Skocz do zawartości

Finał PLK


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w Radomiu jest lotnisko (to taki żenujący dowcip)

Jestem jak najbardziej za tym żeby Anwil grał we Wrocławku. Czy przed Nobilesem był inny klub?

Provide Włocławek

 

 

Gratulacje. Gdzie będziecie grać w pucharach?

 

chyba Champions League tak jak Stelmet , na pewno będą grać w pucharach bo tak zapowiedział nawet Igor Milicic , że po wygranej w półfinale ze Stelmetem jest obiecany budżet , kasa ale zobaczymy w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sektor chyba F. mamy mistrza po 15 latach a Łączyński bohater

 

Ja byłem blisko grupy kibiców z Ostrowa. :smile:

 

Łączka zniszczył, razem z Sobinem najlepsi gracze finału po stronie Anwilu. Zyskowski też na duży plus.

 

Jakie w ogóle teraz mamy puchary? Bo ja się zatrzymałem gdzieś na Saporcie i Koracu. :grin:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem blisko grupy kibiców z Ostrowa. :smile:

 

Łączka zniszczył, razem z Sobinem najlepsi gracze finału po stronie Anwilu. Zyskowski też na duży plus.

 

Jakie w ogóle teraz mamy puchary? Bo ja się zatrzymałem gdzieś na Saporcie i Koracu. :grin:

 

Łączka jak najbardziej zasłużył chociaż overall to jednak Almeida , który ściągał na siebie całą grę a i tak robił swoje.

 

Puchary to zmiany co roku i też nie nadążam . ale jest z FIBA Champions League i Euroliga prywatna gdzie grają najlepsze zespoły (tak jak kiedyś Euroliga i Suproliga jak grał Śląsk) a te niżej to chyba jakieś Euro Cup czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączka jak najbardziej zasłużył chociaż overall to jednak Almeida , który ściągał na siebie całą grę a i tak robił swoje.

 

Puchary to zmiany co roku i też nie nadążam . ale jest z FIBA Champions League i Euroliga prywatna gdzie grają najlepsze zespoły (tak jak kiedyś Euroliga i Suproliga jak grał Śląsk) a te niżej to chyba jakieś Euro Cup czy coś takiego.

Macie tak:

 

Prywatne:

 

1. Euroliga

2. Eurocup

 

Organizowane przez Fiba Europe:

 

1. Basketball CL

2. Fiba Europe Cup

 

Stawiam, że Anwil albo Eurocup albo BCL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, domyśliłem się, że mniej więcej taka była przyczyna ;] Tylko zastanawiam się, jak rozkładają się siły tych lig, bo w dawnych czasach, z tego co kojarzę, np. Euroliga ULEB była mocniejsza od Suproligi.

Euroliga to Top of the top

 

Eurocup i BCL są porównywalne.

 

W Europe Cup grają wafle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszono ze dwa late temu, że federacje, których zespoły będą grać w rozgrywkach pod egidą Euroligi zostaną zawieszone w rozgrywkach FIBA Europe, teraz to już ucichło, bo FIBA jakby nie patrzeć częściowo ugrała co swoje (utworzenie BCL i FEC).

 

Graty Anwil, Włocławek pewno odleciał wczoraj i dzisiaj dalej się bawi, zasłużyliście na te mistrzostwo. Brawo dla Igora, pokazał co niektórym jak bardzo się mylili w jego ocenie. Brawo również dla Łąki, ręka nie drżała kiedy trzeba było ważne rzuty trafiać, MVP w pełni zasłużenie. Almeida mega chimeryczny zawodnik, ale przydatny, skupiał na siebie całą uwagę i dzięki temu inni mogli robić co swoje.

 

Stali też się należą gratulacje, vicemistrz to największy sukces a jest potencjał na więcej. Szkoda tylko, że mają problem z halą, więc z grą w Europie mogą być problemy no chyba, że w Kaliszu będą grać.

 

Ogólnie całe te playoffy jedne z bardziej emocjonujących od lat, Finał za to rozgrzany do czerwoności, NBA może ze schować.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.