Skocz do zawartości

GŁOSOWANIE NA MODÓW 2006


Szak

Jak mają być zaprezentowane wyniki?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak mają być zaprezentowane wyniki?

    • z wyróżnieniem, kto na kogo głosował (jak rok temu)
    • same wyniki (głosowanie tajne)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobiegł końca czas przyjmowania zgłoszeń. Korzystając z dokonanego niedawno przez Josepha podsumowania, przypomne kandydatów:

Szak

josephnba

KarSp

Mich@lik

Kily

Monty

travcka

Van

Graboś

Wróbel

 

Z osób, co których nie wiadomo do końca:

- Pietras - w zasadzie jest adminem, więc i tak może robić to co każdy mod, a nawet więcej,

- Grego00 - raczej skłaniał się ku odpuszczeniu, ale zdecydowanie nie odmówił :wink:

- Fartman -coś mieszał o moderowaniu tylko "Innych", ale "tak se ne da" i potem już nie określił dokładnie :)

 

Do tej trójki wysłałem wiadomości na GG i jakby co jeszcze ustaliłem dodatkowy, ostateczny termin dołączeniu ich do grupy kandydatów - jutro, poniedziałek.

 

==========================

 

Glosowac moga tylko forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Ustalmy, żeby dla okrągłości była to data do końca lutego 2006. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postow. Oba warunki musza byc spelnione w dniu oddania glosu.

 

Wczesniej wspominalem o "dyspensie", ktora moze zostac udzielona komus, kto nie spelnia ktoregos z wyzej postawionych warunkow, ale jakos sie wyroznil w inny sposob. Na tej zasadzie prawo do glosowania udzielone zostaje nastepujacym osobom: Graboś (łącznie z możliwością kandydowania), tomaszan, here i'm, KB81. Kierowalem sie glownie iloscia postów i tym, by była trzykrotnie wyższa niż wymagana. Ale znaczenie miał również wkład, a wspomniani uzytkownicy piszą nie tyle sporo, ale tez konkretnie.

 

Wybieramy 5 modow, ktorzy beda sprawowac piecze nad dzialami "NBA" i "Inne". Glosy prosze przesylac do mnie w e-mailach na adres szak(at)e-nba.pl (bede wyslal mailem zwrotnym potwierdzenie, ze glos zostal otrzymany i przyjety). Kazdy ma prawo wskazac 5 ksyw sposrod wyzej wymienionych. Kolejnosc (czy to jedno pod drugim albo w rządku) ich wymienienia decyduja o punktach, ktore kandydaci uzyskaja. 5 punktow za wskazanie jako pierwszego, 4 - jako drugiego itd. az do 1 punktu za wskazanie jako piatego w kolejnosci. Mozna podac mniej niz 5 ksyw, co bedzie traktowane jako zrzeczenie sie w czesci mozliwosci przyznania pelnej puli punktow. Jak ktos poda wiecej niz 5 ksyw, to tylko 5 pierwszych bedzie branych pod uwage, a reszta zignorowana.

 

NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE :)

 

Po podsumowaniu 5 kandydatow z najwieksza iloscia zebranych w glosowaniu punktow zostaje moderatorami na okres 1 roku. Pozostali zostaja w puli rezerwowej. W razie tej samej ilosci punktow o wejsciu do TOP5 i kolejnosci wsrod rezerwowych decyduje ilosc wskazan na pierwszym miejscu (jesli rowna, to wtedy bierze sie wskazania na drugim miejscu itd.).

 

Czas trwania to 2 tygodnie. Od teraz do 30 września. Nastepnego dnia (będzie to niedziela) zaczynam liczenie. Jak skoncze to podam na forum wyniki. Założyłem sondę odnośnie tego, jak prezentować wyniki - czy tak jak rok temu ze wskazaniem, kto na kogo głosował, czy tylko końcowe rezultaty, czyli kto kogo poparł byłoby tajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Grego00 - raczej skłaniał się ku odpuszczeniu, ale zdecydowanie nie odmówił

przepraszam, że się ostatecznie nie zdeklarowałem, ale jakoś wydawało mi się, że termin zgłaszania się jest do niedzieli....a zastanawiałem się długo, ale niestety ze względu na to, że od września pracuję (a w perspektywie mam jeszcze napisanie pracy magisterskiej) i znacznie spadła przez to (brak czasu) częstotliwość zaglądania przeze mnie na forum (do działu NBA praktycznie w ogóle - sic!) to zdecydowałem się ostatecznie nie kandydować....nie mógłbym bowiem wobec powyższego spełniać roli moderatora tak jak to się powinno robić i tak jak ja bym po sobie tego oczekiwał...może za rok...

 

także życzę powodzenia wszystkim kandydatom i oczywiście nie omieszkam skorzystać z mojego biernego prawa wyborczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zdałem sprawę, że wczoraj był 17 września, więc wczoraj minęło pół roku od kiedy jestem zarejestrowany na forum :) , czyli mam już pełne prawo do głosowania, bo 50 postów też już napisałem, ale w każdym bądź razie, dzięki Szak za tę dyspensę. :) :wink:

Glosowac moga tylko forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Ustalmy, żeby dla okrągłości była to data do końca lutego 2006.

ja to rozumiem troszkę inaczej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosowac moga tylko forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie na forum pół roku temu lub dawniej. Ustalmy, żeby dla okrągłości była to data do końca lutego 2006.

ja to rozumiem troszkę inaczej :)

Tu jest lekka nieścisłość, bo użytkownicy którzy zarejestrowali się pół roku temu lub dawniej to ci którzy są na forum od 18 Marca 2006 i wcześniej, a nie od końca lutego 2006. To tylko tak w ramach wyjaśnienia, bo Szak jednak mi i trzem innym użytkowinikom przyznał dyspensę, dzięki której możemy głosować, więc nie ma problemu, prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na półmetku głosowania. Na razie głosów nie ma zbyt wiele, raptem 13 osób (beze mnie). Tym, którzy posłali na maila, odesłałem potwierdzenie. Jeśli ktoś nie dostał, to proszę wysłać głosy jeszcze raz, ale via PM. A tak w ogóle, to można też od razu na PM-a wysyłać (ale jednak prosiłbym najpierw o maila, jeśli to nie nastręcza jakichś problemów). Żeby zwiekszych frekwencje, to do niektorych osob poslalem PM-a z wiadomoscią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto wyniki. Dość spolaryzowane, ale to oznacza, że czołowa piątka jest osadzona zdecydowanie i obyło się bez minimalnych "obtarć" i nikt nie będzie zawiedziony, że mu niewiele brakło. Drugi plus jest taki, że nie bede tego drugi raz sprawdzał względem maili, bo ewentualne drobne pomyłki i tak nic by nie zmieniły. W nawiasach daję ilość wskazań na pierwszym miejscu.

 

Szak - 83 punkty (9)

Joseph - 81 punktów (9)

Van - 47 punktów (2)

KarSp - 36 punktów (0)

Monty - 33 punkty (1)

=============================

Mich@lik - 14 punktów

Graboś - 9 punktów

Kily - 9 punktów

Wróbel - 1 punkt

Travcka - 0 punktów

 

Głosowało 21 osób.

 

 

Szczegóły:

 

Michalik: Szak, Van, Karsp, Joseph, Graboś

Joseph: Szak, Van, Monty, Graboś, Karsp

Monty: Szak, Karsp, Michalik, Joseph, -

Wróbel: Szak, Joseph, Monty, Karsp, Van

Jazzmen: Szak, Joseph, Karsp, Van, Monty

KarSp: Joseph, Szak, Monty, Kily, Van

Artek: Joseph, Szak, Monty, Karsp, Michalik

Gimmie: Szak, Van, Joseph, Kily, Monty

Graboś: Van, Joseph, Szak, Michalik, Karsp

Spabloo: Joseph, Karsp, Van, Szak, Monty

Tomaszan: Joseph, Karsp, Szak, Graboś, Kily

Van: Szak, Joseph, Michalik, Monty, Karsp

Greg00: Szak, Van, Joseph, Karsp, Monty

Kily: Joseph, Szak, Van, Karsp, Monty

Junior: Szak, Joseph, Michalik, Monty, Wróbel

Master: Joseph, Szak, Monty, Van, -

Kraso: Joseph, Szak, Karsp, Kily, Monty

Travcka: Joseph, Szak, Van, Monty, Graboś

Szak: Van, Karsp, Graboś, Joseph, Monty

Kabe: Monty, Joseph, Szak, Van, Michalik

Pietras: Joseph, Van, Szak, Kily, Michalik

 

 

A PI3TR45'a jako admina proszę, by w tym tygodniu wprowadził powodowane demokratycznymi wyborami zmiany i zwycięzców referendum zrobił modami w działach "NBA" i "Inne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak, wybory przebiegły raczej tak jak mozna się było tego spodziewać i piątka zwycięzców wygrała zdecydowanie, ale ja nie jestem zawiedziony, byłem raczej przygotowany na to, że zbyt wielu głosów nie dostanę, ale wielkie dzięki za te które dostałem(jak na pierwsz wybory myślę, że nie jest źle :wink: ). Aha i życzę udanej i niezbyt ciężkiej pracy przez najbliższy rok dwójce nowych modów i trójce nowych-starych :wink: modów: Szakowi, Josephowi, Vanowi, KarSp'owi i Monty'emu. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony pragne podziekowac za wszystkie glosy na mnie, mam nadzieje ze nikogo nie zawiode i udowodnie ze wybor jest sluszny.

Gratuluje tez innym szczesliwcom, sczegolnie tym wyzej umieszczonym odemnie. :wink: :twisted: (pzdr. Tomek :P )

Przegranym zycze powodzenia w kolejnych wyborach.

Ogolnie to sie ciesze, bo piatka oprócz mnie idealnie taka jak wytypowalem, moze kolejnosci troche inne ale to przeciez i tak nie bediez mialo w pozniejszym rozrachunku znaczenia.

Jescze raz dzięki.

 

A teraz wracam do biologii (sic!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko sa pomowienia, mam tasmy, maile, bilingi miedzy zwyciezcami a Szakiem...mam informacje ale udostepnie je kiedy przyjdzie na to najlepszy moment...czuje sie oszukany, zhanbiony i okradziony z mojej przynaleznosci...banda decydentow i skorumpowanych sb-ków.... :lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

lOl

 

 

wybrani tak jak przewidywalem, gratulejszon dla nowych modow i spokojnej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcialem krótko ale bardzo gorąco podziękować za wybór mnie na moda. Oznacza to dla mnie, ze praca jaką wykonywalem przez 2 kadencje podobała się i zostałem doceniony. To bardzo mile i jestem z tego dumny.

 

Jednocześnie przepraszam, że od czasu wyboru mnie na moda minęlo tyle czasu, a ja dopiero teraz zacznę wykonywac swoje obowiązki. Zwiazane to było z moim wyjazdem za granicę, wszystko wskazywało na to, ze przed sezonem NBA będe już mial net i bedzie normalnie, niestety okazało się że za granicą róznie sie uklada i nic nie można planować, wiec termin ten wciąż sie przesuwał. Gdybym wiedzial, ze to tyle potrwa to bym zdecydownaie nie kandydował, mówie zupełnie szczerze. Dawałem wprawdzie kilkakrotnie znać w tej sprawie innym modom, pisalem też na naszą grupę mailową ale nie było odzewu (chyba, ze na forum cos pisali, nie wiem bo dopiero teraz czytam zaległości) wiec po jakimś czasie to olałem.

 

Jeszcze raz przepraszam, nie da sie ukryc ze dałem ciała i się mocno zwieśniaczyłem, ale mam nadzieję, że zaufania Waszego nie podważyłem.

 

Od dzisiaj wracam, będę usuwał, przenosil i modyfikował co się da ;) przez najbliższy tydzień. Później wracam za granicę, ale kompa już mam załatwionego, net też (umowa nawet podpisana), aktywuja mi go w miedzy 7 a 14 stycznia więc najwyzej 2 tygodnie w styczniu bedzie mala przerwa i to tyle na 100%.

 

Tęskniliscie? :lol:

 

Jeszcze raz dziękuję, przepraszam i gratuluje innym modom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.