Skocz do zawartości

[S] - jersey Carmelo Anthony'ego


House

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.


Sprzedaje koszulke Melo, bo fullmoon wysłał mi ją mimo że zamawiałem inną. Cena to suma ceny koszulki i przesyłki jaką zapłaciłem (nie zarabiam na niej chcę się jej pozbyć). 


Jersey Carmelo Anthony'ego 


Typ: swingman


Firma: Adidas


Rozmiar: L 


Wymiary: szerokość 61cm, długość: 87cm


Stan: Nowa, nawet nie zakładana, wyciągnięta z foli do zrobienia zdjęć


Foty: LINK / LINK / LINK


Cena: 114zł (śmieszne pieniądze) PROMOCJA: 100zl+przesyłka


Więcej info, negocjacje, wymiana itp. na pm.


Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nie odbierz tego, proszę, jako jakiś atak, ale jestem zainteresowany tą koszulką, więc posprawdzałem sobie trochę w necie (głównie to forum i strona NBA.com z odnośnikami) i mam kilka pytań. 

Widzę metkę, wiem że kupowałeś u fullmoona, który jest uznawany za sprawdzonego sprzedawcę toteż, żeby sobie uporządkować:

1) na stronie http://www.nyknicksstore.com/New_York_Knicks_Mens_Jerseys/pg/1/ps/64/so/no_sort swingmany są bez tych bocznych, kolorowych pasków. Koszulki z paskami opisane są jako "swingman Performance" - jaka jest różnica? Na jednej stronie przeczytałem, że koszulka lepiej "oddycha", na innej że jest to replika (skłaniam się raczej ku pierwszemu, skoro na koszulce wyraźnie widnieje napis "swingman").

2 Ta koszulka jest "lenght +2". Jak się mierzy jej długość? Piszesz, że ma 87 cm. Na stronie z rozmiarami koszulek, z tabelki wychodzi, że swingman o rozmiarze L ma 86,4 (czyli tak, jak podajesz). Czy jeśli jest +2 to nie powinien być rozmiar taki, jak w XL czyli 92cm front i 97cm tył?

 

No i kluczowe pytania - czy oferta wciąż jest aktualna? Czy w jakimś mieście można odebrać osobiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.