Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbliża się wielkimi krokami nowe wydanie NBA 2K15. Wiadomo już, że twarzą wydania będzie Kevin Durant, jeśli macie jakies plotki, potwierdzone informacje na temat gry NBA 2K15 to wrzucajciu tutaj. Co macie nadzieje zobaczyć w nowej wersji gry, a czego Wam brakowalo w ostatnim wydaniu NBA 2KSports.

 

Jeszcze nie znalazłem informacji, czy nba 2k15 będzie tylko na konsole xbox i ps czy też w wersji na PC.

 

nba-2k15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już nie długo będą trailery oficjalne i nieco później wyjdzie demo- bo to już powoli czas na to zbliża się myślę że to kwestia czasu. Publikują już okładki więc cała machina marketingowa nie długo ruszy 

Co do większej liczby drużyn z Europy to fakt .

Ja w tym momencie ciesze się nadal 2k14 ponieważ mocno cena poleciała , myślę że w tym sezonie czekają mnie jeszcze mimo wszystko wydatki na 2k15 i na Maddena 15 :P bo tego też nie odpuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pełna lista drużyn z Euroligi.

• Alba Berlin
• Anadolu Efes Istanbul;
• Brose Baskets Bamberg (new)
• Budivelnik Kiev (new)
• Crvena Zvezda Telekom Belgrade (new)
• CSKA Moscow
• EA7 Emporio Armani Milan
• FC Barcelona
• FC Bayern Munich (new)
• Fenerbahçe Ülker Istanbul
• Galatasaray Liv Hospital Istanbul (new)
• JSF Nanterre (new)
• Laboral Kutxa Vitoria
• Lietuvos Rytas Vilnius (new)
• Lokomotiv Kuban Krasnodar (new)
• Maccabi Electra Tel Aviv
• Montepaschi Siena
• Olympiacos Piraeus
• Panathinaikos Athens
• Partizan NIS Belgrade (new)
• Real Madrid
• Stelmet Zielona Góra (new)
• Strasbourg (new)
• Unicaja Málaga
• Zalgiris Kaunas.

 

Przy okazji trailer sprzed dwóch miesięcy, ale może ktoś nie widział.

Edytowane przez kubas198
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 2k14 PC nie jest na next-genie, na PS4 jest na next-genie i to widać od razu, przecież tam wszystko jest inne, jak ktoś mógł napisać, że nie widać różnicy.

 

FIFA 15 na PC ma już być na silniku next-genowym, mam nadzieje, że z NBA 2k15 będzie to samo, bo jak nie to będę musiał się w końcu zaopatrzyć w PS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie świeże gówno co ty chrzanisz?

 

to logiczne że dupka boli pecetowców, bo konsole generalnie od dekady przejmują rynek, no ale panowie bez przesady. takie gta V było niby "świeżym gównem"? fajnie, będziecie mieli swoją wersję za ileś tam miesięcy (swoją drogą i next-geny będą miały więc to zadne wyroznienie dla pc), ale dla nas, konsolowców to już naprawdę melodia przeszłości. kto miał przejść, przszedł to nie raz i nie dwa. nie ma już hype'u, nie ma podjarki, gta V to stary tytuł. deal with it.

 

a nba 14 było zajebiste na ps4. koniec. kropka. next-gen na tyle, na ile mógł być: nowe elementy, animacje, fajerwerki graficzne.

 

przy wojnie pc vs konsole pomijam już aspekt, że my płacimy jednorazowo 2000 i gramy w zajebiste tytuły jakieś 5-6 lat. wy dajecie się pukać od tyłu producentom kart graficznych i jeśli chcecie full detale, to co pół roku dajecie sobie wyciągać po kilka tysi na uper-hiper nowoczesne karty graficzne a potem odpalacie najnowsze tytuły modląc się o to, by animacja nie cięła na ustawieniach "high". boli? pewnie że boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie świeże gówno co ty chrzanisz?

 

to logiczne że dupka boli pecetowców, bo konsole generalnie od dekady przejmują rynek, no ale panowie bez przesady. takie gta V było niby "świeżym gównem"? fajnie, będziecie mieli swoją wersję za ileś tam miesięcy (swoją drogą i next-geny będą miały więc to zadne wyroznienie dla pc), ale dla nas, konsolowców to już naprawdę melodia przeszłości. kto miał przejść, przszedł to nie raz i nie dwa. nie ma już hype'u, nie ma podjarki, gta V to stary tytuł. deal with it.

 

a nba 14 było zajebiste na ps4. koniec. kropka. next-gen na tyle, na ile mógł być: nowe elementy, animacje, fajerwerki graficzne.

 

przy wojnie pc vs konsole pomijam już aspekt, że my płacimy jednorazowo 2000 i gramy w zajebiste tytuły jakieś 5-6 lat. wy dajecie się pukać od tyłu producentom kart graficznych i jeśli chcecie full detale, to co pół roku dajecie sobie wyciągać po kilka tysi na uper-hiper nowoczesne karty graficzne a potem odpalacie najnowsze tytuły modląc się o to, by animacja nie cięła na ustawieniach "high". boli? pewnie że boli ;)

Ja wiem czy tak boli? Wolę wywalić z trzy razy więcej na PC'ta, cieszyć się nim przez te 5-6 lat bo nie składam go tylko do gier, ale również do "pracy" i przyjemnego użytkowania. Obecnie mam PC'ta złożonego jakieś 7 lat temu... może nie wszystko hula ale dobrze chodzi. Mi tyle wystarczy, żeby od czasu do czasu rzucić do kosza... Jeśli ktoś myśli tylko o graniu to jasne, że lepiej kupić konsole, tylko niestety/stety producenci gier/sprzętu pukają wszystkich użytkowników bez wyjątku czy PC, konsola, tablet, telefon itp... Także po co się spinać w temacie o gierce, którą za rok i tak odłożymy na półkę czekając na jej następną wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbym się bardziej nie zgodzić ;)

 

Sam mam kompa do pracy i konsolę do gier. Konsola to konsola, jak wiadomo jest przeznaczona jak sama nazwa wskazuje wyłącznie do gier, więc jest z natury po prostu lepszą maszynką do tego celu. Pomijam już aspekty finansowe (jak mówisz, masz kompa sprzed 7 lat, więc dzisiaj jeśli w ogóle Ci pójdą jakieś gry, to pwnie na detalach z poziomu x360/ps3)), to jest jeszcze coś tak pięknego jak exclusivy.

 

OK, takie Civilization czy HOMM to super sprawa w przypadku PC, ale Uncharted, Killzone'y, God Of Wary, Heavy Rain, inFamous i masa innych tytulów to argumenty, z którymi ciężko PieCom polemizować (tak, wiem, temat rzeka).

 

I proszę Cię o nie wciskanie mi kawałków, że z PeCeta czerpiesz podwójną korzyść, bo składasz go do gry i pracy. Graczem jestem od ponad 20 lat, składałem wiele kompów, posiadałem wiele konsol i wiem, że takie coś jak mówisz nie istnieje. Komp do pracy a komp do grania ma się jak auto na długie rodzinne wyjazdy do auta do wyścigów na ćwierć mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbym się bardziej nie zgodzić ;)

 

Sam mam kompa do pracy i konsolę do gier. Konsola to konsola, jak wiadomo jest przeznaczona jak sama nazwa wskazuje wyłącznie do gier, więc jest z natury po prostu lepszą maszynką do tego celu. Pomijam już aspekty finansowe (jak mówisz, masz kompa sprzed 7 lat, więc dzisiaj jeśli w ogóle Ci pójdą jakieś gry, to pwnie na detalach z poziomu x360/ps3)), to jest jeszcze coś tak pięknego jak exclusivy.

 

OK, takie Civilization czy HOMM to super sprawa w przypadku PC, ale Uncharted, Killzone'y, God Of Wary, Heavy Rain, inFamous i masa innych tytulów to argumenty, z którymi ciężko PieCom polemizować (tak, wiem, temat rzeka).

 

I proszę Cię o nie wciskanie mi kawałków, że z PeCeta czerpiesz podwójną korzyść, bo składasz go do gry i pracy. Graczem jestem od ponad 20 lat, składałem wiele kompów, posiadałem wiele konsol i wiem, że takie coś jak mówisz nie istnieje. Komp do pracy a komp do grania ma się jak auto na długie rodzinne wyjazdy do auta do wyścigów na ćwierć mili.

Kończąc offtop... Mi wystarczy PC do właśnie Civki, HOMM ewentualnie jakiś MMORPG na detalach x360/PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, tak sobie z dupy to napisalem, nie gralem w nba 2k14 na konsoli, ale wiem ze wyglada lepiej niz na pc i nie mowie o grafice. beka ze piszesz o gta v jak o starej grze, bo grales na starej generacji, nie zdziwilbym jakby to co wyjdzie w tym roku bylo zupelnie innym produktem, a granie bo jest hype to chyba sie skonczylo w gimnazjum? Piszesz ze zeby grac w gry na kompie trzeba co pol roku inwestowac kilka tysi (lol), a w nastepnym poscie napisales, ze na 7 letnim kompie chodza gry jak z ps3, to przypomnij kiedy byla premiera tej konsoli? Z tego co wiem, to pecetowcy robia zakupy w ogolnopolskiej sieci sklepow Torrent, wiec odpowiedz sobie sam kto jest ,,frajerem", ktory daje sie dymac producentom. Rozumiem ze jestes wkurwiony, bo konsole nigdy juz nie osiagna poziomu grafiki z pc, ale jesli na moj glupinkomentarz ty przywolujesz jakas ,,wojne" (sic) konsol z pctami i lapies mega wczutke to rzeczywiscie zdecydowanie boli :)

 

A skoro ludzie lepiej bawia przy pctowych ekskluziwach sprzed 15 lat niz swiezych z ps to rzeczywiscie nie ma tematu...

 

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś złodziejem i nazywasz tych, którzy kupują oryginały frajerami, to świadczy o tym jaki poziom soba reprezentujesz. To jest po prostu słabe, sam siebie szufladkujesz do gorszej kategorii, takimi rzeczami się szczycąc. Ludzi ktorymi ja np sie brzydze. Co prawda nie moja brocha, jak chcesz to kradnij, ale nie mow komus kto uczciwie kupuje gry doceniajac tym samym tworców ze jest frajerem (moze to kwestia sumienia/wychowania albo po prostu tego ze mnie np na to stać, nie wiem, wiem za to ze jesli chwalisz sie tym ze kradniesz to jest to po prostu przykre :))
.

To po pierwsze.

 

Po drugie: "ludzie lepiej sie bawia przy grach na pc sprzed 15 lat niz przy konsolach"? Pewnie. 8 milionów sprzedanych PS4 w pół roku od premiery wzięło się z dupy nie? i wlasnie potwierdza Twoja teze prawda kto sie przy czym lepiej bawi :) Tak samo jak to, że PC traci exclusivy na rzecz multiplatformowości albo jest konkretnie olewane przez producentów. Tak samo jak o wyższości PCtów świadczy to, że żeby utrzymać konkurencje na rynku, patentuje nowe Steamy, nie? Albo to, że takie GTA V wyszło rok wcześniej na konsole a Last Of Us wszem i wobec uznane za najlepszą grę 2013 PieCe nigdy nie powąchają :)

 

"konsole nigdy nie osiągną grafiki pc". ok, ale jak będziesz inwestował przynajmniej raz w roku w kartę z trzema zrami na rachunku to ok, zgoda, pograsz sobie na ustawieniach ultra. i zauwazysz ogromną różnicę w porównaniu do ps4. ale w portfelu :)

 

o hypie pisałem w innym kontekscie. czytaj laskawie ze zrozumieniem albo nie poruszaj tematu jesli nie zrozumiales :) logicznym jest ze nie gra sie wylacznie dlatego ze jest hype. ale to jest jak z ogladaniem meczow na zywo i retransmisji. dla wiekszosci ludzi bedzie to odgrzany kotlet, ze znanym schematem, z odkrytą fabułą, poznanym od podszewki gamplayem, easter eggami itd itp. Taka jest prawda i nic na to nie poradzisz. GTA V nie wywołuje i nie wywoła już TAKICH emocji jak w chwili premiery na konsole. Gdy biło rekordy guinessa w 7 kategoriach, gdy rockstar zrobił najwieksza kampanie medialna w historii gier video, gdy była po prostu zajawka na to. To tak jak byś teraz podniecał się nba finals 2013 na blu ray, podczas gdy ja oglądałem je rok temu na żywo "tylko" w hd :)

 

Kolejna rzecz której nie przeczytales ze zrozumieniem to sprawa kompa sprzed 7 lat. To napisał kolega, ja tylko powiedziałem że JESLI JUZ pojda mu obecne gry to na słabych detalach. A rzecz sie chyba rozchodzi o wyzszosc PC > PS4 jesli chodzi o grafike, wiec moja teza o wydawaniu kilku tysiecy raz na iles tam miesiecy ma jak najbardziej racje bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.