Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat był już zapewne poruszany, ale nie chce mi się szukać.

 

Jak wygląda sprawa online na PS3?? Chodzi mi o my team przede wszystkim, czy są lagi czy da się grać? Dużo się traci w gameplayu w porównaniu do next genów?

Nie wiem jak z serwerami, ale traci się bardzo, bardzo dużo.

next-gen to jak nowa gra, a te wersje na PS3 i Xboxa 360 wyglądają jak NBA 2k13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi trejdami przecież wybiera się 3 drużyny. Potem wyskakuje komunikat kto jest nami zainteresowany i w tych klubach są zawsze te trzy, do których chciałem iść.

Zmieniałem klub już 3 razy i za każdym razem trafiłem dokładnie tam, gdzie chciałem.

A nie tylko w offseasonie? Ja poprosiłem o trade jak byłem w Knicks, wybrałem Magic, Portland u Celtics, a dostałem się do Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie tylko w offseasonie? Ja poprosiłem o trade jak byłem w Knicks, wybrałem Magic, Portland u Celtics, a dostałem się do Rockets.

a jak ci sie gralo w Knicks ? Bo aktualnie gram w Rockets i tylko z Hardenem i Howardem idzie cos ugrac , a reszta to porazka . Chyba ze w ostatecznosci z Jonesem. Najbardziej mi zalezy na tym zeby z dystansu dobrze rzucali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci sie gralo w Knicks ? Bo aktualnie gram w Rockets i tylko z Hardenem i Howardem idzie cos ugrac , a reszta to porazka . Chyba ze w ostatecznosci z Jonesem. Najbardziej mi zalezy na tym zeby z dystansu dobrze rzucali

 

Nie jest tak źle, u mnie Ariza nawet nieźle rzuca trójki, ale Howard moim zdaniem troche boi się wejścia pod kosz jak dostanie podanie po ścięciu w pick&roll'u, Mógłby wsadzać nad połową ligi, a takto wychodzi taki soft :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, u mnie Ariza nawet nieźle rzuca trójki, ale Howard moim zdaniem troche boi się wejścia pod kosz jak dostanie podanie po ścięciu w pick&roll'u, Mógłby wsadzać nad połową ligi, a takto wychodzi taki soft :grin:

Dlatego sie zastanawiam nad odjesciem z Houston , ale jesli mam trafic do gorszego to podziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.