Skocz do zawartości

Anime


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem 4 odcinki i jak do tej pory akcja jest identyczna jak w filmie Battle Of Gods, więc nie wiem czy warto oglądać :smile:

Nowe rzeczy pewnie pojawią się może koło 20odc(tak strzelam). Tzn też nie aż tak nowe, bo to będzie akcja z kinówki, która wyszła w tym roku. Także już zupełnie nowe wątki pewnie pojawią się za około rok(też strzelam).

 

W każdym razie, oby następne walki były lepiej animowane, bo to co odjebali w 5 odc, to jest skandal. Poziom hejtu był bardzo wysoki i słusznie.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Gangsta. jest uważana za hit na tą chwile. Reszta raczej średnia, teraz wychodzi One Punch Man (4 odcinek) którego manga to już klasyka w Japonii

Właśnie skończyłem I ep One punch man co wyczaiłem z mylu i faktycznie dobra komedia. Mocna abstrakcja, ale warto obejrzeć. To gangsta też pewnie spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Mirai Nikki i o ile anime mi się średnio podoba, to jak dla mnie HBO albo showtime powinno kupić licencję i zrobić serial wedle tego pomysłu. Aż myślę czy by samemu nie przesłać e-maila, może by ktoś przeczytał go i się zasugerował.

 

Akurat Mirai Nikki to dobre anime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Great Teacher Onizuka - klasyk komedii anime. właśnie odswiezylem.

Manga jest znacznie lepsza i do tego znacznie dłuższa, i bardziej odważna. 

 

W sumie od razu napiszę, że całkiem niedawno też oglądałem klasyka - Cowboy Bebop. Jak ktoś nie widział, to bardzo polecam. Świetne anime i do tego coś całkiem innego, to w zasadzie całkiem nowy gatunek jak to jest szumnie opisane w tle openingu. Do tego muzyka, to pierwsza klasa - cały czas słucham i w ogóle się nie nudzi, niesamowita sprawa.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Bebop nie podobał, może dlatego, że wolę anime fabularne, a nie epizodyczne. Podobnie Samurai Chaploo mi kompletnie nie podszedł

CB tak do końca epizodyczny nie jest, co jakiś czas przewija się główna fabuła i do tego dochodzą też relacje między załogą Bebopa. Wszystko się naprawdę fajnie zazębia i całkiem dobrze się kończy. 

 

Cowboy Bebop to było pierwsze anime w moim życiu, on mnie zachęcił do tych chińskich baj. Opening powala

Ending też jest świetny. Jedyna rzecz w której oglądałem każdy opening i ending. 
Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.