mnie zabolało

 

Albatros

  • loqsh1 [/*:m:9t6xr935]
  • KarSp [/*:m:9t6xr935]
  • Kily [/*:m:9t6xr935]
losz- bo stworzył dla siebie tę kategorie. W czymś wygrać musi

KarSp i Kily sa obecni w wielu wątkach, również w tych z dziale Inne

 

Funny Gay Award

  • Kily [/*:m:9t6xr935]
  • Maxec [/*:m:9t6xr935]
  • Mich@lik [/*:m:9t6xr935]
Kily daje tyle linków w Ubawie, że trzeba go wyróżnić

Max za specyficzny dowcip, który tak uwielbiam

gimmie- bo to taki śmieszny...ehem chłopak :wink:

 

ROTY

  • lorak [/*:m:9t6xr935]
  • Graboś [/*:m:9t6xr935]
  • here i'm [/*:m:9t6xr935]
lorak- źle go oceniłem i szybko udowodnił mi jak bardzo. Facet to elita w Polsce i żałuję, że nasza "znajomośc" zaczęla się w taki sposób. Mam nadzieję, że nie zniechęcił się do tego foruum, bo potrzeba takich graczy jak on, zwłaszcza teraz kiedy Forum opuszczają co chwile legendy...

Graboś- podoba mi się jego styl i zaciętość. Chłopak z jajkiem, a i posty pisze rozsądnie. Czasami się z nim o coś posprzeczam, ale są to wymiany zdań bardzo rzeczowe i kulturalne.

Powinien być Luki15, który w kilku postach przekonał mnie do swojej wielkiej wiedzy, ale nie ma wymaganej liczny postów, dlatego też będzie here i'm- w gronie rookies się wyróżna niewątpliwie i choć czasem trochę przegina to jednak miejsce mu się tutaj należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka dni na forum, więc opuściło mnie pewnie kilka fajnych dyskusji, ale widzę, że pierwsze Forum awards od kiedy jestem na Forum ,za nami dlatego chciałem pogratulować wszystkim "medalistom" :wink: tak wysokich miejsc, szczególnie oczywiście Jo, za zwycięstwo aż w dwóch i to bardzo ważnych kategoriach.Oczywiście gartuluje też Vanowi,który przegrał walkę o MVP z Jo minimalnie, a jest zdecydowanie najaktywniejszym fanem Lakersów na forum i dzielnie broni honoru "naszej" drużyny. Szkoda tylko, że wielu doświadczonych forumowiczów nie oddało swoich głosów w FA.

 

Chciałem podziękować za wszystkie oddane na mnie głosy, za przyzanie mi nagrody dla najlepszego rookie i za wszystkie pochlebne i mniej pochlebne :wink: opinie na mój temat. Wielkie dzięki :!: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moge ale zagłosuje :roll:

 

MVP

PI3TR45

Van

Greg00

 

Dużo piszą i atrakcyjnie piszą na wiele różnych tematów (no może Van jest troche monotematyczny :P ) i są osobami, z którymi można rzeczowo porozmawiać praktycznie o wszystkim

 

NBA Profesor

Danp

Van

Spabloo

 

Dlaczego wybrałem Danpa :?: ponieważ sposób w jaki opisuje pewne zjawiska czy też ciekawostki jest dla mnie (i chyba nie tylko dla mnie) bardziej przystępny i łatwiejszy do zrozumienia co jest jak największym plusem :) bowiem nie sztuka mówić w sposób skomplikowany o rzeczach trudnych lecz sztuką jest mówienie o tym w sposób prosty :) cenie wiedzę również wielu wielu innych forumowiczów ale podium ma tylko trzy miejsca

 

DPOY

Van

Kore

PI3TR45

 

Wszyscy potrafią w pozytywnym znaczeniu "doczepić" się do nieścisłości bądź zwykłego przkręcania faktów co skutkuje często zawziętą dyskusją - często z prywatnymi wycieczkami ale co tam... :)

 

MIP

Maciek

Danp

jazzmen

 

Clint Eastwood zawsze głosuje na siebie podczas głosowań akademii filmowej przy okazji oskarów bo jak twierdzi - jeśli on sam w siebie nie wierzy to kto ma uwierzyć w niego :?: tutaj podszedłem mniej więcej podobnie i oddałem głos na siebie (mam nadzieję że tak można :P ) ponieważ znacząco zwiększyłem aktywność na forum po dość długim rozbracie

 

6th Man Award

Kily

Szak

Danp

 

Miałem spory ból głowy w tej kategorii ale ostatecznie postawiłem na Kily'ego ;) dlaczego :?: bo potrafi tupnąć nogą, niezgodzić się i zdecydowanie mówi co myśli - oczywiście jest tu takich więcej ale Kily jest stosunkowo młodym osobnikiem a im wcześniej ma się charakter tym lepiej

 

Firestarter

Kore

Jmy

Wasli

 

Jeśli w tej kategorii chodzi o ilość i jakość ostrych potyczek słownych i dyskusji to chyba dobrze wybrałem :)

 

 

Najbardziej pomocny forumowicz

Danp

Van

Monty

 

Tutaj bezapelacyjnie i zdecydowanie oddaje głos na Danpa ;) powodów jest wiele, a najważniejszy to ten, że to on mnie tutaj ściągnął na forum :)

 

Avatar Maker & Walls Maker

tutaj się wstrzymam

 

Pasożyt

Jmy

Loqsh1

T-mac

 

Nie wiem czy nie pomyliłem (przekręciłem) któregoś z dwóch nicków ale chyba wszystko jest dobrze :) argumentować nie trzeba chyba bo kategoria jest bardzo wymowna

Albatros

Maciek

KarSp

Kore

 

Dużo pisze w tematach mniej lub wcale związanych z koszykówką toteż sam sobie ponownie wręczam nagrodę (albo co najmniej nominację) ;) z pozostałą dwójką widuje się w dziale "inne" dość często

 

Funny Gay Award

Mich@lik & Van

 

Za avatar i powód dla którego go mają, a który mnie bardzo rozbawił :)

 

ROTY

Graboś

Lorak

 

Aktywni są, sporo i nie byle jak piszą - to niby czemu nie miałbym ich nominować?

 

 

to chyba na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazzmen najlepszym wallsmakerem :? przeciez jego prace sa takie "marne" i do tego z samymi zawodnikami Jazz :x no ale nic dziekuje wsyztski za głosy w na MIPa i Avator Makera, no i rzecz jasna tobie Greg za głos w Najbardziej Pomocny Forumowiczu :!:

 

EDIT

Maciek chyba sie troche spóźniłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fuck, ale dałem ciala. Kompletnie zapomnialem o tym glosowaniu. W zeszlym tygodniu wyznaczylem sobie piatek/sobote na wypelnienie formularza i calkiem mi to wypadlo z glowy. Dopiero teraz sobie przypomnialem, ale juz po ptokach :evil:

 

Przepraszam glosujacych za to, ze nawalilem, a szczegolnie tych, co na mnie glosowali. Postaram sie czesciej pisac, choc rzeczywiscie ostatnio jakis taki bardziej zmeczony bywam i malo mnie bylo. Troche przez sezon ogorkowy, a troche wlasnie przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie cały lipiec (witam po przerwie) wiec pierwszy raz w historii przegapiłem głosowanie :( Gratuluje zwycięzcom w tym sobie, bo za bezkonkurencyjność w kategorii najbardziej pomocnego forumowicza jestem naprawdę bvardzo dumny.

 

Teraz będę z różnych powodów ograniczał swoją obecność na forum, tzn. wchodził niekoniecznie po sidem dni w tygodniu, mam nadzijeę ze chociaż postów bedzie mniej, to będą przy okazji bardziej przemyślane i ambitniejsze, niekoniecznie dłuższe (Greg00) bo od tego są inni, ja tylko "dodaje swoje" ;)

 

Żeby jednak przyjemność głosowania mnie nie ominęła już tak na luzie, bez przemyślenia daje swoje typy, przynajmniej mogę głosować na wiecej niż trzy osoby.

 

 

 

MVP

Josephnba, KarSp, Greg i Van bo bez nich była by wielka pustka.

 

NBA Professor

Greg, Maxec, Josephnba i Spabloo - zawsze czegoś sie od nich dowiem.

 

DPOY

Van, Greg, Josephnba i KarSp - zawsze mają silę by na jakieś argumenty podać swoje i bronic ich w nieskończopność, co zasługuje na pochwałę nawet jesli się nie zgadzam z danym punktem widzenia.

 

MIP

Jmy, Danp, artek - wszyscy na czele z Jmym zaczęli chyba wiecej pisać i bardzo dobrze.

 

6th Man Award

Danp - bez jego ciekawostek zza ocenau byłoby mniej ciekawie. I wyróżnienie dla Szaka i Maxeca.

 

Firestarter

kore, Jmy (za kłótnie między sobą)

 

Najbardziej pomocny forumowicz

Gimmie i loqsh1 za zlot i nie tylko, Fartman za wszystko + Greg, KarSp, Borys i kore bo wydaje mi się że oni nigdy nic nie odmawiają.

 

AvatarMaker

Pietras i Szak bez konkurencji

 

Wallsmaker

Fartman za ostatnią reaktywację i Gimmie, Pietras oraz Kamil za całokształt

 

Pasożyt

Nie wiem, ostatnio kilku nowych użytkownikow pasożytuje ale za malo ich znam bo mnie nie było, wiec nie wymieniam.

 

Albatros

Fartman & Monty:)

 

Funny Gay

Za zlot duet Fartman & Qba, ZvieRz za żarty na zlocie, Gimmie za wiecznie uśmiechniętą minę

 

ROTY

Nie wiem, może rzeczywiście Graboś i Keyla bo jest dziewczyną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.