Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa ale wy macie problem.. Ja pier****... "A gameplay zawsze będzie słabo wyglądał jak się grać nie potrafi."- bo ty taki pewnie kozak jestes ze bys kazdego po 100:0 rozjechal... nastepny krytyk : "Jeżeli na ps4 dalej będą takie lagi w grze online to ta gra nie będzie warta ani grosza." - nie nazekaj bo ty chyba w fife nie grales... I tak kupisz nastepna czesc i tak jesli sie interesujesz NBA to po co takie durne gadanie.. -.- 

 

P.S. CZEKAM NA HEJTY ;) Dziekuje , do widzenia , dobranoc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przegrywać z Mamiami bez Lebrona ponad 15 pkt to trzeba być naprawdę beznadziejnym...

 

Z tymi lagami na PS4 to serio jakaś poważna sprawa? Pytam bo myślę nad kupnem PS4 ale jeśli gra laguje to zostanę sobie na x'ie 360. Przynajmniej MyTeam chodzi elegancko :). BTW w końcu awansowałem do 1st seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ale wy macie problem.. Ja pier****... (...) nastepny krytyk : "Jeżeli na ps4 dalej będą takie lagi w grze online to ta gra nie będzie warta ani grosza." - nie nazekaj bo ty chyba w fife nie grales... I tak kupisz nastepna czesc i tak jesli sie interesujesz NBA to po co takie durne gadanie.. -.-

 

 

 

Jeśli ktoś wydaje na konsole + grę około 2 tysiące złotych to ma chyba prawo oczekiwać, że będzie czerpał przyjemność z gry a nie oglądał slajdy...

 

 

Co z tego, że ma plecak? Na targi gier nie idzie się "na chwilę". C'mon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Minimum:
    • OS: Windows 7 64 bit or higher 
    • Processor: Intel Core2 Duo or better 
    • Memory: 2 or more GB RAM 
    • Graphics: DirectX 10.1 compatible (512 MB) or better 
    • DirectX: Version 11 
    • Hard Drive: 50 or more GB available space 
    • Sound Card: 9.0c compatible 
    • Additional Notes: Keyboard or dual-analog gamepad

 

  • Recommended:
    • OS: Windows 7 64 bit or higher 
    • Processor: Intel Core i7 or better 
    • Memory: 4 or more GB RAM 
    • Graphics: DirectX 11.0 compatible (2 GB) or better 
    • DirectX: Version 11 
    • Hard Drive: 50 or more GB available space 
    • Sound Card: DirectX 9.0c compatible 
    • Additional Notes: Dual-analog gamepad
Edytowane przez John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają nieoficjalne overalle,które od dłuższego czasu krążą po internecie.IMO rating Wesbrooka,czy Bosha to śmiech na sali.Jeśli Rose ma 90,to Paul powinien mieć + - 95,Curry w okolicach 91-93,Irving 87-89.Również odrobinę za wysoko Love i Aldridge.Osobiście do overalli w okolicach 90 dorzuciłbym Davisa,George'a i T.Parkera.Jestem też ciekaw jakie overalle będą mieli zawodnicy z top 10 draftu.

 

 

LeBron James - 99
Kevin Durant - 98
Chris Paul - 98
Russell Westbrook - 97
Carmelo Anthony - 96
James Harden - 95
Kevin Love - 95
Stephen Curry - 95
Dwight Howard - 91
LaMarcus Aldridge - 91
Kobe Bryant - 90
Derrick Rose - 90
Blake Griffin - 90
Kyrie Irving - 90
Chris Bosh - 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają nieoficjalne overalle,które od dłuższego czasu krążą po internecie.IMO rating Wesbrooka,czy Bosha to śmiech na sali.Jeśli Rose ma 90,to Paul powinien mieć + - 95,Curry w okolicach 91-93,Irving 87-89.Również odrobinę za wysoko Love i Aldridge.Osobiście do overalli w okolicach 90 dorzuciłbym Davisa,George'a i T.Parkera.Jestem też ciekaw jakie overalle będą mieli zawodnicy z top 10 draftu.

 

 

LeBron James - 99

Kevin Durant - 98

Chris Paul - 98

Russell Westbrook - 97

Carmelo Anthony - 96

James Harden - 95

Kevin Love - 95

Stephen Curry - 95

Dwight Howard - 91

LaMarcus Aldridge - 91

Kobe Bryant - 90

Derrick Rose - 90

Blake Griffin - 90

Kyrie Irving - 90

Chris Bosh - 89

 

Nie wiem co oni Love'owi zawyżyli że z taką obroną ma 95 overall. W ataku musi być lepszy od Duranta i LBJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2K chyba chce, żeby Cavs na wygrywali wszystko... z całej listy zgadzają się tylko LBJ, KD, Howard i Kobe. Griffin przy takim overallu Love'a i Aldridga powinien być wyżej, Bosh to jest 87 max, Melo i Harden jeśli w grze ich obrona będzie taka jak naprawdę będą musieli być nie do zatrzymania w ataku przy tych ratingach... Do zawyżania overalli Point Guardów w 2K już się przyzwyczaiłem, ale Paul 98?? Curry i Irving też zbyt wysoko... A jeśli Bosh>George to ja niemam pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.