Skocz do zawartości

W jakich butach gramy w kosza


ignazz

Jakie buty do kosza sa dla mnie najlepsze  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakich BUTACH DO KOSZA gram ( wybór najlepszych na parkiet)



Rekomendowane odpowiedzi

gdyby zdarzyło się tak, że gracie w dwóch różnych markach bo np. jedne zajeźdzacie na betonie a drugie na sali to niech w ankiecie wejdzie odpowiedź TYCH LEPSZYCH ale z priorytetem na parkiet.....

 

 

zacznę od siebie ... butów miałem całą masę ale jednak jestem mimo zachwytów nad różnymi modelami ( kupiłem sobie Nike'owe Duranty) WIERNY ADDIDASOM...

 

IMO najlepiej pod względem jakości zrobione buty i historycznie od wielu wielu lat gram przede wszystkim w nich....

 

 

 

 

 

 

obecnie gram w AdZero 773 w wersji II

 

w_73482_adidas_q33229_b_.jpgale po graniu pół roku zauważyłem rozjeżdzanie sie skóry w okolicach "języka" i łączeń buta ze sznurowadłem w otworkach....

przeczepny, podeszwa niezła ale trwałość taka sobie.....

 

do jakości starych Paytonów ( Glove ma kontrakt z Nike ale pamieta ktos czy kiedyś nie markował adidasów? bo mi się wydaje że takie kupiłem własnie kiedys w Berlinie....)

 

z wcześniejszych modeli to leżą sobie na razie:

 

Duranty ze stajni Nike

 

NIKEiD_USAB-HDiD-1_preview.jpg?134307474

 

w kolorach fioletowych....

 

wcześniejsze adidasy zostały Duncanowskie gdzieś zaginęły a jeszcze inne adidas Howarda zostały zdegradowane na asfalt......

 

jak tam u Was maniacy?

 

ps. przy ankiecie zaznaczcie jak macie wszystko markę tę naj a wpisem uzupełnijcie fotami o jaki model chodzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Kobasach 7? Tych takich z tygrysimi dodatkami w kolorzem zlotym, fioletowych jako podstawowy kolor

 

Gralem wczesniej w Nike Hyperfuse, wyzszych duzo ale bylem z nich zadowolony, gram glownie na parkiecie, w lidze na treningach i obecnie w tenisa ziemnego na dworzu, kostke raz podkrecilem w nich ale jak dla mnie na razie jezeli chodzi o ich wysokosc nie przez to podkrecilem, ogolnie przejscie na niskie z wyzszych butow jak sie wiekszosc zycia gra to dlugie transition, ale jestem w c*** zadowolony efektem finalnym i butami

 

temat do przenisienia tak czy inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Nike jest niestety zbyt plastikowa. Plastik i mało wyściółki to dla mnie nie jest najlepsze połączenie. Do tego wąskie.

 

Jak na razie moje ulubione to Jordan CP3 VI AE. Normalna szerokość, prawdziwe materiały, a nie jakiś plastik, wygodna wyściółka. Na mojej stopie leżą idealnie. Do tego, co ważne, przyzwoita amortyzacja i genialna przyczepność na hali.

 

jordan-cp3-vi-ae-black-cement.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.