Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz wygrać dwumeczu grając ak na wyjeździe: 4:15 w strzałach, 0:4 w celnych, 0:5 w rożnych, k**** mać, nikt nie chce tego oglądać.


jutro lewy out messi out  tradycyjne obsranie sie, lewy 8 goli po grupach messi 6, cr 1. i co ktory to juz raz z rzedu faza pucharowa i znowu to samo? 3 4 rok z rzedu? niesamowite jednak, bylem pewny ze juve to sportowa emeryturka jak u lebrona. a tu nie a tu dalej nakurwia.

nie przepadam za nim oczywiscie za goata nie ma mozliwosci bym go kiedykolwiek uznal , uwazam ze to gruba przesada, ale szacunek za to ze odnajduje sie jak nikt inny wtedy kiedy trzeba ma chyba nawet od najwiekszych hejterow.

 

Bycie w top2 i "gruba przesada" nope.

Tym bardziej że w tym top2 zamiana miejsc jest znacznie mniej dyskusyjna niż LBJ-MJ. Pewnie przez fakt, że obaj grają w tej samej erze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Juventusu od 99 roku, przyznaję się... zakochałem się w Del Piero (no homo) gdy czytałem jakiś tam brawo sport i oglądałem urywki meczów, tak trzymam się z tą drużyną do dzisiaj. Ten mecz przejdzie do historii, bo Juventus to zrobił. Co nie udało się rok temu w Madrycie, a było tak blisko, zostało zrobione dzisiaj. Genialny CR7 (nigdy nie przepadałem za nim i nie przepadam, doceniam klasę - TOP2 ever), genialny Berna, dobra... musiałbym wymieniać wszystkich. Niesamowita jakość. Brawo Allegri! Ps. Zapamiętajcie sobie nazwisko - KEAN, to będzie znakomity piłkarz. FJ!

 

edit - Otwieram dobry trunek, który dostałem od dziadka (barek to piękna sprawa), nie ma wyjścia, świętuję. Jutro dzwonię do dziadka i go proszę o kolejny (robi kozacką nalewkę), ale otworzę go wtedy, kiedy Pistons awansują do ECSF.

Trochę pewnie postoi. heheszki

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat jestem nieobiektywny, bo za Messim nie przepadam, a w sumie całe moje zainteresowanie zagranicznym futbolem jest mocno związane z Ronaldo. Ulubione zagraniczne kluby to United i Sporting, ulubiona zagraniczna reprezentacja to Portugalia i strasznie się cieszyłem z ich wygranej w ME 2016, wreszcie finał z Grecją przestał bolec.

 

Na pewno obu da się uargumentować jako GOAT. Ronaldo pomijając moja sympatie imponuje jednak niesamowita seria w LM, zaraz będzie miał na koncie mistrzostwa lig w 3 z 4 najmocniejszych lig świata i na na koncie tez ten duży sukces z kadra.

 

Generalnie obaj są bardzo blisko siebie w tym wyścigu, wiec obiektywnie dałbym remis, subiektywnie wole Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat jestem nieobiektywny, bo za Messim nie przepadam, a w sumie całe moje zainteresowanie zagranicznym futbolem jest mocno związane z Ronaldo. Ulubione zagraniczne kluby to United i Sporting, ulubiona zagraniczna reprezentacja to Portugalia i strasznie się cieszyłem z ich wygranej w ME 2016, wreszcie finał z Grecją przestał bolec.

 

Na pewno obu da się uargumentować jako GOAT. Ronaldo pomijając moja sympatie imponuje jednak niesamowita seria w LM, zaraz będzie miał na koncie mistrzostwa lig w 3 z 4 najmocniejszych lig świata i na na koncie tez ten duży sukces z kadra.

 

Generalnie obaj są bardzo blisko siebie w tym wyścigu, wiec obiektywnie dałbym remis, subiektywnie wole Ronaldo.

 

obiektywnie to Messi traci argumenty na bycie GOATem z sezonu na sezon, mając obok siebie graczy typu Gaymar i Sucharez, Ronaldo miałby szanse wygrać wiecej trofeów na hiszpanskim podwórku, co jest w zasadzie jedynym atutem w rękach fanow Leo

Obiektywnie Panowie, najebałem się trochę (dobra nalewka Dziadku!) - ale czytam jeszcze sprawnie i uważam, że piłka nożna jest o wiele trudniejsza do oceny GOATA jak koszykówka. W koszykówce jest prosta opcja - Michael Jordan. Reszta próbuję mu dorównać, ale w piłce mamy do czynienia z czymś fenomenalnym. Trafiliśmy na czasy gdzie DWÓCH, k**** DWÓCH najlepszych piłkarzy w historii rywalizuje między sobą jednocześnie. Czy to nie jest niesamowite dla nas jako odbiorców? Moim zdaniem, Messi jest trochę, ale to tylko troszeczkę wyżej, ale Ronaldo takimi meczami jak dzisiaj dla Juventusu może to przebić. Jak wygra z Juventusem LM będę szczęśliwy jak cholera, ale i obiektywny - CR to będzie GOAT. To jest ciekawe z punktu widzenia fanów koszykówki, bo tu tak nie będzie. Pozdrawiam Panów, zdrówka!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptak, jaki karny z kapelusza? Przecież to było kretyńskie zachowanie Corei i ewidentny faul. Za głupotę się płaci ;]

 

Messi i Ronaldo nie mają konkurencji w GOAT dyskusji, piłka nigdy nie była na takim poziomie jak teraz. To jakby porównywać Jordana do Russella, gdzie MJ grał w dużo bardziej profesjonalnej i konkurencyjnej lidze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zakuty łeb trzeba mieć żeby na taki mecz z tak średnim Liverpoolem wychodzić z przymusu knychą Riberim, mając tyle pieniędzy z tylu źródeł przez tyle jebanych lat

 

totalna żenada, szkoda Lewizny, że się tam tak zmarnował, bo Schalke z BVB właśnie pokazali co to za liga

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern zrobił się paździerzową drużyna, po co ja to w ogóle oglądałem. ;[  Tym bardziej, że w drugim meczu Messi nieźle pozamiatał. 

 

By the way, top3 najważniejszych/najlepszych indywidualnych rywalizacji sportowych wygląda tak:

 

1. Messi vs Ronaldo

2. Federer vs Nadal

3. Bird vs Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern zrobił się paździerzową drużyna, po co ja to w ogóle oglądałem. ;[  Tym bardziej, że w drugim meczu Messi nieźle pozamiatał. 

 

By the way, top3 najważniejszych/najlepszych indywidualnych rywalizacji sportowych wygląda tak:

 

1. Messi vs Ronaldo

2. Federer vs Nadal

3. Bird vs Magic

Lebron vs Deshawn Stevenson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona u siebie jest bardzo groźna, podobnie jak sędzia Marciniak. Niestety nie można wiele dobrego powiedzieć o polskim akcencie w LM. 

Liverpool odprawił Bayern. Bayern, który myślałem, że się na nas rzuci i będzie bardzo ciężko. Kiedy się odsłonili udało nam się ich pokonać, ze stałego fragmentu (btw. piękna główka w tym tłoku) jak i po koronkowej asyście Salaha. 

Mamy 4 drużyny z Anglii w ćwierćfinale:

Liverpool

Man United

Man City

Tottenham

Barcelona

Porto

Ajax

Juventus

 

Liga angielska powoli wyznacza nową dominacje w Europie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga angielska powoli wyznacza nową dominacje w Europie. 

Biorąc pod uwagę, że przez 5 ostatnich półfinałów drużyna z Anglii była 3 razy, gdy z Hiszpanii 9, to bym się wstrzymał z tak dalekimi wnioskami, bo ostatni raz puchar wzniosła Chelsea w 2012. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale jak widać to Real jest w dołku, PSG nie wytrzymuje bez Neymara, Niemcy out, a z topu mamy tylko Juventus i Barcelone. Wiem, że statystyki i historia nie przemawiają za PL, ale właśnie ten czas moim zdaniem nadciąga. Premier League jest bardzo silna, gdzie liczy jest 7-8 zespołów w walce o tytuł, w pozostałych ligach po 2-3 drużyny, z reguły rok w rok te same, więc konkurencji nie ma. Nie chodzi mi o samego finalistę, zwycięzce LM, ale o sam udział poszczególnych drużyn już na tym etapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że tak wysoko stawiasz Liverpool ;), ale Man U po przyjściu Solsjkiera będzie bardzo groźne, Arsenal co prawda walczy o LE, ale walczy, Chelsea być może również potrzebuje zmiany w sztabie i zawojuje w przyszłym roku. Liverpool i City w tym sezonie odskoczyły innym drużynom w walce o puchar, ale pozostałe walczą o udział w LM na styku punktowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.