Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żeby Kolumbia była mniej drewniana. Awans kogokolwiek z tego meczu, to tylko i wyłącznie mniejsze zło, a jak pomyślę że w półfinale będzie ktoś z trójki Szwecja, Anglia, Kolumbia to mam skręt kiszki.

no  lepsi nie są ale mają Jamesa którego z chęcią bym jeszcze  na tym mundialu zobaczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć ten strzał, którego następstwem był ten rożny.

 

Szło to na okno?

Szło

 

Ale teraz w dogrywce sędzia puszcza brutalną grę Angoli-- Young tym atakiem na nogi zasługiwał na drugą zółtą a nie na to że to on był faulowany

Tak. Jak by weszło to bramka mundialu.

Za późno zmieniłeś avatar by wygrać nagrodę E-nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy już posrani i czekają na gonga.

 

Kiedyś był problem jak pogodzić Gerrarda z Lampardem, a teraz pół gracza tej jakości w środku pola nie mają.

Tam był problem bo nie było defensywnego pomocnika który by ich asekurował. To znaczy był i to rewelacyjny w osobie Hargreavesa, ale zdrowy był przez miesiąc w roku.

Dokładnie. Łatwo jest grać z kontry jak prowadzi się po karnym...

Karny był tak ewidentny że bardziej się nie dało, więc o co się plujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak pomyślę że w półfinale będzie ktoś z trójki Szwecja, Anglia, Kolumbia to mam skręt kiszki.

 

tak k**** szwaby beda co 4 lata w polfinale a co 8 mistrzem swiata chyba cie pojebalo ;]

sie skonczylo na wieki niemieckie fuksiarstwo w 94 minucie. korea in your face ;]

 

a powazniej nie wiem co masz do szwedow, pilke graja zajebista, skladne akcje, zajebiste przejscia z obrony do ataku i na odwrot.

obrona to w ogole miazda nie ma jakiegos krycia na radar tylko ciasno gesto i skutecznie.

 

to na pewno nie jest juz przypadek ze wywalili holandie, wlochy, niemcow teraz szwajcarie i c*** wie co bedzie dalej.

swietna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy już posrani i czekają na gonga.

 

Kiedyś był problem jak pogodzić Gerrarda z Lampardem, a teraz pół gracza tej jakości w środku pola nie mają.

Henderson jest bardzo niedoceniany przez większość fanów. A prawda jest taka, że zapewnia w środku niesamowity spokój - czy to w kadrze czy w Liverpoolu.

Co oczywiście nie znaczy, że jest na poziomie Gerrarda.

Zresztą razem z Lampardem byli wyjątkowymi zawodnikami.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frank tak, kozak nieprzecietny krol fantasy. nigdy nie bylo takiego przech**a jak on

 

ale gerrard? ciekawe czy mu sie to sni raz w miesiacu, raz na tydzien czy codziennie ;]

 

 

Myślę, że Gerrardowi przytrafił się taki kiks może 2 razy w życiu. Raz, gdy był w gimnazjum a drugi raz wtedy, przeciwko Chelsea.

Bardzo nieładny przykład ;)

 

P.S. Boję się, że Angole odpadną w tych karnych..

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałem, że nie był? Ocena Anglii była przez niektórych przewartosciowana przez pryzmat tego karnego, bo wcale nie byli lepsi. O tym piszę.

Masz wielki problem że grali z kontry, przywilej drużyny która prowadzi. Anglicy w ataku pozycyjnym słabo, żadna nowość, ale w obronie dobrze trzymali Kolumbijczyków, i tak naprawdę ten strzał życia Uribe dał im róg i potem gola. Gdyby nie to mówiłoby się o bardzo dobrze zorganizowanych, wyrachowanych Anglikach którzy na nic nie pozwolili rywalom, poza tą akcją gdzie błąd popełnił Walker. W piłce jedna akcja całkowicie potrafi zmienić odbiór meczu. 

 

No zobaczymy, może odczarują karne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Byłem za Kolumbią.

 

Może Szwedzi ich skarcą. Od zawsze mają na nich patent.

Szwecja

Anglia

Polska 

 

Klasyczne ekipy na eliminacje

Inna sprawa, że Columbus vs Synowie Albionu to thriller na miarę Szczęk 2

Jugernaut bronił strzały Quicksilvera; nie pykło

Przedwczesna ejakulacja; finał Francja - Brazylia 10 lipca

A Angole mają przeciwieństwo drabiny jakubowej do finału

nawet "złamaną" nogę rozchodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.