Skocz do zawartości

WYBORY MODERATOROW 2006 (wstęp)


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może i bym się zgłosił, bo na forum bywam praktycznie codziennie, ale myślę, że na razie nie mam co się pchać do wyborów, po pierwsze dlatego, że i tak zapewne moderatorem bym nie został, a po drugie dlatego, że jak na razie to na forum nie jestem jeszcze nawet pół roku, więc nie spełniam jak narazie jednego z warunków upoważniających do głosowania, więc do startowania w wyborach tym bardziej się nie nadaje. Może za rok.. :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego udziału w zabawie nie potwierdziły narazie 3 osoby, które chcą to przemyśleć. Są to Monty, Van i greg00.

Nie mówiłem, ze chcę przemyśleć, tylko że zgłoszę się pod koniec wyznaczonego terminu, bo chciałem zobaczyc jak sprawy się potoczą i ile będzie chętnych. Ale OK, oficjalnie zgłaszam swoją kandydaturę, będzie to dla mnie znowu honor i wyróżnienie, mam nadzieję, ze zostanę wybrany :)

 

PS. Greg, nie ma dużo roboty, a korzyści finansowe sprawiają, ze warto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to kolejny fan Lakers u władzy 8)

Ja też po to startuje :twisted:

Zawsze można poedytować, pousuwać posty Ignazza, Josepha i innych antyfanów Lakers :wink:

 

EDIT by J

Ok, czyli oficjalnie chętnych mamy już ośmiu. Mam nadzieję, że dziewiąty będzie greg00.

 

PS: Zauważyliście, że od kiedy P został adminen to nabija sobie licznik jakimiś głupimi postami, czy tylko ja jestem taki spostrzegawczy :wink:

A może admin nie potrafi używać przycisku Edit...

 

PI3TR45: umiem, tylko nie widzę powodu, żeby robić taki burdel w poście Mich@lika i sprawiać, ze wszystko jest nieczytelne. Jest temat o wyborach modów, możesz zrobić tamat o wyborze admina. Nie rozumiem też czemu miałbym edytować czyjkolwiek post jeśli chciałbym zgłosić się do wyborów na moda. Nikt nie mówił przecież, że nie mogę. nie ma też o tym słowa w regulaminie :) tak więc skoro nie ma przeciwwskazań to chętnie pokandyduję. Podobnie jak Van i Mich@lik cieszę się z kolejnego fana Lakers u władzy :wink: im mniej haterów tym lepiej ;) Napisalem tukilka zdań, któtre są dłuższe niż nie jeden post w tym temacie, a Twoim zdaniem nie zasługują na czytelność i bycie odrębym postem. Czemu? Czy to, że jestem adminem i wszędzie mogę edytować oznacza, że mam ciągle z tego korzystać? Opcji "Post Reply" mi nie zabrano :twisted: no ale jak wolisz Joseph :)

To oczywiście żart i sztucznie przedłużana wypowiedź, ale jeśli poważnie masz jakieś konkretne zarzuty tomożesz to zrobić i w naszym dziale i tu.

 

 

EDIT BY MICH@LIK:

Ładnie żeście tu panowie nabzdryngolili :wink:

Fajnie wiedzieć, że ktoś czyta moje posty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że jak na razie to na forum nie jestem jeszcze nawet pół roku, więc nie spełniam jak narazie jednego z warunków upoważniających do głosowania, więc do startowania w wyborach tym bardziej się nie nadaje. Może za rok.. :) :wink:

Hmm, teraz widze, ze w zasadzie rok temu (a w tym roku powielam ten mechanizm) nie bylo okreslone, kto moze kandydowac :) Ale uznajmy, ze zasady sa takie same, jak w wypadku glosowania. Czyli pol roku + minimum 50 postów z mozliwoscia dyspensy, jesli ktos sie wyroznia. Ty bys Graboś dostal taka dyspense na glosowanie, bo choc jestes krotko, to piszesz sporo i wyrozniasz sie. Co do innych to jeszcze musze zobaczyc, bo sie nie przyglądałem. IMO, jak chcesz to kandydature mozesz zglosic. Ludzie zadecyduja o twoim losie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Może przynajmniej fani Lakers będą na mnie głosować. :wink:

 

Taa Graboś tylko nas tutaj jest z 4 czy 5 stałych bywalców a reszta to raczej za LAL nie przepada (to ile głosów przejdzie koło nosa), choć fajnie by było gdyby było tutaj grono moderatorów z żółto fioletowym sercem..

 

 

PS. No to zaczynam kampanie wyborczą:

 

GO GO SIXERS, SIXERS :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostal jeszcze tydzien na zglaszanie sie. Prosze sie nie bać :)

Joseph wyzej juz pisal na czym to zajęcie polega, wiec nie bede powtarzal. Jak ktos regularnie zaglada na forum, to nie bedzie mial zadnego problemu z dotrzymaniem tempa itp. Bywanie zapewnia najwazniesze, czyli orientacje w tym, co dzieje sie na forum. Ktos bardziej sie orientuje w Innych, ktos w NBA, ale po to jest 5 modów, żeby wsrod nich byli i jedni i drudzy. A z widzenia wiem, ze wiekszosc z tych, ktorzy się wahali mówiac, ze są zbyt "jednodziałowi", i tak sa na tyle aktywni, że pewnie i tak do obu działów zaglądaja, choć moze nie czytaja tak gorliwie ktoregos z nich.

 

Tak wiec czekam(y) na kandydatow jeszcze do konca tego (a w zasadzie przyszloego, bo dzis niedziela) tygodnia, a w przyszly weekend zaloze juz temat ze szczegolami dotyczacymi glosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest post przypominający o dobiegającym końca czasie na przyjmowanie zgłoszeń. Kto się wacha nich decyzję podejmie w ciągu najbliższych 2 dni.

 

Oto oficjalnie zgłoszeni:

Szak

josephnba

KarSp

Mich@lik/Zmaziuu

Kily

Monty/Gumbi/Gumbas

travcka

Van

Graboś

Wróbel

 

Są jeszcze:

Pietras (nie głosujcie bo mu się w głowie poprzewraca :P) i Fartman, który nie napisał konkretnie czy chce ubiegać się o stanowisko moda na takich zasadach jak to jest przewidziane, czy tylko do Innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.