Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po tym co dzisiaj widziałem w wykonaniu Kolumbii, wcale nie jestem taki pewien tej jej mocy. Gol po rożnym, poza tym dno, ani jednej sytuacji nie stworzyli, w meczu gdzie to oni byli na musiku, mieli bardzo podobne problemy z Senegalem jak my. Ogólnie dobrze że już wracamy, bo im więcej czytam takich wypowiedzi, jak tą którą zacytował fluber, tym bardziej jestem przekonany że Nawałce brakuje którejś klepki. 

 
Lewy za to stwierdził: "Może sparingi wyszły nam za dobrze i straciliśmy czujność?" 
Po tym jak przegraliśmy z Nigerią, drugim garniturem Meksyku, zremisowaliśmy z piątym garniturem Chile i ograliśmy Litwę i skośnych po golu w doliczonym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawałka powiedział co powiedział bo moze to nie przypadek ta nasza i kolumbi mizeria w ataku pozycyjnym. Nam sie wydaje ze kilka zmian by wszystko zmieniło a on mógł widziec ze nie byliśmy w stanie Senegalu ugryźć w zadnym ustawieniu.

Widziałeś jakie bramki straciliśmy w meczu z Senegalem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jakie bramki straciliśmy w meczu z Senegalem? 

Widziałem, widziałem też ze byliśmy bezradni w ataku.

Gdybyśmy nie stracili takich bramek, Senegal grałby inaczej i być moze stracilibyśmy inne.

 

Poza tym próbuję tylko rozszyfrowac co nawałka miał na myśli, podobnie wypowiadał sie lewandowski i chyba jeszcze któryś grajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze tak samo cieszyliby sie chinczycy gdyby odpadla japonia,  70 lat na tle innych wydarzen historycznych to tak jakby wczoraj . a my z niemcami przyjciolmi raczej nie bylismy.

ja żadnym kibicem niemca nie jestem, nie życzę im wygranych itd. ale u nas taka bida a tu ludzie się cieszą że oni odpadli niemal na równi jakbyśmy my mistrzostwo wygrali, albo może na miarę naszych aspiracji wyszli z grupy :P no przecież to jest tak mega żałosne że aż żal dupę ściska, skala żenady tego można jedynie przyrównać do ostatnich 10 min w konfrontacji Polska Japonia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem też ze byliśmy bezradni w ataku.

Gdybyśmy nie stracili takich bramek, Senegal grałby inaczej i być moze stracilibyśmy inne.

 

Poza tym próbuję tylko rozszyfrowac co nawałka miał na myśli, podobnie wypowiadał sie lewandowski i chyba jeszcze któryś grajek.

Nawałka wyciagnął ten wniosek bardzo logicznie na podstawie zalozen ktore przyjal. Otoz jego zdaniem bylismy swietnie przygotowani taktycznie, swietnie przygotowani szybkosciowo, swietnie przygotowani wytrzymalosciowo, swietnie przygotowani mentalnie, swietnie rozpracowalismy rywala, a zaden z pilkarzy go nie rozczarowal i zagrali na swoim poziomie. A skoro wszystko bylo swietnie to pozostaje jedyny wniosek. Nie dalo sie awansowac bo nie dalo sie zagrac i przygotowac lepiej. Zadecydowaly wartosci pilkarskie. Po prostu mamy gorszych pilkarzy od rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała polska drużyna przebiegła w sumie 80 kilometrów w tym meczu, to spróbuj sobie to wyobrazić:)

Czytałem że 118 podań wymienili Japończycy w końcówce, a nasi nawet nie próbowali odebrać piłki. Niby żenujące, ale w lidze mistrzów, a nawet na młodzieżowych mistrzostwach świata podobne rzeczy widziałem. Szkoda tylko że Senegal nie wbił i ich nie wyrzucił. To pokazuje jak słaba była cała ta nasza grupa, że Japonia która przecież w dwóch pierwszych meczach zaskoczyła zdecydowanie na plus, wolała pozostawić swój los w rękach Senegalczykow niż sama dążyć do wyrównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że 118 podań wymienili Japończycy w końcówce, a nasi nawet nie próbowali odebrać piłki. Niby żenujące, ale w lidze mistrzów, a nawet na młodzieżowych mistrzostwach świata podobne rzeczy widziałem. Szkoda tylko że Senegal nie wbił i ich nie wyrzucił. To pokazuje jak słaba była cała ta nasza grupa, że Japonia która przecież w dwóch pierwszych meczach zaskoczyła zdecydowanie na plus, wolała pozostawić swój los w rękach Senegalczykow niż sama dążyć do wyrównania.

Ponieważ założeniem taktycznym Nawałki była w końcówce gra w niskim pressingu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ założeniem taktycznym Nawałki była w końcówce gra w niskim pressingu:)

4 lata pracy z kadrą a  wszystko teraz zredukowane zostanie  do memów

 

że jebany Peszko zagrał na mundialu a Linetty nie to jest dopiero absurd 

 

tak w ramach odpoczynku od mundialu - co  to był za koks 

 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończycy załatwili Nawałkę :smile:

Nasi mogli w tej sytuacji stać jak stali i zebrać zjebki, albo zagrać pressingiem ryzykując utratę bramki i.... zebrać zjebki ze mieli szansę wygrać a zremisowali, albo za to ze niepotrzebnie ryzykowali utratę wygrane.

 

 

Gdyby to nie był mecz o honor, to sam bym im pierwszy kazał stać i nigdzie nie wychodzić. Ale chyba nie graliśmy z Japonią o to, żeby dostać od nich wygraną w prezencie, bo 0:1 dawało im awans.

 

Przytoczona przez Ciebie Korea, która nie miała już szans na awans po strzeleniu pierwszego gola Niemcom chciała strzelić drugiego i nawet to zrobiła. 

 

Czy naprawdę powodem do radości jest wynik 1:0 z przeciwnikiem, który wystawił przeciwko nam rezerwowy skład i satysfakcjonował go wynik 0:1? Braliśmy udział w żenującym spektaklu, który przejdzie do historii MŚ. To nie ma nic wspólnego z honorem. Powinniśmy się wstydzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przytoczona przez Ciebie Korea, która nie miała już szans na awans po strzeleniu pierwszego gola Niemcom chciała strzelić drugiego i nawet to zrobiła. 

 

 

Przecież Korea sie broniła i strzeliła gola bo niemcy nie mieli bramkarza. Gdyby japończycy rzucali sie na nas jak niemcy (i bez bramkarza) tez moze byśmy strzelili, bo z kontry gramy jako tako, a w ataku pozycyjnym nie istniejemy.

 

Gdyby to nie był mecz o honor, to sam bym im pierwszy kazał stać i nigdzie nie wychodzić

OK, Ty byś nie gadał inni by gadali, już widze tytuły w prasie "Frajersko stracona wygrana!" itp. :smile:

Braliśmy udział w żenującym spektaklu, który przejdzie do historii MŚ. To nie ma nic wspólnego z honorem. Powinniśmy się wstydzić.

 

Japończycy sie powinni wstydzić a nie my - a oni po meczu odbyli rundę honorową.

Nie spodziewałem sie ze fluber ulegnie temu co promuje GW, ze wciąz sie za Polskę i Polaków trzeba wstydzić :smile:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.