Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] Salary zawodników - sezon 2014-2015


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Ale skad wziales te wartosci Benon? (Domyslam sie, ze z postu eMeSa) 

 

Nie wiem jak to liczyl eMeS, ale w regulaminie jest napisane, ze (w przypadku Ryana Andersona), gdy zawodnik rozegra w danym sezonie od 30-21 spotkań (Anderson rozegrał 22), jego pensja jest obniżona o 10% i stąd u Andersona ~$36 (~$40*0.9 = ~$36). Podobnie jest u Horforda, który rozegrał 29 meczów, ~$45 * 0.9 = ~$41.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to liczyl eMeS, ale w regulaminie jest napisane, ze (w przypadku Ryana Andersona), gdy zawodnik rozegra w danym sezonie od 30-21 spotkań (Anderson rozegrał 22), jego pensja jest obniżona o 10% i stąd u Andersona ~$36 (~$40*0.9 = ~$36). Podobnie jest u Horforda, który rozegrał 29 meczów, ~$45 * 0.9 = ~$41.

O-o... to mamy nieporozumienie bo to mialo byc w stosunku do poprzedniej pensji, a nie z sezonu gdzie rozegral taka mala liczbe gier... bo idea jest taka, ze 30 gier to za malo by dac komus nowa pensje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ja zamieszalem. A i w regulaminie to nie jest najwidoczniej klarownie opisane.

Macie oczywiscie racje - nie pensja z 2013-2014, a z 2012-2013 powinna być mnożona przez współczynnika.

 

Poprawiam pensje i wrzucam wszystkie drużyny z pensjami do nowego topicu Liga Roto Dynasty - sezon 2014-2015, zeby nie bylo zadnych niedociagniec

 

Dzieki za spostrzegawczosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.