Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata FIFA World Cup 2014


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomocy szukam.

 

Staram się znaleźć usługę na kształt ILP do oglądania WC2014 - chodzi mi najbardziej o oglądanie na żywo, potem on demand i jeszcze o możliwość "przewijania" meczu na żywo - np zaczynam oglądać kwadrans po starcie i przewijam sobie przerwę.

 

Może ktoś coś polecić? Staram się opracować sobie sposób na oglądanie 3 meczy pod rząd, ale z obejrzeniem pierwszego między drugim i trzecim :) Tu u mnie pierwszy mecz będzie o 2 rano i nie chce mi się wstawać na, powiedzmy, meksyk-kamerun, a wolny czas między meczami by się do obejrzenia tego idealnie nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat może mylić bo mamy event koszykarski także a rozumiem że jak widzę nazwę Kamerun to chodzi o kopaną ;-)

 

słusznie. admini, proszę nazwę zmienić na mniej mylącą :)

 

strzelę że na RuTrackerze będziesz miał mecze w parę sek po końcowym gwizdku i będziesz mógł je pobierać z prędkością paru petabajtów na nanosekunde

 

taki workaround : )

 

na RuTrackerze piłka też jest? jeszcze nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jest nasz temat dotyczący WC? Można zmienić nazwę na ogólną.

 

Ja się jaram mistrzostwami dużo bardziej niż finałami NBA i zamierzam oglądać jak najwięcej.

 

Pamiętam, że 4 lata temu bawiliśmy się w typowania na yahoo.

 

Założyłem grupę z typowaniami na yahoo. Dołączajcie i dajcie znać na forum. Im więcej osób tym zabawniej!

 

 

grupa: ebasket

haslo: enba

 

invitational link:

http://y.ahoo.it/Lc4JJ71L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Belgię spory hype, ale ja liczę na Bośniaków. Grają ofensywny futbol, mają kilku konkretnych grajków w ataku. Jeśli wyjdą z grupy(a powinni) to trafią na drużynę z grupe E(najpewniej Szwajcarię/Francję) i będzie spora szansa na ćwierćfinał. Dalej to już nie ma co przewidywać, za dużo niewiadomych.

Jeśli chodzi o godziny meczów: wg mnie bardzo fajne, głównie między 18-22 czasu europejskiego. Co poniektóre mecze fazy grupowej póżno w nocy, ale da się przeboleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze kibicuje włochom. chciałbym aby brazylia dostawała w dupę przez ten cały na nich fame i neymara jaki jest teraz. neymar jeszcze gówno osiągnął, słabo grał w barcelonie a robią z niego drugiego romario lub ronaldo. niemcy jak zawsze silne, last dance hiszpani, anglia pewnie jak zawsze w dupe, argentyna odpadnie w dziwnym przypadku, a może portugalia? na pewno belgia ,bosnia to ciekawe zespoly ktore moga zaszalec, jakby chorwacja wygrala na otwarcie to takze sprawa otwarta, no i chile i arturo vidal ,licze na nich ;] swieto czas zaczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.