Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kolader napisał:

A niech wali primadonna co tylko łapami macha

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trener z A-klasy zmarnuje najlepsze lata Lewandowskiego. A macha rękami bo napastnik żyje z podań, których nie ma, bo "wyselekcjonowani" pomocnicy nie mają jak podać bo cały czas są na 30 metrze od naszej bramki i potrzebują 5 minut aby piłkę przyjąć i odegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jan.kowalski napisał:

On wygrał trudniejszą grupę eliminacyjną i w lepszym stylu niż Wuja mając w składzie takich asów jak Bronowicki, Jop, Golański i Mariusz Lewandowski. 

No a wcześniej prawie wygrał Ligę Mistrzów i awansował do Mundialu z Trynidadem i Tobago.

 

I ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trener z A-klasy zmarnuje najlepsze lata Lewandowskiego. A macha rękami bo napastnik żyje z podań, których nie ma, bo "wyselekcjonowani" pomocnicy nie mają jak podać bo cały czas są na 30 metrze od naszej bramki i potrzebują 5 minut aby piłkę przyjąć i odegrać.

Lewandowski jest irytujący w reprezentacji już od czasów Nawałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Strzelił 6 goli i oczywiście jest irytujący. Tak jak Boniek był winny, że słabo wypadliśmy w 96 w Meksyku. 

To nie Messi, czy LeBron który weźmie piłkę pod pachę i będzie napierdalał na bramkę. Tak powinien robić Zielu. Wywal Gnarbyego, Comana czy Davisa z Bayernu i wstaw Recę, Płachetę i Jóźwiaka i zobaczymy kiedy Lewy Mullera dogoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

To nie Messi, czy LeBron który weźmie piłkę pod pachę i będzie napierdalał na bramkę. Tak powinien robić Zielu. Wywal Gnarbyego, Comana czy Davisa z Bayernu i wstaw Recę, Płachetę i Jóźwiaka i zobaczymy kiedy Lewy Mullera dogoni.

Przecież ja kurde o tym wiem. Śmieszy mnie po prostu kolega w chełmie, jakby go zdjął to może by mecz zobaczył a tak to tylko słucha wypowiedzi Brzęczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Przecież ja kurde o tym wiem. Śmieszy mnie po prostu kolega w chełmie, jakby go zdjął to może by mecz zobaczył a tak to tylko słucha wypowiedzi Brzęczka :)

Nie słyszałem wypowiedzi Brzęczka bo mam go za słabego trenera a jak coś palnie to boki zrywać (memów w necie pełno) ale to nie znaczy że mam mieć klapki na oczach w kwestii Robercika. Więc zdejmę chełm jak ty zdejmiesz klapki z oczu.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Nie słyszałem wypowiedzi Brzęczka bo mam go za słabego trenera a jak coś palnie to boki zrywać (memów w necie pełno) ale to nie znaczy że mam mieć klapki na oczach w kwestii Robercika

Zastanów się, większość z tych piłkarzy grała już z Lewandowskim wcześniej i dostawał wtedy podania i były akcje - owszem - w Rosji Lewandowski spudłował swoje szanse ale one przynajmniej były. A teraz to mamy szanse wtedy gdy się spotykamy z amatorami. Taką taktykę stosuje selekcjoner. Niech rywal dostanie sraczki ze śmiechu widząc z kim ma grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał:

Zastanów się, większość z tych piłkarzy grała już z Lewandowskim wcześniej i dostawał wtedy podania i były akcje - owszem - w Rosji Lewandowski spudłował swoje szanse ale one przynajmniej były. A teraz to mamy szanse wtedy gdy się spotykamy z amatorami. Taką taktykę stosuje selekcjoner. Niech rywal dostanie sraczki ze śmiechu widząc z kim ma grać.

Tak, Krychowiak w wielkim dole formy i Zieliński, no może jeszcze Grosicki który nie gra w WBA. Kto tam jeszcze był, hmm? Milik sprzed 2 kontuzji, Bereś na treningach pewnie mu podawał. Kamil Glik i 2 bramkarzy. Sporo, faktycznie.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

No a potem zagraliśmy najgorsze eliminacje w historii:) 

To też, ale to w ogóle był dziwny okres. Kontuzje, kadrowicze bez formy (Smolarek się skończył zanim tacy Błaszczu i Piszczek na dobre się zaczęli), fatalna atmosfera wokół kadry (nie tylko z winy Leo). No i gdyby nie te dwa babole Boruca (w zasadzie jedyne dwa w jego długiej karierze reprezentacyjnej) to eliminacje mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Tak, Krychowiak w wielkim dole formy i Zieliński, no może jeszcze Grosicki który nie gra w WBA. Kto tam jeszcze był, hmm? Milik sprzed 2 kontuzji, Bereś na treningach pewnie mu podawał. Kamil Glik i 2 bramkarzy. Sporo, faktycznie.

Grosicki zawsze miał epizody, że nie grał. Krychowiak miał formę 5 lat temu i w zeszłym roku i i tak a kadrze błyszczał tylko przeciwko amatorom. Zieliński 5 lat temu to nie istniał w drużynie - ale w klubie umie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o czym my mówimy, zwód Jóźwiaka przy golu, Denilson Płachety przy słupku czy kilka minut później to zwody o którym Kamil "laga" Grosicki może pomarzyć. Gościu, który zmienia kluby 5 sekund przed końcem okna X okienek z rzędu i my liczymy na niego w reprezentacji, to mówi jaka bieda jest w tym kraju. Szymański dziura na prawej, nowi w/w Jóźwiak czy Płacheta to melodia przyszłości. Reca wahadłowy w jedną stronę na pozycji obrońcy, a solidny Rybus grający w LM jako turysta, rotacje na bramce 50/50, 100-letni Glik i bojaźliwie wprowadzany Walukiewicz, który powinien grać 45min z Glikiem, 45 z Bednarkiem w meczach o nic, żeby miał się od kogo uczyć od wciąż młodego, ale ogranego już Bednarka i weterana Glika. Konsekwentne stawianie na Krychowiaka pod formą po części z braku alternatywy. Zieliński bez przestawienia czegoś w głowie. Kto tam ma grać? Dzisiaj widziałem moment w 1. połowie gdy kontra nam nie pykła, przeszliśmy do pozycyjnego i nie było co zbierać, 2 podania i trzecie do Bednarka na połowę boiska. Coś tu ewidentnie nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Cardi napisał:

No ale o czym my mówimy, zwód Jóźwiaka przy golu, Denilson Płachety przy słupku czy kilka minut później to zwody o którym Kamil "laga" Grosicki może pomarzyć. Gościu, który zmienia kluby 5 sekund przed końcem okna X okienek z rzędu i my liczymy na niego w reprezentacji, to mówi jaka bieda jest w tym kraju. Szymański dziura na prawej, nowi w/w Jóźwiak czy Płacheta to melodia przyszłości. Reca wahadłowy w jedną stronę na pozycji obrońcy, a solidny Rybus grający w LM jako turysta, rotacje na bramce 50/50, 100-letni Glik i bojaźliwie wprowadzany Walukiewicz, który powinien grać 45min z Glikiem, 45 z Bednarkiem w meczach o nic, żeby miał się od kogo uczyć od wciąż młodego, ale ogranego już Bednarka i weterana Glika. Konsekwentne stawianie na Krychowiaka pod formą po części z braku alternatywy. Zieliński bez przestawienia czegoś w głowie. Kto tam ma grać? Dzisiaj widziałem moment w 1. połowie gdy kontra nam nie pykła, przeszliśmy do pozycyjnego i nie było co zbierać, 2 podania i trzecie do Bednarka na połowę boiska. Coś tu ewidentnie nie gra. 

Reca to jest pomysł Brzęczka i totalnie chybiony pomysł. Na tej pozycji wydolność to PODSTAWA. Jak jej nie masz to nie grasz. Może w Crotone (ogon ogona 2 ligi włoskiej) to przechodzi jakoś  ale nie na poziomie reprezentacji. Ponadto 2 liga włoska nie jest lepsza od ekstraklasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Sebastian napisał:

Grosicki zawsze miał epizody, że nie grał. Krychowiak miał formę 5 lat temu i w zeszłym roku i i tak a kadrze błyszczał tylko przeciwko amatorom. Zieliński 5 lat temu to nie istniał w drużynie - ale w klubie umie grać.

No ty pisałeś że większość grała wtedy z Lewym a ja ci wypisałem tych którzy wtedy grali a większość z nich jest pod formą (nie licząc obu gk i Glika ale Glik z tamtego okresu a z tego to zupełnie inny obrońca)

18 godzin temu, Sebastian napisał:

Reca to jest pomysł Brzęczka i totalnie chybiony pomysł. Na tej pozycji wydolność to PODSTAWA. Jak jej nie masz to nie grasz. Może w Crotone (ogon ogona 2 ligi włoskiej) to przechodzi jakoś  ale nie na poziomie reprezentacji. Ponadto 2 liga włoska nie jest lepsza od ekstraklasy. 

Dziwne bo rano czytając artykuł na temat ocen zawodników przez zagraniczne media ocenieni pozytywnie zostali Jóźwiak i Reca, w większości też Płacheta. Też tego nie widziałem ale cóż, może nie znam się na tym. 

Crotone to ogon ale Serie A nie Serie B ;)

Problemem Recy jest to że on dużo lepiej wygląda jako wahadłowy gdy drużyna gra na 3 SO, natomiast w systemie z 4 zawodnikami ma więcej zadań defensywnych i tu zaczyna się problem bo przed nim jeszcze dużo pracy by się w tym elemencie poprawić. Dla mnie Reca to najbardziej wahadłowy, później lewy boczny pomocnik w systemie 4-4-2/4-4-1-1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 01:23, Sebastian napisał:

Może w Crotone (ogon ogona 2 ligi włoskiej) to przechodzi jakoś  ale nie na poziomie reprezentacji. Ponadto 2 liga włoska nie jest lepsza od ekstraklasy. 

sprawdziłem gdzie to się znajduje i jakbym miał do wyboru grać w Crotone czy w extraklasie to nei wiem co to za wybór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Zbigniew Boniek w wywiadzie na kanale „Foot Truck” przyznał, że stać nas na każdego trenera.
Powiedział jednak:
„Po co mam zatrudniać trenera typu Spalletti, jeśli nie mam pewności, że nie zremisuje on 2:2 z Kazachstanem.”
Poza tymi słowami Zbigniew Boniek przyznał też, że przed Euro nie ma co się spodziewać zmiany trenera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jan.kowalski napisał:

Najgorsze, że Wuja może nam przy okazji przegrać Mundial w Katarze i to jeszcze przed Euro. :)

Na wiosnę gramy trzy mecze eliminacyjne i jakiś wpierdol od Słowenii czy innej Islandii może nam mocno skomplikować sytuację. 

A wyobraź sobie, że wygrywamy 3/3 wiosną, potem eurowpierdol na euro i zarówno Rudy jak Jerry Buzzer idą ramię w ramię w narrację, że "w eliminacjach idzie, turniej nie wyszedł" i z Wują do Kataru XD 

Godzinę temu, Kubbas napisał:

 

Rudy odleciał XD Gdyby mógł walczyć o kolejną kadencję to odnoszę wrażenie, że przegrałby nawet ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.