Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś przecieki odnośnie wymiany trenera? Dziś po porażce, czy dopiero po rewanżu we wtorek?

Ja słyszałem, że od środy Nawałka

 

Btw oglądam Chelsea z Interem i myślę, że jeśli Curtois zostanie ostatecznie sprzedany, to Bułka ma szansę spokojnie wygrać rywalizację z Caballero (ale czy Chelsea kogoś jeszcze ma?)

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że od środy Nawałka

 

Btw oglądam Chelsea z Interem i myślę, że jeśli Curtois zostanie ostatecznie sprzedany, to Bułka ma szansę spokojnie wygrać rywalizację z Caballero (ale czy Chelsea kogoś jeszcze ma?)

Kupili Roberta Greena

Bułka? kto to, bo nie ogarnąłem? ok, już ogarnąłem, myślałem że to jakieś pseudo.

 

 

Z tego zyry z legii rosnie polski per mertesacker. Dawno nie widzialem tak powolnego stopera.

Ale ten to chociaż z bańki potrafił kilka sztuk w sezonie wsadzić po stałych fragmentach. 

Edytowane przez pg13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że od środy Nawałka

 

Btw oglądam Chelsea z Interem i myślę, że jeśli Curtois zostanie ostatecznie sprzedany, to Bułka ma szansę spokojnie wygrać rywalizację z Caballero (ale czy Chelsea kogoś jeszcze ma?)

Jest jeszcze 38-letni Robert Green ale nie wierzę, by przy sprzedaży Courtoisa Chelsea nie sprowadziła dodatkowego bramkarza, bardziej klasowego od obecnych zastępców Courtouisa. Bułka to melodia przyszłości.

 

Kamil Grabara debiutuje w seniorskiej piłce, jakieś 100 tysięcy ludzi na stadionie, rywal to Manchester United a on robi to:

 

https://www.reddit.com/r/LiverpoolFC/comments/92pldy/grabara_sending_alexis_sanchez_for_a_hot_dog/

 

Kuszenie losu ale ma chłopak jaja

 

Shaqiri ładnie dzisiaj, właśnie przewrotką strzelił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna bliżej sylwetkę Grabary ? Czy głowę ma ogarniętą, czy jakiś kozaczek ?

 

Zdecydowanie kozaczek. Odrzucanie powołań do młodzieżowej reprezentacji czy umieszczanie na twitterze podśmiec***ek z starszych kolegów. Odjazdy większe niż młody Szczęsny.

 

W czasach jak Korzym coś tam zaliczał testy w Chelsea Londyn to się ludzie jarali, ale teraz? Masa młodych Polaków trafia do takich klubów i robi to takie wrażenie jak obcokrajowiec trafiający do naszej ligi z nagłówkiem "były piłkarz szkółki piłkarskiej Barcelony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna bliżej sylwetkę Grabary ? Czy głowę ma ogarniętą, czy jakiś kozaczek ?

 

Nikt nie zna i nikt Ci tego nie powie z Internetu :) Być może będzie 3cim bramkarzem Liverpoolu w przyszłym sezonie, a to już coś znaczy. Wydaje się niezbyt inteligentny, ale prawdę powiedziawszy to raczej nie odstaje od większości piłkarzy, którzy sami używają mediów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytał ktoś książkę o Gmochu [taka typu bardzo dlugi wywiad? ] ? widziałem na lotnisku, ktoś do mnie zadzwonił i zapomniałem kupić, ale może warto e-booka kupić ?


P.S. ta oto: 

https://www.empik.com/najlepszy-trener-na-swiecie-wywiad-rzeka-z-jackiem-gmochem-bartosiak-arkadiusz-klinke-lukasz,p1195725642,ksiazka-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po polsku:

 

jak masz ochotę na książkę o tematyce piłkarskiej, to polecam najlepszą jaka chyba kiedykolwiek powstała czyli "Spalony" autorstwa Krzysztofa Stanowskiego, opisuje ona losy Andrzeja Iwana, wielokrotnego reprezentanta Polski i uczestnika MŚ

 

Jacek sympatyczny chłop, ale też spory mitoman i zarazem bufon, typ dość konfliktowy, między innymi dlatego powyższy tytuł nie został zbyt ciepło odebrany w środowisku, taki Boniek nawet powiedział, że nie był w stanie jej skończyć, a to sporo mówi

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa lepsze ksiązki niz spalony na rynku. ale spalony jest oczywiscie bdb.

 

k**** puszczam tv cos leci, polsat, euro jeden c*** jeb strejlał. puszczam k**** wczroaj strejlał, puszczam teraz west ham na tvp k**** sparing jakis obsrany strejlał. 3 dni temu jakas ekstraklasa jeb stoi w studio strejlal. stał normalnie na trawie. na mundialu strejlał. jutro wlacze pielegniarki a tam jeb strejlal. umre i dalej bedzie strejlał. on ma zamiar kiedys umrzec czy to pierdoli? :D

jebany no wykonczy mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.