Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

też nie wiem po co to pajacowanie o kupowanie oryginału, nie kazdego stac zeby jakąkolwiek gre która sie komus podoba kupować, a pozatym gdyby nie powiedział ze ma pirata pomógłbyś mu czy tez mimo niewiedzy kazał kupic oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał w takim kontekście, że pewnie mu to nie działa bo gra na piracie. Ja wydałem 220 zeta na samą grę i prawie 2k na konsole i jestem mega zadowolony z tego, że mogę grać online. Jeśli grasz na piracie to nie oczekuj, że zawsze wszystko Ci będzie śmigać, a argument o wydaniu stu paru złotych to po prostu pusty śmiech z wiekiem już o tym wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, jeśli ma dostęp do Twojego maila i zna Twój login. Ideą Steama jest też to, że można grać na różnych komputerach jednakże dobry antywir minimalizuje ryzyko no ale wszystkie dane trzeba chronić.

 

Aha jeśli nie zna cdkeya to nie pogra bo każdą grę trzeba wcześniej zainstalować.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy tutaj i w ogole w nba2k kupiłem niedawno nba2k15 i mam problem z graniem online aktywowałem kod ale jak wlączam tryb online to wyskakuje mi ze musze miec jakies konto my team dodam ze jestem cienki z angielskiego prosze o pomoc

Edytowane przez baptistapl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy tutaj i w ogole w nba2k kupiłem niedawno nba2k15 i mam problem z graniem online aktywowałem kod ale jak wlączam tryb online to wyskakuje mi ze musze miec jakies konto my team dodam ze jestem cienki z angielskiego prosze o pomoc

Razem z pierwszym uruchomieniem NBA, gdy jesteś podłączony do internetu to wyskakuje Ci tworzenie konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z pierwszym uruchomieniem NBA, gdy jesteś podłączony do internetu to wyskakuje Ci tworzenie konta.

Chodzi o to ze to syn uruchamiał gre pierwszy raz i twierdzi ze zadnego konta nie zakładał dodam ze jest to wersja na xbox 360 dzisiaj wykasowałem wszystko i zrobilem od poczatku i nic przy próbie gry online wyskakuje takie coś (you do not meet the requirements to have a myplayer account and play online)  idodam ze nie było tworzenia żadnego konta.

Edytowane przez baptistapl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze to syn uruchamiał gre pierwszy raz i twierdzi ze zadnego konta nie zakładał dodam ze jest to wersja na xbox 360 dzisiaj wykasowałem wszystko i zrobilem od poczatku i nic przy próbie gry online wyskakuje takie coś (you do not meet the requirements to have a myplayer account and play online)  idodam ze nie było tworzenia żadnego konta.

"you do not meet the requirements to play online" to komunikat który się pokazywał, gdy tworzyło się konto i podawało wiek poniżej 18 lat w NBA 2k14. Zapewne w 2k15 jest tak samo. Skoro stworzyłeś (czy tam Twój syn) już konto na danym cd-key'u to nie wiem co teraz możesz z tym zrobić. Polecam kontakt z supportem 2kgames.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.