Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem 94. Widziałem od 98 który uważam za świetny, ale Euro 2000 i 2004 wielce mu nie ustępują, chyba że kogoś ta Grecja tak boli. I Mundial w Niemczech też był spoko, od 08 do 16 była straszna kaszana. 

W 98 rozczarował finał, w 2004 w grupie było świetnie, zwłaszcza bodajże w grupie D z Łotwą:) Natomiast Grecja była wtedy nie do oglądania i to mi psuje całkowitą ocenę. Euro 2000 miało chyba najlepszą fazę pucharową spośród tych turniejów i jest u mnie na pierwszym miejscu. Chociaż raczej chyba było, bo te mś są naprawdę świetne. Tylko wolę się wstrzymać z oceną, do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 98 rozczarował finał, w 2004 w grupie było świetnie, zwłaszcza bodajże w grupie D z Łotwą :smile: Natomiast Grecja była wtedy nie do oglądania i to mi psuje całkowitą ocenę. Euro 2000 miało chyba najlepszą fazę pucharową spośród tych turniejów i jest u mnie na pierwszym miejscu. Chociaż raczej chyba było, bo te mś są naprawdę świetne. Tylko wolę się wstrzymać z oceną, do samego końca.

 

W EURO 2000 była też zajebista faza grupowa. GOAT wśród turniejów, ale wiadomo, że na Euro jak gra tylko europa i stawka jest płaska to większa szansa na dużą ilość dobrych spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która druga połowa lepsza? Kitajce vs Praliny czy Żabojady vs Spuścizna ręki Boga?

Dzisiejsza, mecz był do końca, i obie drużyny miały szanse żeby przechylić szalę na swoją korzyść. 

 

 

 Euro 2000 miało chyba najlepszą fazę pucharową spośród tych turniejów i jest u mnie na pierwszym miejscu. 

No u mnie chyba też, kosmiczne mecze w grupie (Portugalia- Anglia, Anglia- Rumunia, Jugosławia- Słowenia, Słowenia- Hiszpania, Hiszpania- Jugosławia, Czechy- Francja, Francja- Holandia) i te dwa półfinały, w szczególności Holandia- Włochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ujawnil ceny za kanaly na ktorych bedzie liga mistrzow

http://satkurier.pl/news/171945/polsat-sport-premium-w-jakich-pakietach-w-cyfrowym-polsacie.html

 

jprdl podpisalem z tymi debilami umowe 1 czerwca na premium max za 100 zeta i wychodzi na to ze bede musial przedluzac umowe z nimi zeby miec dostep za darmo do tych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to w ogóle MŚ w Meksyku 1986.. Fantastyczny finał .. Większość meczów eliminacyjnych. Dużo bramek.. I chyba najlepszy indywidualny turniej

 

Diego Armando MAradona. W czasach brutalnych obron, ciężkich piłek facet po prostu czarował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam sobie Stan Mundialu, a tam pitolenie jak to Japońców dopadła karma za mecz z nami... ich trener zakpił sobie z nas totalnie wystawiając pół podstawowego składu, a że my pozwoliliśmy im pykać sobie piłke w trójkącie przez 10 minut, to już jakby nie ich sprawa, dzięki temu wyszli na Belgię wypoczęci i naprawdę niewiele brakowało do sensacji

 

brawa dla kitajców, a my no cóż, może się k**** oduczymy żeby nikogo nie skreślać pół roku przed turniejem, bo mentalnie, a przede wszystkim piłkarsko to jesteśmy totalnie w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to w ogóle MŚ w Meksyku 1986.. Fantastyczny finał .. Większość meczów eliminacyjnych. Dużo bramek.. I chyba najlepszy indywidualny turniej

 

Diego Armando MAradona. W czasach brutalnych obron, ciężkich piłek facet po prostu czarował

 

 

Mialem to wlasnie napisac.Moze dlatego ze sie za dzieciaka najbardziej przezywalo. 82 tez byl swietny bo Polacy ale jeszcze bylem za mlody zeby w pelni rozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramka mega farciarska, bramkarz by to złapał beż najmniejszych problemów gdyby nie rykoszet, ale awansował zespół zdecydowanie lepszy. Szwajcaria z przodu dno, jedna groźna sytuacja, co po rożnym Forsberg wybił z linii, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.