Skocz do zawartości

NBA 2K15


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ktośz Was znalazł po drafcie znalazł roster z wybranymi już rookies? Kiedyś zawsze pobierałem takie bonusy od Hawksa, ale grając na legalu liczyłem, na jakiegoś fana/2k i że taki roster będzie już wsadzony do gry.

Jeśli grasz na konsoli, to bierz ten w największą liczbą downloadów. Jest cały draft (dwie rundy) plus najnowsze trade'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz na konsoli, to bierz ten w największą liczbą downloadów. Jest cały draft (dwie rundy) plus najnowsze trade'y.

No właśnie lipa, bo gram na pc przez steama. Jak smigalem na piratach, to nie było problemu, bo brałem roster od hawka, albo z forum, gdzie tez wrzucal UBRa,a z oryginalem jak się okazuje nie jest tak łatwo. Ostatnio byłem trochę zawalony robotą, ale dzisiaj posprawdzam czy na serwerze pojawily sie jakies aktualizacje, albo czy sa jakies fanowskie rostery do wgrania na pc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie lipa, bo gram na pc przez steama. Jak smigalem na piratach, to nie było problemu, bo brałem roster od hawka, albo z forum, gdzie tez wrzucal UBRa,a z oryginalem jak się okazuje nie jest tak łatwo. Ostatnio byłem trochę zawalony robotą, ale dzisiaj posprawdzam czy na serwerze pojawily sie jakies aktualizacje, albo czy sa jakies fanowskie rostery do wgrania na pc.

Jest tego sporo i bez problemu można grac na najnowszych rosterach. Testowałem w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, jestem tu nowy, może tutaj znajdę pomoc. pobrałem najnowszą aktualizację rostersów ze składami na 9 sierpnia jednak gdy próbuję je wczytać to wyskakuje komunikat This save file is corrupted and cannot be loaded. Jak rozwiązać ten problem, wcześniejsze składy miałem rownież pobrane i aktualne na poczatek playoff i wszystko chodziło, teraz sciagnalem te oraz inne aktualne i nic...pomocy

Mam wersje RLD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.