Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 6 głosy

Futbol europejski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10236 odpowiedzi w tym temacie

#10231 matek

matek

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 9249 postów

Napisano 19 styczeń 2019 - 20:25

United sa w gazie i zaraz beda w czworce. A tak plakales za mourinho. Na razie wyglada to na swietna decyzje.

I dalej za nim płaczę, bo jestem za tym gościem od kiedy zaczął zdobywać Europę z Porto. Widać, że część piłkarzy grała przeciwko niemu. 

Ale Ole to swój człowiek, więc nie mam zamiaru narzekać na to, że on prowadzi zespół. Cieszy mnie bardzo, bo m.in. z nim kojarzę moje początki miłości do United.  

Najlepszy sklep koszykarski

#10232 TuPalnik

TuPalnik

#BullsNation

• Użytkownik
  • 3462 postów

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:34

Rashford i Pogba są genialni od odejścia Mou. Nie wiem co im OGS powiedział ale działa. Dzięki łapaniu swobody i takiego flo w ataku też to zorganizowanie w obronie wyglada lepiej. Fajnie, bo bałem sie grupowych odejść, a tego warto by uniknąć, bo ten skład jest bardziej z głową zbudowany niż za Mou sie wydawało.

#10233 Artlan

Artlan

All-Star

• Użytkownik
  • 1246 postów

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:56

Może jakaś narodowa zbiórka na zatrudnienie Mourinho w miejsce Brzęczka? Tylko trzeba pamiętać, że kontrakt musi być tylko dwuletni.  :moon:

#10234 matek

matek

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 9249 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 18:51

No to Spurs dziś prawie wpadka ze średnim Fulham, a dodatkowo do nieobecnych Kane'a i Sona dołączył Alli (dziś brama na remis). Ciężko będzie im przejść dalej w LM i utrzymać top 4 nad rozpędzonymi rywalami. 

#10235 marzec

marzec

Starter

• Użytkownik
  • 892 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 19:37

przeciez 3 nastepne mecze graja w lidze w ciagu miesiaca watford, newcastle, lesta wszystko home, potem burnley i dopiero 27 luty chelsea na wyjezdzie a tu to juz nawet kane moze byc, albo ich ograja i bez niego. cl inna bajka ale tu jak odpadna to sie przeciez nic nie stanie jak co roku zreszta.

#10236 ptak

ptak

All-Star

• Użytkownik
  • 1162 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 21:24

Milik w formie życia. Mam nadzieję, że ominą go kontuzje bo atak Milik z Lewandowskim to byłby niezły stres dla obrońców rywali.
Zieliński za to bardzo przeciętny występ.

#10237 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5567 postów

Napisano 20 styczeń 2019 - 22:54

Zieliński za to bardzo przeciętny występ.

ładnie chodził tylko brakuje mu tej iskry, jest taki bezpłciowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych