Skocz do zawartości

Jakie buty do koszykówki na hale?


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chlopaki potrzebuje porady, oto po wielu latach wracam do treningow na hali, nic mega intensywnego ale oczywiscie obciazenia bede zwiekszal z czasem (wprost proporcjonalnie do zrzuconych kligoramow;] ).

 

Na poczatku jakies treningi z pilka czy bez, lekkie sparingi 5 na 5 itp.

 

Potrzebuje wskazowki jakie trampki kupic ;)

 

Przede wszystkim szukam dobrej ochrony kostki, pozniej chyba przyczepnosc (czy co tam doradzicie) wyglad mnie nie interesuje (tylko nie rozowe)

 

Cena do 600 pln (no chyba ze sa jakies "super hyper jordan nike 8763Bron" ktore dbaja o kostke lepiej niz wszystko inne co jest na rynku i sa drozsze to sie oczywiscie zastanowie)

 

Pozycja PG, napewno gra wolniejsza niz szybsza (przynajmniej na poczatku).

 

dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pora obalić jeden mit. Nie ma butów do koszykówki, które dobrze chronią kostkę. Na wyższych szczeblach praktycznie wszyscy zawodnicy są tejpowani(co też ma swoje minusy) przed meczem i to ich chroni przed kontuzją. Spójrz chociażby na te nowsze kobasy - wysokość mają jak jakieś halówki.
Jeżeli dopiero wracasz do kosza, to zdecydowanie postawiłbym na komfort. No i tu jest problem, bo trzeba po prostu pochodzić po sklepach i sprawdzić, które są najwygodniejsze i najlepiej leżą. Polecam wszelkie hypery, ale do nich trzeba mieć dosyć drobną i wąską stopę. Większość adidasów jest dość komfortowa i stabilna. Co ciekawe nie słyszałem jeszcze złej opinii na temat wygody butów od Under Armour. Sam muszę kiedyś je wypróbować.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.